02.08.2017 09:33 0 Redakcja/KMP

Policja poszukuje 22-letniej zaginionej [AKTUALIZACJA]

Fot. KMP Gdańsk

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Gdańsku, trwają poszukiwania Katarzyny Wężyk. Mieszkanka Legnicy miała pojechać na koncert do Płocka, ale nie wróciła do domu.

Zaginiona w czwartek 27 lipca przemierzyła trasę z Legnicy do Płocka swoim samochodem marki Skoda Fabia, do domu jednak już nie wróciła. Wczoraj (1 sierpnia) zadzwoniła do rodziny, informując, że jest w Gdańsku, a później wybiera się do Gdyni. Niemniej policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu. Najistotniejszy w całej sprawie wydaje się zły stan zdrowia poszukiwanej. Sprawę prowadzi komisariat Gdańsk-Suchanino.

Katarzyna Wężyk ma 22 lata i około 163 centymetry wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała. Ma brązowe włosy z jasnymi końcówkami opadającymi za ramiona. Znaki szczególne: tatuaże w formie małych napisów na obojczyku i szyi oraz symboli pistoletu i róży na lewej dłoni.

Każdy, kto mógłby się przyczynić do wskazania miejsca pobytu poszukiwanej, proszony jest o kontakt o komisariatem policji na gdańskim Suchaninie (ul. Kartuska 245B, tel. 58 321 68 22) lub o telefon pod numer 112 albo 997.


[Aktualizacja: 3 sierpnia, godz. 8:00]

Wczoraj (2 sierpnia) w godzinach popołudniowych Katarzyna Wężyk została odnaleziona w Sopocie. Przekazano ją pod opiekę lekarzy.


Czytaj również:

Najlepsza letnia impreza w mieście
Trwa Wczytywanie...