19.06.2017 09:38 0 Redakcja

Tytani zorganizowali piknik, by podziękować za wsparcie

fot. Leszek Spigarski

Zabawa poprzez sport, liczne konkursy, pokazy i dmuchańce. Między innymi takie atrakcje czekały na najmłodszych uczestników ósmego już Pikniku z Tytanami, który odbywał się w minioną niedzielę (18 czerwca). Wydarzenie, które cyklicznie odbywa się na terenie „Samochodówki”, stanowi podsumowanie sezonu sportowego oraz formę podziękowania dla wszystkich, którzy wspierają wejherowską drużynę.

  • Piknik jest dla Tytanów Wejherowo jedną z najważniejszych imprez sportowych w każdym roku. Jest to podsumowanie każdego sezonu i podziękowanie dla wszystkich tych, którzy byli z nami przez cały ten czas, czyli rodzin naszych zawodników, kibiców, sponsorów, lokalnych mediów, władz miasta i powiatu, zawodników oraz wszystkich, którzy z nami współpracują - zaznacza Remigiusz Sałata, Tytani Wejherowo.

Wydarzenie skierowane jest głównie do dzieci, wśród których Tytani promują piłkę ręczną i zdrowy tryb życia już od siedmiu lat.

  • Dzieciaki coraz bardziej garną się do tego sportu. Przy czym nie jesteśmy nastawieni na zysk, ponieważ wszystkie grupy trenują u nas za darmo, a rozwój przez sport daje nam wielką satysfakcję – przyznaje Robert Wicon, wiceprezes klubu.

Nie zabrakło również gier, zabaw oraz konkursów z nagrodami dla całych rodzin. Po wszystkim można było skorzystać również z cateringu. Wszystkie atrakcje, jak co roku, były darmowe, dzięki środkom pozyskanym od samorządów oraz sponsorów.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...