pełna wersja
pilne

Gmina Luzino: W piątek (20 października) wprowadzono zakaz spożywania wody z wodociągu publicznego w Wyszecinie. Zakaz obejmuje miejscowośći: Wyszecino i Barłomino

Wypadek w Celbowie: trzy auta i sześciu poszkodowanych

2017-06-16 13:20
Wypadek w Celbowie: trzy auta i sześciu poszkodowanych
fot. Marlena - "Zmierzająca w kierunku Celbowa karetka nie mogła przebić się przez Rekowską Górkę"

Do zderzenia trzech pojazdów doszło na wojewódzkiej 216 w Celbowie, rannych zostało 6 osób, w tym dzieci. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi, przyczyną wypadku był najprawdopodobniej wadliwy układ hamulcowy jednego z uczestniczących w zdarzeniu samochodów.

Rannych zostało 6 osób, w tym 4 dzieci podróżująca mercedesem. Wszystkie te osoby przewieziono do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

fot. Marlena - "Zmierzająca w kierunku Celbowa karetka nie mogła przebić się przez Rekowską Górkę" fot. Marlena - "Zmierzająca w kierunku Celbowa karetka nie mogła przebić się przez Rekowską Górkę"
fot. Marlena - "Zmierzająca w kierunku Celbowa karetka nie mogła przebić się przez Rekowską Górkę" fot. Marlena - "Zmierzająca w kierunku Celbowa karetka nie mogła przebić się przez Rekowską Górkę"
fot. Marlena - "Zmierzająca w kierunku Celbowa karetka nie mogła przebić się przez Rekowską Górkę" fot. Marlena - "Zmierzająca w kierunku Celbowa karetka nie mogła przebić się przez Rekowską Górkę"
fot. Marlena - "Zmierzająca w kierunku Celbowa karetka nie mogła przebić się przez Rekowską Górkę" fot. Marlena - "Zmierzająca w kierunku Celbowa karetka nie mogła przebić się przez Rekowską Górkę"

Przyczyną wypadku był najprawdopodobniej wadliwy układ hamulcowy w mercedesie.

Redakcja


skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (15)

Ratownik 2017.06.17 11:13
Oceń:

Po pierwsze, karetka nie jechała do wypadku (popatrzcie dokładnie w jakim kierunku jedzie!) jechała z poszkodowanymi do Wejherowa, po drugie jak nie wiecie to nie piszcie informacji nie sprawdzonych. Wczoraj na terenie Powiatu Puckiego było więcej wypadków i do żadnego nie przyjechała karetka z Wejherowa totalne brednie, Karetki ZRM są 4 a nie 5 i motocykl. Takie informacje przed komentowaniem należałoby wpierw sprawdzić, pozdrawiam

Thorgal 2017.06.16 21:13
Oceń:

Dlaczego karetka nie przyjechała od strony Pucka...a moze ją nie znam się na geografii...czyżby ratownicy musieli do wypadku przyjechać z Wejherowa...stolicy...???nie ma komu juz ratować ludzi w Pucku??? Co na to starosta???

gość 2017.06.17 07:06
Oceń:

poszkodowanych było 6 osób a w Pucku mają 5 karetek dla tego 1 przyjechała z Wejherowa

karol 2017.06.16 18:51
Oceń:

no i po co barierki ...odcinkowy pomiar prędkości.....głupków przybywa wraz z nadejściem lata

Hoo be 2017.06.16 20:38
Oceń:

Akurat w miejscu odcinkowego pomiaru prędkości kolizję spadły niemal do zera. Problem w tym, iż w owym miejscu to właśnie barierki gdy potrzebny jest szybki transport chorych lub przejazd pojazdów uprzywilejowanych ograniczają ruch gdyż stworzono tam w zamian tylko dwa wąskie pasy jezdni.

Bobik 2017.06.16 18:29
Oceń:

I ja pisałem wiele razy na temat niebezpieczeństwa spowodowanego zawężeniem jezdni przez barierki oddzielające. W tym przypadku nie mogła się zmieścić karetka a gdy w potrzebie będzie przejazd wozu straży pożarnej? Na tym zwężeniu nie ma szans aby zmieściły się obok siebie, samochód ciężarowy (typu "TIR") i wóz strażacki. Przyłączam się do pytania ,kto będzie odpowiadał za to jak w takim przypadku nie będą mogły dojechać służby ratunkowe?

a ja 2017.06.16 18:14
Oceń:

Nie chcę tutaj pisać , a nie mówiłem!!.Z przykrością stwierdzam że miałem rację , tak jak niektórzy internauci. To było tylko kwestią czasu aż barierki pokażą że są po prostu przeszkodą. Jak można było powstawiać w takim miejscu barierki i nie poszerzyć jezdni?. Arogancja i galopująca głupota ze strony ZDW Gdańsk.

ktos 2017.06.16 14:45
Oceń:

Taką mamy władzę. Kto wpadł na pomysł tych durnych barierek ? Kto będzie odpowiadał, jeżeli przez to karetka nie dojedzie na czas ?
Masakra... Ciekawe jaka tragedia musi się wydarzyć, aby coś z tymi barierkami zrobili...

Kotarski 2017.06.16 15:57
Oceń:

Kolego na rekowskiej górce było więcej wypatków nisz w celbowie teraz jak są barierki nie ma wogule dużo dają fakt utrudniają nam służbą życie ale ratują inych a popierwsze pocą karetka jedzie z Redy jak Puck ma 5 i motor ratowniczy

Ja 2017.06.16 19:06
Oceń:

To jakiś źart z tą ortografią? Jakaś prowokacja? Bo wierzyć się nie chce, źe ktoś moźe być takim dyslektykiem...

Emilia 2017.06.16 16:08
Oceń:

Suofnik ortograwiczny

waga 2017.06.16 14:33
Oceń:

Jestem bardzo ciekawa jakim cudem karetka przejechała przez rekowską górkę...

Marky 2017.06.16 14:15
Oceń:

Zdjęcia z miejsca zdarzenia pierwsza klasa. BRAWO WY!

anonim 2017.06.16 14:10
Oceń:

zdjęcia są z górki rekowskiej