29.07.2017 09:00 0 Redakcja / materiały prasowe

W Filharmonii Kaszubskiej zagrają w CS:GO i Fifę

Fani e-sportu ponownie zawitają do Wejherowa. W zeszłym roku gracze spotkali się przed miejskim ratuszem, tym razem turniej Super Game E-Sport odbędzie się w murach Filharmonii Kaszubskiej. Uczestnicy zagrają w popularną strzelankę Counter Strike Global Offensive oraz wcielą się w najlepszych piłkarzy, dzięki grze FIFA 17.

  • Ekipa SUPER GAME e-sport przygotowała dla wszystkich fanów e-sportu moc atrakcji i wrażeń w wejherowskiej Filharmonii. Czekają na Was turnieje Counter Strike: Global Offensive 5 vs 5 oraz 1 vs 1 i FIFA 17. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody oraz puchary – zachęcają organizatorzy.

Turniej stanowi okazję do sprawdzenia swoich umiejętności w pojedynkach zespołowych oraz jeden na jednego. Graczom posłuży w tym celu nowoczesny sprzęt gamingowy. Najlepsi otrzymają nagrody pieniężne oraz rzeczowe.

Wakacyjne Super Game E-Sport Wejherowo odbędzie się w dniach od 9 do 11 sierpnia w Filharmonii Kaszubskiej. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć pod tym linkiem.

Zapisy odbywają się pod poniższymi adresami:

Zeszłoroczne zmagania na Placu Jakuba Wejhera, w których uczestniczyło około stu zawodników, podziwiało kilkaset osób. Więcej o wydarzeniu pisaliśmy tutaj.


Czytaj również:

Najlepsza letnia impreza w mieście
Trwa Wczytywanie...