16.02.2017 14:56 0 materiały prasowe

Dlaczego warto inwestować w apartamenty nad morzem?

mat.pras.

Luksusowe apartamenty w Trójmieście cieszą się coraz większą popularnością – kupują je nie tylko inwestorzy, którzy marzą o wysokiej stopie zwrotu z wynajmu, ale także osoby prywatne pragnące posiadać idealną, letnią rezydencję w świetnej lokalizacji. Dlaczego tak dużo potencjalnych nabywców interesuje się luksusowymi nieruchomościami nad morzem?

Trójmiasto jest idealną lokalizacją dla luksusowych apartamentów – potencjalnych inwestorów oraz nabywców takich nieruchomości przyciąga przede wszystkim bliska obecność morza, plaży i obiektów turystycznych, a także świetna infrastruktura, rozbudowana sieć komunikacyjna, która ułatwia przemieszczanie się z miasta do miasta, oraz prężnie rozwijający się sektor usług. To wszystko powoduje, że mieszkania w Sopocie, Gdańsku i Gdyni stanowią prawdziwą gratkę dla inwestorów.

Relaks przy plaży

Na trójmiejskim rynku nieruchomości pojawia się coraz więcej luksusowo wykończonych i urządzonych apartamentów – poczynając od domów jednorodzinnych, przez budynki wielorodzinne, aż po mieszkania w przedwojennych kamienicach. Wszystkie łączy wysoka cena oraz równie wysoki standard – luksusowe nieruchomości to obiekty spełniające wymagania najbardziej wybrednych odbiorców. Marmurowe posadzki rodem z Włoch, nowoczesne rozwiązania architektoniczne i technologiczne, przestronne tarasy, basen – to tylko niektóre elementy charakteryzujące luksusowe mieszkania i domy w Trójmieście. Inwestorów z pewnością przyciąga kunszt, z jakim wykończono przestrzeń, ale także atrakcyjna lokalizacja – Gdańsk, Sopot i Gdynia stanowią idealne miejsce do pracy oraz relaksu. Przestronne plaże, kojący szum morza i liczne obiekty turystyczne przyciągają osoby spragnione relaksu, a inwestorzy doskonale wiedzą, że zakup luksusowej nieruchomości oznacza wysoki zwrot z wynajmu przede wszystkim w sezonie wakacyjnym. Trójmiasto przyciąga nie tylko turystów z Polski, ale również zza granicy, np. Obwodu Kaliningradzkiego.

Idealne miejsce dla inwestorów

Atrakcyjna lokalizacja i bliska obecność obiektów o potencjale turystycznym to oczywiście nie wszystko. Trójmiejski rynek luksusowych nieruchomości staje się coraz bardziej popularny również ze względu na niesamowity progres Gdańska, Sopotu i Gdyni, które powoli stają się jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się aglomeracji w Polsce, pod wieloma względami przerastając nawet stolicę. Najlepiej świadczy o tym ogromna liczba inwestycji, które obecnie realizowane są w Trójmieście. Pojawiają się tutaj oddziały zagranicznych koncernów, budowane są nowe biurowce i siedziby firm, a kadra zarządzająca poszukuje luksusowo wykończonych apartamentów do wynajęcia, które spełnią najbardziej wygórowane oczekiwania. Na potencjalnych nabywców i wynajmujących czekają mieszkania i domy jednorodzinne zaaranżowane w stylu minimalistycznym, skandynawskim czy glamour.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...