10.06.2017 16:00 0 Redakcja

Anita Lipnicka gwiazdą 'Dni gminy Wejherowo'

Źródło: facebook.com/AnitaLipnicka/

Na tegoroczne, szóste już "Dni gminy Wejherowo", organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Na mieszkańców i przyjezdnych czekać będą m.in. zawody sportowe, loteria, balonowe zoo oraz koncerty. Gwiazdą muzycznego wieczoru będzie Anita Lipnicka.

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w ostatni czerwcowy weekend (24 i 25 czerwca) w dwóch miejscach – na boisku szkolnym w Nowym Dworze Wejherowskim oraz na terenie bolszewskiego ArtParku. Mieszkańcy oraz przyjezdni będą mogli korzystać z szeregu zaplanowanych atrakcji.

W ramach sobotniego festynu rodzinnego, który rozpocznie się w sobotę (24 czerwca) o godzinie 14:00 na boisku szkolnym w Nowym Dworze Wejherowskim, odbędzie się m.in. pokaz karate, kiermasz rękodzieła, rodzinne rozgrywki sportowe, balonowe zoo, a także loteria.

Tego samego dnia (24 czerwca) od godziny 17:00 na terenie ArtParku w Bolszewie czekać będą muzyczne atrakcje. W ramach koncertów plenerowych wystąpią:

Magic of the queen

Abba Cover

Oraz gwiazda wieczoru - Anita Lipnicka

Natomiast niedziela (25 czerwca) minie pod znakiem sportu. Od godziny 15:00 w ArtParku odbędzie się turniej sołectw w takich dyscyplinach jak: plażowa piłka siatkowa oraz przeciąganie liny. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...