19.06.2017 10:00 0 Piotr Klecha, dyrektor GOSRiT Luzino

Hatrick Semaka. KS Mściszewice-Wikęd Luzino 1:6

Wyjazdowym zwycięstwem zakończyli rozgrywki ligowe piłkarze Wikędu Luzino, którzy wygrali w Mściszewicach z miejscowym klubem sportowym aż 6:1. Wyjątkową skutecznością w tym spotkaniu popisał się Grzegorz Semak, który skompletował klasycznego Hatricka. Dwa gole dołożył jeszcze Opłatkowski, a jednego Rutkowski.

Warte odnotowania są kolejne debiuty w dorosłej piłce juniorów GOSRiT Luzino: Jakuba Domskiego i Pawła Rompcy. Oprócz nich w tym meczu zagrało jeszcze 3 juniorów: Marcin Kędziora oraz Michał i Maciej Kożyczkowski.

Teraz przed naszymi zawodnikami dwutygodniowa przerwa w treningach, do których piłkarze powrócą w pierwszym tygodniu lipca.

Bramki: Filip Data 12' - 38' Krystian Opłatkowski, 64' Grzegorz Semak, 66' Paweł Rutkowski, 78' Grzegorz Semak, 84' Krystian Opłatkowski, 86' Grzegorz Semak

Skład naszej drużyny: Pranga- Bank, Dąbrowski, Kożyczkowski Michał ( 58’ Bianga), Kożyczkowski Maciej ( 56’ Marcin Kędziora)- Dariusz Mienik, Opłatkowski, Paweł Rompca, Rutkowski, Semak, Tobiaski ( 74’ Domski).

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...