06.08.2017 15:30 0 Redakcja

Podniebny show w Gdyni – zbliża się niezwykłe widowisko

Materiały prasowe

Niebo nad Gdynią opanują najlepsi piloci akrobacyjni z Polski i zagranicy. Oprócz pokazów lotniczych, na widzów pierwszej edycji „Gdynia Aeorobaltic” czeka również artystyczne widowisko. Podniebny spektakl, którego zwieńczeniem jest wieczorne show, będzie można podziwiać 11 i 12 sierpnia.

Po czterech latach samoloty wracają nad gdyńskie niebo w zupełnie nowej odsłonie i spektakularnym projekcie. Podczas "Gdynia Aerobaltic powered by Lotos Air BP" wystąpią grupy akrobacyjne oraz piloci największego światowego formatu. Publiczności zaprezentują się najbardziej doświadczone i widowiskowe grupy z Polski i Europy. Miłośnicy podniebnych wrażeń będą mogli podziwiać zarówno pokazy samolotowe, jak i audiowizualne, z wykorzystaniem efektów specjalnych. Całości dopełni gra świateł i dźwięków.

Cieszy nas ogromnie fakt, że udało nam się zaprosić do Gdyni wiele zespołów lotniczych oraz pilotów światowego formatu. To będzie wyjątkowe wydarzenie, niezwykłe pokazy w niezwykłym miejscu w równie niezwykłej formule – przekonuje Sebastian Golus, prezes firmy Aeropact, organizatora imprezy.

Gospodarzem projektu jest Gdynia, we wsparcie imprezy aktywnie włączyła się firma LOTOS – Air BP Polska, będąca sponsorem tytularnym. Oprócz pokazów w powietrzu, organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji „naziemnych”. Specjalne strefy zostaną rozstawione na terenie plaży miejskiej.

Ukoronowaniem obu pokazowych dni będzie nocny spektakl połączony z pirotechniką oraz specjalnie przygotowanym programem artystycznym. Impreza ma charakter otwarty i bezpłatny. O szczegółach można przeczytać na facebookowym profilu (https://www.facebook.com/gdyniaaerobaltic) oraz na oficjalnej stronie wydarzenia.


Czytaj również:

Najlepsza letnia impreza w mieście
Trwa Wczytywanie...