pełna wersja

Brutalne morderstwo w Wejherowie, zginęła kobieta

2017-10-06 11:35
Brutalne morderstwo w Wejherowie, zginęła kobieta
Fot. TTM

„Tak zmasakrowanej kobiety jeszcze nie widzieliśmy” – nieoficjalnie mówili na miejscu morderstwa przedstawiciele służb. Do zdarzenia doszło w piątkowy poranek (6 października) w Wejherowie przy ulicy Iwaszkiewicza.

Zgłoszenie do wejherowskiej komendy wpłynęło około godziny 9:00. Zgłaszający twierdził, że w jednym z mieszkań najprawdopodobniej doszło do przestępstwa. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy potwierdzili to zgłoszenie – relacjonuje informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. – Najprawdopodobniej mamy do czynienia z zabójstwem. Czynności trwają i policjanci cały czas pracują na miejscu. Ze względu na dobro śledztwa nie możemy ujawniać szczegółów dotyczących tej sprawy – dodaje.

Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM
Fot. TTM Fot. TTM

Mundurowi poprosili strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie o pomoc w otwarciu jednego z mieszkań zlokalizowanych w budynku socjalnym na skrzyżowaniu ulic Iwaszkiewicza i Osiedle Kaszubskie w Wejherowie.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że ofiarą była około 30-letnia kobieta. Domniemanym zabójcą może być jej partner, który po dokonaniu przestępstwa, zawiózł dzieci w bezpieczne miejsce. Obecnie trwają poszukiwania sprawcy.

Redakcja


skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (98)

zibi 2017.10.17 00:30
Oceń:

R.I.P. Marta .Dla gnoja dozywcie ,maz ktory morduje wlasna zone jest smieciem .zniszczyl wlasne dzieci,To nie byl mezczyzna ani maz ,zwykly smiec.Gnij i cierp do konca za to co zrobiles smieciu.

Aśka 2017.10.08 23:07
Oceń:

Mam nadzieję ze on nigdy nie wyjdzie na wolność i nie zbliży się do dzieci

Aśka 2017.10.08 23:05
Oceń:

Przecież to wszystko było słychać Boże ze nie dało się jej uratować i kojarzę te dziewczynę była bardzo ładna i miła i dzieci wypielegnowane

Aśka 2017.10.08 23:04
Oceń:

Chłopie kłótnie ?????on ja mordował okladal dzieci krzyczaly mamus mamus i Ty mówisz o kłótni .zapoznaj się ze sprawa ciało było tak zmasakrowane ze policja czegoś takiego nie widziała .Chłopie kłótnie ? Przecież sąsiedzi mówili że zdarzały się interwencję policji nie raz .Masakra

Aśka 2017.10.08 23:02
Oceń:

Chłopie kłótnie ?????on ja mordował okladal dzieci krzyczaly mamus mamus i Ty mówisz o kłótni .zapoznaj się ze sprawa ciało było tak zmasakrowane ze policja czegoś takiego nie widziała .Chłopie kłótnie ? Przecież sąsiedzi mówili że zdarzały się interwencję policji nie raz .Masakra

Ksk 2017.10.09 06:15
Oceń:

A ty, co w Policji pracujesz że masz mozliwosc zapoznania sie ze sprawa? Proponuje podchodzic z dystansem do artykułów. W żadnym nie jest napisane, ze ją okladal, więc skąd to wiesz... Jak bylo wie tylko jedna osoba i raczej nie dowiemy się prawdy, bo nikt żadnym mediom tego nie przekaże ...

Ksk 2017.10.08 20:45
Oceń:

Wszyscy czepiacie się sąsiadów, jakby to oni byli winni... Ilu z Was kiedykolwiek zadzwoniło na Policję, jak słyszało kłótnie sąsiadów?

Ksk 2017.10.08 20:43
Oceń:

Wszyscy czepiacie się sąsiadów, jakby to oni byli winni... Ilu z Was kiedykolwiek zadzwoniło na Policję, jak słyszało kłótnie sąsiadów?

