05.08.2017 15:30 0 Redakcja / materiały prasowe

Zbliża się Gala Disco Polo w Kosakowie

Prawdziwym ukoronowaniem sezonu letniego w gminie Kosakowo są organizowane przez tamtejszy urząd "Dni gminy". Jak zapowiadają organizatorzy, w tym roku będzie tanecznie i widowiskowo, a każdy znajdzie coś dla siebie. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

W niedzielę 13 sierpnia odbędzie się Kosakowska Gala Disco Polo, podczas której na scenie zaprezentują się czołowi wykonawcy muzyki tanecznej: Jorrgus, Extazy, Soleo, Freaky Boys, a także Mario Bischin.

Natomiast wszystkich miłośników żeglarstwa i szantów gmina Kosakowo zaprasza na Festyn Żeglarski, który wystartuje w poniedziałek 14 sierpnia na scenie plenerowej w Mechelinkach. Tam będzie można posłuchać żeglarskiej muzyki i oddać się dobrej zabawie. Podczas koncertu wystąpią: Ryszard Muzaj, Kamil Badzioch oraz zespoły Kubryk i Fucus.

Ostatniego dnia wydarzenia, czyli we wtorek 15 sierpnia, mieszkańcy i turyści przeniosą się do Rewy, by wraz ze Zrzeszeniem Kaszubsko-Pomorskim oddział Dębogórze-Kosakowo, wziąć udział w tradycyjnie odbywającym się Festynie Kaszubskim. Poza występami zespołów regionalnych będzie można posłuchać zespołów Fucus i CamaSutra, a także bawić się z zespołem Bliza.


Czytaj również:

Najlepsza letnia impreza w mieście
Trwa Wczytywanie...