17.02.2017 11:42 0 Redakcja / mat. prasowe

Lubisz gry planszowe? Kolejne spotkania w Redzie

fot. archiwum

Miejski Dom Kultury w Redzie zaprasza na kolejne spotkanie z grami planszowymi. Rozgrywki potrwają od godziny 15:00 do 21:00 w Fabryce Kultury, mieszczącej się przy ulicy Łąkowej 59 A. Najbliższe wydarzenie odbędzie się w sobotę (18 lutego).

Przez pełne sześć godzin będzie okazja, by poznać zarówno nowe, jak i sprawdzone, a wręcz kultowe gry, a będzie ich mnóstwo - bo prawie 100 tytułów. Spotkanie nie ma ograniczeń wiekowych. Nie trzeba też znać zasad gier, każda z nich posiada instrukcję, a resztę niuansów wytłumaczą niezawodni prowadzący, czyli Aga i Maciej z bloga Ja Ty Gry. Organizatorzy przewidzieli też pewne niespodzianki...

  • Podczas spotkań w 2017 roku macie okazję uczestniczyć w przeróżnych turniejach, konkursach i akcjach specjalnych. Postaramy się, aby w tym roku Zgrana była jeszcze lepsza niż w roku minionym - informują organizatorzy.

Zawsze przychodzicie we dwoje, a chcecie zagrać w coś na pięć osób? Jeżeli chcielibyście zagrać w coś większego, trwającego dłużej, to śmiało możecie wykorzystać to wydarzenie do zbierania grupy planszówkowej!

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie z planszówkami w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku. Od tego czasu frekwencja podczas rozgrywek nie spadła poniżej 50 osób. Można śmiało powiedzieć, że na wszystkich spotkaniach było już blisko dwa tysiące osób.

  • Zapraszajcie znajomych. Bierzcie ze sobą rodzinę. Wpadajcie do nas na naprawdę fajną, planszówkową imprezę - zachęcają organizatorzy.

Więcej informacji na Facebooku.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...