Aaa 2017.10.08 18:42
Oceń:

Sąsiadka słyszała mamuś mamuś . Płakać się chce co tam się działo :(

Eryk 2017.10.08 12:19
Oceń:

Gdzie byli sasiedzi na dole, po bokach i u gory?! Czy sciany byly pancerne ?! Teraz wielkie przyjaciolki sie znalazly, bo co?! Marta sie wypowiedziec nie moze!!! Plotkowac jedna z druga to tak "ten to ja leje, slyszalas wczoraj?" A zeby na policje zadzwonic to nie, po co? Przeciez mam braci kryminalistow, powiedza ze konfidentem jestem... pytam gdzie bylyscie wczesniej?!

Ąa 2017.10.08 10:54
Oceń:

Czy nikt z sąsiadów nie słyszał co tam się dzieje za ścianą?

JK 2017.10.08 19:50
Oceń:

Oczy widzą, uszy słyszą
usta milczą.

ggg 2017.10.08 00:02
Oceń:

Ten człowiek to skończone dno DNO jak można dzieciom odebrać matkę zrobić coś takiego ten człowiek nigdy nie powinien nawet na 50 metrów zbliżyć się do dzieci jest zagrożeniem wszystkich i świadczy że ma coś z psychiką

ojejku 2017.10.07 23:58
Oceń:

To jest coś strasznego mógł odejść ale zabijać patologia to to co zrobił ten czyn on jest patologia nie ona zawsze czysta miła i dbajaca o dzieci mógł sam odejść albo dac jej odejść szkoda z całego serca tych dzieci Boże serce się kraje

Asia 2017.10.07 23:56
Oceń:

Człowieku puknij się w głowę o jakiej patologii piszesz mieszkałam tam parę lat i w tym bloku mieszkają normalni ludzie a świr wszędzie się znajdzie nawet widywalam ta dziewczyne normalna była wyrazy współczucia .dla niego stryczek albo dożywocie .Tak mi szkoda dzieci krzyczaly mamus mamus masakra co one czują teraz aż mi się coś dzieje stryczek dla tej bestii jak można tak zrobić to bestialstwo i okrucieństwo jak można

Kolega 2017.10.07 18:01
Oceń:

Jonasz nie wiesz nie gadaj była normalna kobieta wychowujące sIeci mąż to burak który Noe poszanowal jej

Rodzina 2017.10.07 12:43
Oceń:

Dziękujemy z całego serca za kondolencje i wyrazy współczucia.
Bóg z wami.

Jonasz 2017.10.07 12:24
Oceń:

Teraz widać jaka patologia mieszka w mieszkaniach socjalnych. Powinni być monitorowani kamerami w tych budynkach aby nie doszło do kolejnego nieszczęścia.

Asia 2017.10.07 11:40
Oceń:

Nic nie usprawiedliwia morderstwa nic i nigdy takiego czegoś koniec kropka i nie chrzancie głupot

Eska 2017.10.07 10:25
Oceń:

Mam tylko nadzieję, skoro nadmorski24.pl tak "bardzo czuwa" nad komentarzami pod swoimi postami, nie raz zwraca uwagę to rowniez zapisuję sobie IP urządzeń danego nicku, który podaje dane z imienia i nazwiska sprawcy czy ofiary, bo zdaje chyba sobie sprawę z

Nadmorski24.pl 2017.10.07 10:49
Oceń:

Wszystkie komentarze zawierające dane osobowe ofiary i sprawcy zostały ukryte. Podanie samego imienia nie stanowi naruszenia ustawy o ochronie danych osobowych. Oczywiście każdy komentarz jest przypisany do IP, nikt w sieci nie jest anonimowy.

