24.07.2017 15:34 0 Redakcja

Afromental gwiazdą Festynu Letniego w Wejherowie

Fot. archiwum

Koncerty, występy kabaretowe i konkursy z nagrodami – to tylko część atrakcji, które przygotowano z okazji wejherowskiego Festynu Letniego. Na imprezę, której partnerem i współorganizatorem jest Radio Nord FM, zapraszają prezydent Wejherowa i Wejherowskie Centrum Kultury.

Impreza odbędzie się w niedzielę 30 lipca w Parku Miejskim, a jej początek zaplanowano na godzinę 16:30. Od godziny 17:00 rusza Centrum Uśmiechu, czyli program rozrywkowy dla dzieci. Starsi widzowie będą mogli się emocjonować rywalizacją strongmanów.

O godzinie 18:30 wystąpi Kabaret Dno, natomiast o 20:45 – grupa Afromental w składzie: Tomasz Lach (wokal), Bartosz Śniadecki (instrumenty klawiszowe), Tomasz Torres (perkusja), Wojciech Witczak (gitara basowa) i Aleksander Milwiw-Baron (gitary). Gwiazda tegorocznego Festynu Letniego wystąpi z materiałem koncertowym promującym ostatni album „Mental House”.

Kolejną atrakcją jest występ gdyńskiego zespołu Mitra. To formacja, która gra muzykę zbliżoną do klimatu rocka, z nawiązaniami do twórczości bałkańskich artystów. Na Festynie Letnim nie zabraknie również konkursów i zabaw dla najmłodszych, łącznie z dmuchańcami. Dostępne będą też stoiska kulinarne. Miłośnicy mocnych wrażeń będą mogli skorzystać z możliwości skoku na bungee.

Przypominamy, że na festynie swoje drugie urodziny świętuje Radio Norda FM. Jubileusz będzie powiązany z rozstrzygnięciem konkursu „Pokaż, gdzie słuchasz Nordy!”, w którym przyznane zostaną atrakcyjne nagrody, o czym informowaliśmy już w tym artykule. Do środy 26 lipca można przesyłać swoje zgłoszenia konkursowe na adres mailowy: [email protected]

Urodziny Radia Norda FM będą także okazją do prezentacji studia terenowego. Przygotowano również konkursy i okolicznościowe atrakcje – dla dzieci, pań i panów.


Czytaj również:

Najlepsza letnia impreza w mieście
Trwa Wczytywanie...