20.09.2014 20:14 0

Gryf na remis z Lechią II Gdańsk

Gryf Wejherowo zremisował z Lechią II Gdańsk 3:3. Do przerwy wejherowianie wygrywali 3:0, sytuacja na boisku zmieniła się dopiero w drugiej połowie. Bramka decydująca o zwycięstwie padła w doliczonym czasie gry.

• Pierwsza połowa należała do gości, którzy skutecznie wykorzystali stałe fragmenty gry. Najpierw Przemysław Kostuch z rzut karny pokonał Damiana Podleśnego, a w 20 minucie wynik strzałem z rzutu wolnego podwyższył Michał Skwiercz. Mimo prowadzenia dwubramkowego Gryf nadal przeważał i zdobył w 37 minucie kolejnego gola. Lechia najlepszą okazję miała w 41 minucie, kiedy to sam na sam z bramkarzem rywala wyszedł Filip Malbasić, ale obronną ręką wyszedł Wiesław Ferra - informują na swojej stronie Lechia.

W drugiej połowie gry dwie bramki dla gdańszczan strzelił Aleksić, kolejną Valente.

LECHIA II GDAŃSK - GRYF WEJHEROWO 3:3 (0:3)