03.10.2017 08:33 2 Redakcja

Policja poszukuje mężczyzn, którzy wspólnie ukradli rower

Fot. KMP Gdynia

Komenda Miejska Policji w Gdyni poszukuje sprawców kradzieży roweru. Wizerunki dwóch mężczyzn utrwaliła kamera monitoringu.

Do kradzieży doszło 10 lipca między godziną 12:20 a 14:20 na ulicy Bytomskiej, na wysokości posesji nr 43. Poszukiwania prowadzą policjanci z komisariatu w Gdyni-Redłowie.

Dwaj sprawcy, około 20-letni mężczyźni, najpierw obserwowali posesję, a następnie weszli na jej teren i wyprowadzili rower, na którym jeden z nich odjechał. Skradziony jednoślad to rower marki Ketler czarnego koloru, mający koła w rozmiarze 28 cali.

W chwili popełnienia przestępstwa pierwszy z nich ubrany był w krótkie, ciemne spodenki i biały t-shirt, na plecach miał założony biało-czarny plecak. Drugi ze sprawców poruszał się na rowerze, ubrany był w krótkie niebieskie spodenki i niebieski t-shirt – informują mundurowi z Gdyni.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które były świadkami kradzieży lub mają informacje mogące pomóc ustalić tożsamość albo miejsce pobytu sprawców, o kontakt z komisariatem w Gdyni-Redłowie (tel. 58 66 21 255) lub na numery alarmowe 112 i 997.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...