pełna wersja

Dni Gminy Wejherowo i Otwarcie ArtParku

2013-07-05 08:41
Dni Gminy Wejherowo i Otwarcie ArtParku

Druga edycja Dni Gminy Wejherowo odbędzie się w pierwszy weekend lipca. Na mieszkańców i gości czekać będzie mnóstwo atrakcji w tym przede wszystkim uroczyste otwarcie ArtParku oraz koncert zespołu Big Day.

Jest to impreza trzydniowa. Odbywać się będzie w czterech różnych miejscowościach. W Bolszewie, Gościcinie, Łężycach, Kąpinie na dzieci i dorosłych czekać będzie wiele atrakcji. Punktem kulminacyjnym Dni Gminy Wejherowo będzie otwarcie ArtParku oraz koncert zespołu Big Day, wykonawców popularnego utworu „W dzień gorącego lata” - mówi Natasza Sobczak, dyrektor GOK w Gościcinie.

Oprócz tego zaplanowano występy orkiestr dętych, koncerty muzyczne, zawody Strong Man Łężyce i inne zawody sportowe. Ponadto na Dniach Gminy Wejherowo wystąpi kaszubski kabaret Kuńda oraz iluznionista.

PROGRAM OBCHODÓW DNI GMINY 2013

5 LIPCA 2013 ROKU GOK W GOŚCICINIE (ul. Drzewiarza 2)

6 LIPIEC – BOLSZEWO ART. PARK  niedziela godzina 16.00 – 22.00

W międzyczasie:

1.Tradycyjnie stragany z gastronomią, zabawkami itp. 2.Dwa lub 3 stanowiska z balonami 3.Namiot GOK 4.Pokazy baniek mydlanych, sztuczek cyrkowych itp.

6 LIPCA 2013 -  ŁĘŻYCE

7 LIPCA 2013 ROKU  KĄPINO (Plac rekreacyjny)

Ponadto: występy iluzjonisty, kabaretu Kuńda, obóz historyczny „Choragiew Wejhera” i inne atrakcje.

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (20)

obserwator 2013.07.06 13:53
Oceń:

Czy to prawda ze obecny wojt zalatwil swojej zonie prace wZUKu w Spolce w ktoej wojt wczesniej byl Prezesem.??? Czy to prawda ze dogadal sie z obecnym Prezesen,???

jano 2013.07.06 07:37
Oceń:

Adoratorzy byłego wójta tak go lubili, że do dziś nie pamiętają jak się pisze jego nazwisko

muniek3 2013.07.05 10:19
Oceń:

Kiepski czy Skwarka jedno i to samo!!! Jedyna różnica miedzy tymi Panami, to że jeden był sam, a drugi ma doradców/ „pijarowców” z UM Wejherowo. Z oboma wielokrotnie rozmawiałem i żaden nie mam pomysłu na „Naszą” gminę ;). Polityka u oby Panów wygląda w ten sposób od przypadku do przypadku, albo coś „zerżnąć” od kogoś innego. Winszuje Wam mieszkańcy wyboru Wójta!

Szczepan48 2013.06.27 06:46
Oceń:

Szczególnie Pan Kiepka dbał o swoją wielką reklamę niedaleko Victorii, gdzie nawet ochrona była wynajęta, by ją pilnowała. Jeszcze nie słyszałem o takim przypadku. Pieniądze publiczne wydane w błoto.

bogdan 2013.06.26 17:47
Oceń:

Kiepka dbal o gmine.

Lucek 2013.06.26 16:50
Oceń:
zenek 2013.06.26 16:41
Oceń:

Kiepka na wojta.

zenek 2013.06.26 16:41
Oceń:

Kiepka na wojta.

zdobywca 2013.06.26 14:55
Oceń:

Ty masz konto na naszej klasie , a Kipka byl honorowy i przedsiebiorczy.

szpak.marceli.54 2013.06.26 08:29
Oceń:

pisząc że Kiepka miał klase.... masz na myśli, że Kiepka miał konto na naszej-klasie? :D

Smok 2013.06.25 18:31
Oceń:

Afro ty malo wiesz. Pewno mlody jestes. Kiepka mial klase.

gminny bezradny 2013.06.25 18:19
Oceń:

Afro nie ma orietacj bo jest Afro. Okres programowania funduszy euroejskich na lata 207-2013 juz minol. Nie ma nowych programow. Afro mysli iz ciemny lud wszystko kupi. A tu ciemy lud cokolwie wie co to za reprezentant ludzi ktory nie potrafi sie dogadac ze soim bylym pracodawca. Gratuluje umiejetnosci. Kiepka potrafil. Zgadzam sie z mim przedmowca.

tylko pytam 2013.06.25 17:42
Oceń:

tylko czemu żadnych kaszubskojęzycznych wykonawców? Jaki rock czy folk po kaszubsku by się przydał!!!!!!

afro 2013.06.25 17:10
Oceń:

nie ma kanalizacji ?:O 10 km oddanej w ubiegłym roku w Gościcinie, 20 km w tym roku w Bolszewie (zresztą wszystko dofinansowane z UE). Podatki nie były podwyższane od 3 lat. Radzę najpierw zorientować się jaki jest stan faktyczny. A Dni Gminy to przeciez otwarcie ArtParku, który też jest dofinansowany...Może ktoś poda ile km. kanalizacji oddanej było za poprzedniego wójta??

bolek 2013.06.25 16:52
Oceń:

Prawda za Kiepki bylo lepiej. Przynajmiej cos robil.

zatroskany 2013.06.25 16:50
Oceń:

W kanalizacji tez nie widac pieniedzy. Wiec gdzi sa?

waldi 2013.06.25 16:34
Oceń:

No tak to czyli dobrze ze wydaje, dobrze ze powyzsza wydatki i dobrze ze nie potrafi sie z Prezydentem Wejherowa dogadac zeby wspolna impreze zorganizowac. Super bo to Wojta byly pracodawca, a ponoc glowa gminy winna miec zdolnosci negocjacyjne w szczegolnosci z osobami ktore zna. Bo ja mam wrazenie ze tu chodzi tylko o robienie pod gorei tak media zapytaja sie wujka jak to przedstawic. Czy tak jest odpowiedzci sobie sami. Lepiej w Gminie bylo za Kiepki. To byl Wojt ktory potrafil rozmawiac.

vnigma 2013.06.25 11:41
Oceń:

No tak, taka domena Polaków. Jakby było mało atrakcji to by napisali, gdzie są wydawane pieniądze, bo tu ich nie widać. Jak jest dużo atrakcji, to napiszą, że pieniądze są zmarnowane. Nie dogodzisz. :)

wilk 2013.06.23 13:10
Oceń:

Wiecej igrzsk mniej chleba, czy to jest filozofia gminy? Wiecej podatko, wieksze podatki, a o kanalizacji zapomniec -ludzie kupia festyny, czy to filozofia gminy. Ciemny lud wszystko kupi.

Doswiadczony 2013.06.19 17:15
Oceń:

W Gminie Wejherowo wladze wiedza jak wydawac publiczne pieniadze. W krysie mozna dac wysoka oplate swmieciowa. Mozna tez organizpwac kosztowne imprezy, a mozna robic jedno i drugie jednoczesnie. Wtedy jest z czegto finasowac. Jak jest w Gminie? Polityka rzadzi swiatem. Wystarczy miec syna w parti rzadzacej i byc wojkiwm dla mediow i juz jest dobrze niezaleznie od tego ile sie wyda z i na co z publicznych pieniedzy oraz jak maksymalnie sie wydrenuje kiszenie ludzi. Czy koledzy tez sie wyzywia oto jest pytanie.