pełna wersja

Dachowanie na trasie Wejherowo-Piaśnica

2017-06-13 11:38
Dachowanie na trasie Wejherowo-Piaśnica
fot. TTM

Dwie osoby w ciężkim stanie, nieprzytomne – to skutki wypadku, do którego doszło na wojewódzkiej 218, gdzie dachował samochód osobowy. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Do tego poważnego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek (12 czerwca) przed godziną 19:00 na drodze wojewódzkiej numer 218, a dokładniej na odcinku Wejherowo-Piaśnica. Jak informuje policja, samochód osobowy marki Mazda dachował i zatrzymał się na przydrożnym drzewie.

W wyniku wypadku ucierpiały dwie osoby, kierowca oraz pasażer pojazdu, obaj zostali przetransportowani do szpitala. Ich stan jest ciężki.

fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM

Przez kilka godzin droga była nieprzejezdna, obowiązywały objazdy. Na miejscu pracowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja, która wyjaśnia szczegółowe okoliczności wypadku.

Redakcja


skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (23)

Lukasz 2017.06.25 01:32
Oceń:

Śpij w spokoju bracie kochamy cie.bóg się pomylił

DK 2017.06.22 23:32
Oceń:

Co było przyczyną wypadku,to ustali policja,więc nie bawcie się w znawców od wszystkiego,bo nie wiadomo co się stało i wcale nie musiała to być prędkość.Uszanujcie pamięć o Piotrze,to był mój sąsiad,cały czas zastanawiam się co się stało,dla jego rodziców to straszna tragedia,chować jedyne dziecko,dajcie im w spokoju przeżyć ten trudny czas jakim jest żałoba.Pogrzeb śp. Piotra odbędzie się w sobotę 24.06.2017 r. o godz. 9.00 w kościele pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Krokowej.

Bea 2017.06.19 18:01
Oceń:

Straszna tragedia. Nie powinna mieć miejsca.

Kamil 2017.06.19 15:52
Oceń:

A kiedy pogrzeb?

B 2017.06.19 09:46
Oceń:

Niestety ale to prawda. Straszne, że młodzi ludzie w tak beznadziejny sposób i tak szybko odchodzą. Ogromnie współczuję Rodzinie,straszna tragedia, gdy rodzice chowają swoje jedyne dziecko.

mobil 2017.06.19 09:28
Oceń:

Przy drodze stanęły znicze i kwiaty. Ktoś niestety zmarł...

Ada 2017.06.17 13:23
Oceń:
Ja 2017.06.14 00:49
Oceń:

Przecież jest napisane że obydwoje w ciężkim stanie przetransportowani do szpitala. Obaj żyją. O czym wy tu piszecie!!! A każdy niech patrzy na siebie a nie w durny sposób komentuje taką tragedię!!!

Ewa 2017.06.13 17:14
Oceń:

Ta fscet zginol na miejscu .. Tylko dziecko przezylo...moj facet tam byl i wszystko widział...masakra

Dawid 2017.06.15 11:06
Oceń:

Tez tam bylem ale nie przeszkadzalem słuzbom ratunkowym .A twoj mąz byl pewnie kednym z tych d***** co odrazu latali z aparatami i pstrykali zdjecia !!!

Typiara 2017.06.13 17:51
Oceń:

facet widział jak zginoł?

lol 2017.06.13 15:20
Oceń:

Jakim cudem zmieścił tam pasażera i kosiarke oraz wiadra z nawozem. A może zdeżenie było z kosiarką?

on 2017.06.13 13:31
Oceń:

a może zjawa mu się pokazała bo tam nie daleko są groby
tych żołnierzy

SL 2017.06.13 23:32
Oceń:

to nie groby żołnierzy nieuku

derek 2017.06.13 12:49
Oceń:

oczywiście geniusze od prędkości aktywni. Tam gdzie dozwolono 90 jadą 40, bo jest bezpiecznie jp.
A może jechał zgodnie z przepisami i zwierzę mu wyskoczyło patałachy? wy królowie szos w skodach fabia to i na szyszce byście w rowie wylądowali.

Ja 2017.06.13 12:43
Oceń:

Tyle się mówi, że lepiej jechać wolniej i dojechać.. Niż skończyć 2 metry pod ziemią. Jednak to nic nie daje, codziennie i tak wyprzedzi mnie jakiś świr na trzeciego. Wariatów nie brakuje. ludzie uważajcie na Siebie.

Janusz 2017.06.13 12:41
Oceń:

Kupię felgi od tej mazdy, po ile?

DK 2017.06.22 23:36
Oceń:

Żałośni jesteście kretyni,robiąc sobie pośmiewisko z cudzego nieszczęścia,

Miras 2017.06.13 13:59
Oceń:

Nie są na sprzedaż. Mazda idzie do kowala. Jeszcze nie jednemu właścicielowi posłuży.

Kamiliani 2017.06.13 12:12
Oceń:

Lubie ta trasę gdyż jest dość dynamiczna i ruch na niej jest bardzo płynny ale fakt są goście którzy jadąc 100km/h za 5 samochodami na tej długiej prostej muszą po prostu wyprzedzić tylko po co? Jak przy wjeździe do Wejherowa spotykam ich na tych samych światłach przy krajowej 6. Też lubię szybko pojeździć tamtędy gdy jadę sam ale gdy już jadę komuś na ogonie to nie czuje potrzeby bezmyslnego wyprzedzania bo prędkość zazwyczaj i tak jest już większą niż dopuszczona na danym odcinku.

Ewka 2017.06.13 13:27
Oceń:

Dokładnie! Notorycznie zdarza się tam kierowca który wyprzedza samochody jadące 90-100km/h po czym będąc pierwszym w kolumnie pojazdów zwalnia już do tych samych 90 lub 100km/h :D ALE JEST PIERWSZY TO SIĘ TYLKO LICZY. Bawi mnie to , szkoda tylko że czasem musi dojść do tragedii.

Maraseq 2017.06.13 12:00
Oceń:

Niestety, mistrzowie prostej, a tam są też zjazdy do przydrożnych parkingów czy jeziora, które potęgują niebezpieczne sytuacje. Od dawna ta droga nie nadawała się do szybkiej jazdy, a w sezonie szczególnie zbiera tragiczne żniwo. :(

aa 2017.06.13 12:27
Oceń:

nawet jak droga jest pusta, należy uważać na zwierzęta. przecież z jednej strony jest las, z drugiej puszcza.