18.06.2017 09:30 0 Redakcja

Schował narkotyki w aucie i zamrażarce

KPP Puck

Najpierw policjanci znaleźli amfetaminę i marihuanę w jego samochodzie, a później kolejne narkotyki w jego mieszkaniu. Mowa o 33-letnim mieszkańcu gminy Puck, który wpadł podczas kontroli drogowej. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

  • W środę wieczorem funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego puckiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej audi. Policjanci ustalili, że 33-letni mieszkaniec gminy, który porusza się tym autem, prawdopodobnie posiada narkotyki – informuje st. sierż. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

Mundurowi przeszukali wskazany samochód, w futerale na okulary znaleźli porcjowane narkotyki, dziewięć pakunków z amfetaminą i jeden z marihuaną. Funkcjonariusze postanowili również sprawdzić dwa mieszkania, w których przebywał zatrzymany.

  • W pierwszym miejscu znaleziono schowane w szafie kolejne porcje amfetaminy oraz wagę elektroniczną. Pod następnym wskazanym adresem mundurowi odnaleźli ukryte w zamrażarce dodatkowe porcje narkotyków, łącznie prawie 0,5 kilograma amfetaminy – podsumowuje oficer prasowy.

Mieszkaniec gminy Puck trafił do policyjnego aresztu, a zabezpieczone środki odurzające przekazano do badań. Śledczy postawili 33-latkowi zarzuty posiadania znacznej ilość środków odurzających, a prokurator wystąpił do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec mężczyzny. O dalszym losie podejrzanego zdecyduje sąd.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...