19.06.2017 18:40 0 Redakcja

Zderzenie dwóch aut w Kębłowie, cztery osoby poszkodowane

fot. TTM

Do poważnego w skutkach zdarzenia doszło na wysokości zjazdu z drogi krajowej numer sześć na ulicę Wiejską w Kębłowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Ze wstępnych informacji wynika, że poszkodowane zostały cztery osoby, w tym kobieta w ciąży.

O zderzeniu dwóch aut jako pierwsza poinformowała nas czytelniczka Marta, która przysłała również zdjęcia z miejsca zdarzenia. Informację tę potwierdziły lokalne służby.

  • Zgłoszenie o wypadku drogowym w Kębłowie z udziałem dwóch samochodów osobowych otrzymaliśmy w poniedziałek (19 czerwca) o godzinie 18:05. Ze wstępnych ustaleń wynika, że cztery osoby zostały poszkodowane - informuje wejherowska straż pożarna.

Trzy osoby opuściły auta o własnych siłach, natomiast kierowca jednego z nich, będąca w ciąży kobieta, pozostała w pojeździe, skarżąc się na ból głowy. Ostatecznie, wraz z pozostałymi uczestnikami wypadku, została przewieziona do szpitala.

Na miejscu pracowało pogotowie, straż pożarna oraz policja, która będzie wyjaśniać szczegółowe okoliczności zdarzenia. Najprawdopodobniej jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...