Nina 2017.10.06 21:37
Oceń:

Nawet gdyby faktycznie była patologią,zdradzała i krzyczała to i tak nie powinno się o tym pisać ani mówić. Dajcie już spokój z pisaniem patologia nie patologia pijak nie pijak. A najgorsze jest to że śmiejecie się z mieszkania socjalnego,czy tylko patologia zamieszkuje mieszkania socjalne?! Ludzie pokory,życie weryfikuje nigdy nie wiadomo czy o was też tak będą mówić lub pisać.

Ooo 2017.10.06 21:28
Oceń:

W innym artykule napisali ze znalezli go w lesie ,

DOdo 2017.10.06 19:53
Oceń:

Wy człowiekowi nawet po śmierci spokoju nie dacie niech kazdy siè interesuje swoją rodziną jak można komuś po śmierci d*** obrabieć to jeste nienormalne ci co te pierdy piszą niech siè najpierw zastanowią :(

drachel 2017.10.06 19:31
Oceń:
aniboganipana 2017.10.06 18:35
Oceń:

Sądząc po poziomie komentarzy, religia w szkole przynosi pierwsze rezultaty... .

Ewa 2017.10.06 18:22
Oceń:

Złapali go w sklepie w pow. Puckim

Gosc 2017.10.06 21:19
Oceń:
Jaa 2017.10.06 18:45
Oceń:

Skąd wiadomo że złapali.go w.sklepie?

Gośc 2017.10.06 20:09
Oceń:

Pisze w innym artykule

Jaa 2017.10.06 21:48
Oceń:

Podeszli proszę link

Asia 2017.10.06 18:00
Oceń:

Jak sie nazywała ta pani Marta?

Monika 2017.10.06 20:21
Oceń:
Wwo 2017.10.06 17:49
Oceń:

"obecnie trwają poszukiwania sprawcy" ...
Nie ma jego wizerunku. To nie tylko sprawa Policji ale i społeczeństwa.

Sąsiad 2017.10.06 17:35
Oceń:

Spoczywaj w spokoju kochana sądiadko

z ulicy 2017.10.06 20:22
Oceń:

Nawet sąsiad się w niej na boku kochał?

Ja 2017.10.06 17:30
Oceń:

Co za tragedia! Świeć Panie nad duszą biednej martusi...

Nnnnn 2017.10.06 16:11
Oceń:

Czy wiecie gdzie ten psychol sie podziewa???!

Wwo 2017.10.06 17:41
Oceń:

Nie wiemy nie ma wizerunku opubliwanego przez Policję. Nie wiem jak wygląda. Wiem że jest na wolności. Za tydzień policja będzie prosić o pomoc.
Ratunku!

Kar 2017.10.06 17:52
Oceń:

Na jej fb są jego zdjęcia !

Asia 2017.10.06 18:01
Oceń:

Jak ją znalezc na fb ?

xxx 2017.10.06 15:55
Oceń:

znajoma mojej mamy, nie była patologią. dzieci czyste, zadbane, ona tez nie byla alkoholiczka tylko facet byl pop********. jeszcze wczoraj razem na rowerach jezdzili wiec co sie stalo?

GWE 2017.10.06 15:51
Oceń:

Tak czytam te komentarze i nie wierzę. Czy wy jesteście poważni że oceniacie tych ludzi ??? Spaliście z nimi w jednym łóżku że piszecie takie rzeczy?? Czy macie świadomość i że rodzina może to przeczytać?? Nie pogłębiajcie tej i tak ogromnej rany.

Wwo 2017.10.06 15:48
Oceń:

Tragedia.
Dlaczego nie ma wizerunku podejrzanego o tą straszną zbrodnie?
Jestem kierowcą i przejeżdżam przez 12godzin całe miasto wiedząc że zabójca jest na wolności.
Dużo ludzi jeździ też autobusami i smk, kami.

WTF 2017.10.06 15:30
Oceń:

Tak to jest, jak w jednym bloku upchną meneli. W baraku na przeciwko to samo, szczególnie w tych dwóch ostatnich mieszkaniach...

Gość 2017.10.06 14:53
Oceń:

Wstyd mi za wasze komentarze.

