pełna wersja

Wypadek na ul. Chopina w Wejherowie

2017-02-11 08:00
Wypadek na ul. Chopina w Wejherowie

Do groźnego wypadku drogowego doszło w nocy z piątku na sobotę (10/11 lutego) w Wejherowie. Wskutek zderzenia dwóch pojazdów poszkodowane zostały trzy osoby.

fot. Dorys Card fot. Dorys Card
fot. Vicaro fot. Vicaro
fot. Joanna fot. Joanna
fot. Joanna fot. Joanna
fot. Joanna fot. Joanna
fot. Joanna fot. Joanna
fot. Joanna fot. Joanna
fot. Joanna fot. Joanna
fot. Joanna fot. Joanna

Do zdarzenia doszło około godziny 0:30 na skrzyżowaniu ulic Chopina i Nadrzecznej w Wejherowie. Zderzyły się dwa samochody osobowe, a trzy osoby odniosły obrażenia. Wszystkich poszkodowanych przetransportowano do szpitala.

Redakcja


skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (17)

AndrzejPL 2017.02.12 20:07
Oceń:

Panie HILDEBRAND , KIEDY TAM BĘDĄ ŚWIATŁA ??? ILE JESZCZE AUT DO ROZBICIA ???

Michał 2017.02.13 20:10
Oceń:

O ile dobrze pamiętam, większość wypadków na tym skrzyżowaniu miało miejśce podczas dnia.

Prezes 2017.02.12 15:05
Oceń:

Dużo jeżdżę po naszych drogach i rzeczywiście w tym miejscu trzeba wykonywać manewry dynamicznie. Z jednej strony nigdy nie sprawiało mi to problemu ale gorzej jeżeli stoi się w korku i dziadzius nie wyjedzie bez pustej drogi z pierwszenstwem po horyzont. Rondo rozwiazaloby sprawę a jeżeli nie to nawet podniesienie całej krzyżówki na kostce brukowej tak jak jest w Redzie na Łąkowej - każdy musi zwolnić i tym samym łatwiej się manerwuje z każdej strony.

Aaa 2017.02.11 12:20
Oceń:

Miasto ma od dawna w d**** bezpieczeństwo nie tylko na tym skrzyzowaniu ale w całym wejherowie najważniejsze ze filharmonia powstała i mamy sie czym pochwalić WSTYD PANIE PREZYDENCIE I NASI WSPANIALI RADNI!!!

matiGWE 2017.02.11 10:47
Oceń:

Na tym skrzyżowaniu od dłuższego czasu jest niebezpiecznie. Próby skrętu ze Staromłyńskiej w kierunku Centrum lub w Nadrzeczną, bądź z Nadrzecznej w kierunku szpitala i w stronę Kauflandu to jakiś koszmar. Albo stoi się z 10 min. czekając na okazję albo najprościej w świecie się ryzykuje. Oczywiście mam na myśli godziny szczytu.
Ten wypadek to raczej wynik nieuwagi ze strony pojazdu który wymusił pierwszeństwo, to chyba oczywiste. Jednak faktem jest że miasto nie robi nic w kierunku poprawienia bezpieczeństwa na tym skrzyżowaniu.

Lulu 2017.02.11 11:23
Oceń:

W ciągu dnia tak ale nie w nocy ;)

Yesyeeyes 2017.02.11 11:40
Oceń:

Przecież napisał, że w godzinach szczytu. Czytanie ze zrozumieniem się kłania :) Wszystko napisał poprawnie i ma racje, miasto ma gdzies to skrzyzowanie. Od lat to samo.

d4 2017.02.11 10:33
Oceń:

czy to była ustawka ?

Mariusz 2017.02.11 10:58
Oceń:

Ta ku.. ustawka.
Co za człowiek. .

gwe 2017.02.11 10:32
Oceń:

potrzebne jest w tym miejscu rondo, o którym od jakiegoś czasu się mówi, ale nie wiem czy coś się robi

XYZ 2017.02.11 10:15
Oceń:

Moim zdaniem gdyby prędkość była taka sama to kierowca Audi nie znalazłby się w płocie wisząc, a samochód jadący od strony szpitala nie zostałby obrócony o 180 stopni. Dodatkowo wspomnę że przy 60 KM/h ciężko byłoby skasować na raz płot, skrzynkę elektryczną oraz ogromny maszt, który cudem runął wzdłuż budynku ZUK a nie na niego.

mariusz 2017.02.11 09:48
Oceń:

Renault Laguna i Audi 80.
Ja jestem właścicielem Laguny, jechałem ze szpitala, siła była na tyle duża że obruciło nas o 180 stopni.
Kierowca Audi nie ustąpił pierwszeństwa, mało tego nawet nie zwolnił. Sądzę że mieliśmy podobną prędkość ok 60km/h

jdhj 2017.02.11 09:15
Oceń:

Nie, poprostu chce wiedziec, bo podejrzewam ,ze to ktoś znajomy, do ktorego teraz sie dodzwonic nie moge;/

jh 2017.02.11 09:08
Oceń:

Ale dokładna marka mercedes 124 i audi?

sjs 2017.02.11 09:13
Oceń:

Chcesz numery rejestracyjne też?

tt 2017.02.11 09:00
Oceń:

Jakie to sa samochody?

ghj 2017.02.11 09:06
Oceń: