11.01.2017 10:42 0 Redakcja/KWP Gdańsk

Włamywał się i kradł, szuka go policja

Gdańscy mundurowi poszukują Jacka B., podejrzanego o kradzieże z włamaniem. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policją.


[AKTUALIZACJA: 5 października, godzina 11:30] Jak poinformowała Komenda Miejska Policji w Gdańsku, mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Gryficach.


  • Mężczyzna jest poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez prokuraturę z Rzeszowa. Jacek B., lat 45, podejrzany jest o kradzieże z włamaniem do rzeszowskich hurtowni. Ostatnie miejsce pobytu mężczyzny znajdowało się na terenie Gdańska. W związku z poleceniem prokuratury policjanci publikują zdjęcia poszukiwanego mężczyzny – informuje policja.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji VI w Gdańsku przy ul. Kasztanowej 6. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 521 17 22 lub na numery alarmowe 112 i 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki policji.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...