Vip 2017.10.06 14:48
Oceń:

z*******! Szmaciaźa!

Nnnnnnn 2017.10.06 14:40
Oceń:

Szkoda dzieci.biedactwa.co to sie dzieje natym swiecie.!znalezc padalca i katowac w kiciu .co za potwor.takie cos .

Paula 2017.10.06 14:37
Oceń:

Ludzie wy sie kur*wa leczcie na glowy ! Jak mozna pisac takie rzeczy gdy nie zyje mloda konieta ?? Co was to interesuje czy miała kochanka czy nie! Ten facet ją zabił z zimna krwią !!!osierocił dzieci ktore do konca zycia bedą to pamietać ,które straciły mame najwazniejsza osobe w swoim zyciu. A skoro chciała odejsć od niego to bez powodu sie nie odchodzi.
Marta nie była żadną PATOLOGIA !!! [*]
Spoczywaj w spokoju

Oooo 2017.10.06 14:30
Oceń:

Była Dobra i kochająca swoje dzieci matka! Zawsze byly najedzone czyste i dobrze sie uczyly dzięki niej! Obiadki mu podstawiala pod nos codziennie starała sie o to małżeństwo a on byl katem zdradził ja mial ta rodzine.gdzies lezal codziennie du*a do gory zdradzal ja pal*nt niech sie idzie powie*ić i niech go skatuja jak go złapią w tym więzieniu niech siedzi do konca zycia! Zdech*ij gn*ju jak mogles odebrac dziecia matke wszystko wszystkim ale zeby zabić masakra! Jestes Palant*m niech cie kat*ja gn*ju ! Taka dziewczyne kochajaca serce dawala tobie na dloni a tobie bylo źle !!! Zdechnij fraje*z* !!!!!

maniek 2017.10.06 14:19
Oceń:

A ja się zastanawiam dlaczego redakcja nie zablokuje możliwości komentowania ? Ile tu znawców i specjalistów nagle się pojawiło.

Moralniak 2017.10.06 14:15
Oceń:

Serio? Nawet jakby była patologią, to przypominam, że takie samosądy, a szczególnie morderstwa są sprzeczne z polskim prawem, a przede wszystkim KARALNE. Osoby, które się wypowiadają w komentarzach (pewnie znajomi MORDERCY) powinni się wstydzić, bo takimi komentarzami reprezentują poziom AMEB INTELEKTUALNYCH. Tfu.

redakcja 2017.10.06 14:12
Oceń:

Mamy IP waszych komputerów - za wszystkie kalumnie i insynuacje odpowiecie przed sądem

krzaq 2017.10.06 18:27
Oceń:

nie pierd.. jest wolność słowa ,można swobodnie wyrażać swoją opinie.
a ty komentarzy czytać nie musisz i po problemie.
za podszywanie się pod 'redakcje' można prędzej znaleźć paragraf na ciebie.
zresztą mam to w d**** tak samo jak ciebie i całą resztę.

Lambada 2017.10.06 14:21
Oceń:

podpisano prokutator Dziura w d****

Oooo 2017.10.06 14:01
Oceń:

Niech Cię gnoju dojada jak mogłeś!!!!! Nie byla zadna patola ci co tak pisza najwidoczniej sa !!!!! Niech Ci.zrobią z zycia piekło życzę tego tobie !!!!!

Mmm 2017.10.06 13:57
Oceń:

Katował ją od lat... I zdradzał... więc nawet gdyby miała kochanka to po to żeby czuć się kochana... I dajcie jej spokój

Dżanetta 2017.10.06 13:55
Oceń:

Zastanówcie się co piszecie. Nie była żadną patologią.
Jak każda porządna wejherowska rodzina miała męża alkoholika i mieszkała razem z konkubentem na bezrobociu w lokalu socjalnym. To ci co to piszom som patologiom.

Olo 2017.10.06 17:40
Oceń:

Tak by się przydało polszczyzny poćwiczyć bo aż wstyd.

