pełna wersja

Uciekał przed policją, zatrzymał go płot

2017-02-17 13:42
Uciekał przed policją, zatrzymał go płot
fot. KPP Wejherowo

Policjanci ruszyli w pościg za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Pościg nie zakończył się dobrze dla uciekiniera, skończył go bowiem w płocie jednej z posesji w Bojanie. Okazało się, że 29-latek miał sądowy zakaz kierowania. Ostatecznie trafił do aresztu i usłyszał zarzuty.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Kielnie (gmina Szemud). Policjanci chcieli zatrzymać kierowcę renault do kontroli drogowej. Kierowca zlekceważył sygnały świetlne i dźwiękowe, przyspieszył i zaczął uciekać.

Mężczyźnie została pobrana krew do analizy by sprawdzić czy nie był pod wpływem alkoholu albo narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące naruszenia sądowego zakazu za popełnione wykroczenie drogowe i niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Redakcja/KPP Wejherowo


skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (7)

Gook 2017.02.17 22:38
Oceń:

Jechałem wtedy w Kielnie. Mijali mnie uciekinier jechał cała ulicą było niebezpiecznie

ciekawy 2017.02.17 19:50
Oceń:

Jeden Pis-owski ważniak znad samego morza właśnie został zatrzymany na jeździe po pijaku...
Może coś o tym napiszecie, czy takich tematów nie ruszacie.

wela jo 2017.02.17 20:05
Oceń:

Prezes Jarosław to nie był, zdawał ponoć 15 razy i zawsze oblał.
Który to ???

ciekawy 2017.02.17 22:52
Oceń:

Zagadka...

Jeden z jego poprzedników (platfusowiec) który był tak samo "ważny", a później nawet jeszcze ważniejszy kilka dni temu dostał zarzuty prokuratorskie - było o ty w gazetach i tv.

Stanowisko od lat partyjne,ale ostatnio przynosi pecha.

kora 2017.02.17 16:58
Oceń:

wsadzać piratów?a my utrzymujemy więźniów.....obozy koncentracyjne stoją puste...ma zakaz i i tak będzie prowadzić auto nawet bez prawka ...zakazu....