pełna wersja

Pokłócił się z rodziną, więc zamieszkał w... namiocie

2017-02-13 13:38
Pokłócił się z rodziną, więc zamieszkał w... namiocie
Źródło: sm.wejherowo.pl

Pomimo panującego mrozu, który nocami dochodzi nawet do -10°C, rozbił nad rzeką namiot i w nim zamieszkał. Mowa o mieszkańcu Wejherowa, który w ten sposób odreagowuje emocje związane z rodzinnym sporem.

O rozbitym nad rzeką namiocie w niedzielę (12 lutego) powiadomili straż miejską zaniepokojeni mieszkańcy.

Ostatecznie mundurowym udało się zastać lokatora dopiero wieczorem. Mężczyzna wyjaśnił wówczas strażnikom, że przez pewien czas będzie mieszkał w namiocie, z którego codziennie wychodzi do pracy. Ma to być sposób na odreagowanie i odizolowanie się od rodziny, z którą się pokłócił.

Źródło: sm.wejherowo.pl
Źródło: sm.wejherowo.pl

Redakcja / sm.wejherowo.pl


skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (14)

wejher 2017.02.15 06:44
Oceń:

Co z tym postem dotyczącym Jacka Gafki

arap 2017.02.14 21:35
Oceń:

Facet powinien mieć dwie żony.
Jedna do sprzątania druga do gotowania i ta co by była grzeczniejsza mogla by wieczorem pod kołderkę wejść.

set 2017.02.14 16:19
Oceń:

no jak jest zj.....bany to mieszka zima w namiocie.

Mężatka 2017.02.14 08:17
Oceń:

ODDAM męża? Oddać można starą kanapę. To twój partner, a nie twoja własność.
Z takim podejściem niektórych żon do bycia w związku, można spodziewać się niebawem miasteczka namiotowego.

bye_bye 2017.02.13 20:36
Oceń:

To tylko taka ściema, trenuje przed wyjazdem w Himalaje.

mężatka 2017.02.13 19:07
Oceń:

Oddam męża mu pod opiekę :) oczywiście do czynszu też dołożę :D

tez tak mam 2017.02.13 17:35
Oceń:

Mistrz swiata i europy.....jesli poklocil sie z zona to jestem pewny ze przyjdzie po niego z podkulonym ogonem.... pozdrawiam znerwicowanych mezow....

ammo 2017.02.13 16:53
Oceń:

wadzi to komuś? posrany kraj

ja 2017.02.13 15:38
Oceń:

Młodzież niech się uczy na psychologa albo psychiatrę, bo te zawody chyba będą miały powodzenie. ....I to nie jest śmieszne.

ja 2017.02.13 15:37
Oceń:

Młodzież niech się uczy na psychologa albo psychiatrę, bo te zawody chyba będą miały powodzenie. ....I to nie jest śmieszne.

Gościu 2017.02.13 15:16
Oceń:

Stuprocentowe zrozumienie. Mam nadzieję, że mandatu nie dostanie.

Mąż. 2017.02.13 15:04
Oceń:

Macie z nim jakiś kontakt? Może szuka lokatora, też przydałby mi się odpoczynek.

Zetrox 2017.02.13 14:38
Oceń:

Nie jeden raz postąpiłbym tak samo