Ja 2017.10.06 13:52
Oceń:

martusiu będziesz w naszych sercach ***__

hmmmmmmmm 2017.10.06 13:44
Oceń:

ona miala kochanka kase pozyczala nie oddawala maz splacal jej dlugi kase na kochanka wydawala taka prawda szkoda ze maz nie wytrzymal i szkoda dzieci!!!!

Jasne 2017.10.07 17:28
Oceń:

Nie kłam !!!!!!!!

Polo 2017.10.06 14:33
Oceń:

On ją zdradzał i jak mogła wydawać na kochanka Jak.on jej kasę zabierał i papierosy wyliczał i nie miała wogole swojej kasy

Oooo 2017.10.06 14:02
Oceń:

Bzdury piszesz!!!!!

ssssssssss 2017.10.06 13:42
Oceń:

ona pozyczala kase i nie oddawala a on dlugi jej splacac tez musial ktore na kochanka wydawala taka prawda szkoda dzieci oraz meza ze nie wytrzymal

prawda..... 2017.10.06 13:41
Oceń:

nic nie wiecie a gadacie. Była dobrą osobą. Chorowała bardzo ale byla kochającą matką. Zawsze na pierwszym miejscu dzieci. Jego sie bała. spokojna życzliwa i pozytywnie nastawiona do życia. Teraz to wszyscy potrafią jeszcze d*** obsmarować.. a gdzie byliście jak było Jej ciężko ????!!!!! Dajcie jej spokój. Szkoda dzieci bo bardzo ją kochały. dobrze wychowane i grzeczne.

gwe 2017.10.06 13:41
Oceń:

Gdzie ty gnoju się ukrywasz ?

g 2017.10.06 13:34
Oceń:

Powinni udostępnić zdjęcie tego zwyrodnialca.

Iwo 2017.10.06 13:19
Oceń:

Boże biedne dzieci
Ile ich było?

H 2017.10.06 17:20
Oceń:

Dwójka jeden chłopczyk bardzo wychowany i dobrze się uczył ..

Twój nick 2017.10.06 13:25
Oceń:

Tak ze 1500+ się uzbiera

Hala 2017.10.06 13:18
Oceń:

Jak kobieta miala na imie?

Wwo 2017.10.06 15:56
Oceń:

Nie można ujawniać danych ofiary.
Można poinformować zaś kiedy odbędzie się ceremonia pogrzebowa za Św. Pamięci Marty ...

Lusia 1964 2017.10.06 13:10
Oceń:

To może się przedstawisz skoro masz takie wiadomosci.

Ola 2017.10.06 13:09
Oceń:

Oby ten psychol nic nie zrobił dzieciom..

Tomas 2017.10.06 18:43
Oceń:

Kto to do diabła minusuje??! Rodzinka świra?

Malwina 2017.10.06 13:08
Oceń:

Jap******* . Czytajac te wasze zalosne komentarze stwierdzam , ze niektorzy z was to dopiero patologia :D uzywacie takiego slowa , nie znajac jego znaczenia :D zalosne to ale prawdziwe :D nie wiem , czy sie smiac czy plakac bo po prostu zal mi was ... nie pisze jako znajoma , kolezanka czy rodzina - bo nawet ich nie znalam i nigdy tez nie slyszalam , ale mieszkam blisko . Moze dlatego , ze mam wlasne zycie i nie zajmuje siee plotkami tak , jak niektorzy z was ! :p
To co sie stalo jest dla mnie szokiem , bo nawet gdyby kobieta zdradzala meza - to maz po prostu zabral by dzieci i sie wyprowadzil .. a nie zabijal z zimna krwia czlowieka .. no ludzie , macie choc troche mozgu ? Czy wam zabraklo ... Trzeba byc chorym czlowiekiem , zeby posunac sie do tak desperackiego czynu i w dodatku tak zmasakrowa cialo kobiety , ze nawet nikt nigdy takiego czegos nie widzial ... nie mowi wam to juz czegos ? Dla mnie to czlowiek musial byc po prostu chory . Bo zdrowy ,nigdy czegos takiego by nie zrobil ... obebral dzieciom matke i sam pojdzie za kratki .. a co z dzieciakami ?! No nie wierze .. nawet nie pomyslal , co z nimi .. Przykro mi [*]

Sylwia 2017.10.06 13:06
Oceń:

Bardzo fajna pozytywnie nastawiona do życia młoda dziewczyna bedzie nam Ciebie brakowało straszna tragedia .A ty gnoju żebyś w p****** miał p********* do końca swojego życia

aleksandra123 2017.10.06 13:02
Oceń:

to byla moja przyjaciolka nigdy nie byla patologia nazywana tak , dzieci tez wporzadku .... facet byl narwany alkoholik bez powodu sie czepial ... a teraz takie cos oby zdechl swinia z******* go obyy

Polo 2017.10.06 12:58
Oceń:

Ona nie była patologia żadna tylko normalna dziewczyna i dbała o dzieci swoje

Polo 2017.10.06 12:56
Oceń:

Ona była pogodną wesołą i uśmiechniętą dziewczyną to on był chory na mózg jej mąż dziwak i narwaniec

CCC 2017.10.06 12:53
Oceń:

To w tych socjalach takie czyste klatki schodowe są z bialutkimi ścianami?
Po wyglądzie drzwi wejściowych do klatki nikt by się nie spodziewał.
Nawet nowobogactwo z orlexów tak zadbanie u siebie nie ma.

Oooo 2017.10.06 12:51
Oceń:

Była złotą kobieta wszystkim by pomogla nie byla zadna patola nie piszcie bzdur jak nie znaleźliście jej!!! A tobie gnoj* życzę wszystkiego co najgorsze jak mogłeś zabić swoja żonę i osierocic swoje dzieci !!!! Życzę Tobie wszystkiego co najgorsze !!!! Tragedia dla rodziny i dzieci. Na zawsze w naszej pamięci kochana (*) :( Nie moge w to uwierzyć

mmm 2017.10.06 12:42
Oceń:

pieprzycie farmazony jakich malo. dziewczyna byla normalna facet poryty i miala dzieci i tez tego mieszkania potrzebowala. wrozkami jestescie i wiecie co znajomi sasiedzi i tez rodzina moze zrobic?? dzieci nie ma kobieta nie zyje puknijcie sie zanim cos napiszecie...

Izu 2017.10.06 12:40
Oceń:

Jak miała na imię?

sowa 2017.10.06 12:26
Oceń:

Dać patologi mieszkanie to z lokalu zrobią rzeźnię. Tyle dobrych ludzi czeka na własne M...

Mmm 2017.10.06 12:18
Oceń:

Tylko szkoda że nie wiesz jaki miała powód... co on jej robił od wielu lat.... daruj sobie komentarze

Kasztan 2017.10.06 12:15
Oceń:

Bóg tak chciał, wysłał po nią anioła śmierci.

Wejherowianka 2017.10.06 12:11
Oceń:

To może napiszcie coś więcej.skoro ich znacie. O kogo chodzi?

Ja 2017.10.06 12:11
Oceń:

Moj Boze :( To straszne :( Coraz wiecej sie slyszy.. :(

Wejherowianka 2017.10.06 12:10
Oceń:

To może napiszcie coś więcej.skoro ich znacie. O kogo chodzi?

Kobieta 2017.10.06 12:07
Oceń:

Hmmm twój komentarz jest żałosny jeśli ludzie się nie szanują po prostu sie rozchodzą a nie zabijają

hmma 2017.10.06 11:59
Oceń:

zle o zmarlych sie nie mowi i nie pisze ale ona ta dziewczyna krzyczala popychala go i nawet zdradzala!!!!!

hmmmmmmm 2017.10.06 11:58
Oceń:

zle o zmarlych sie nie mowi ale ona miala cos z glowa krzyczala na niego i zdradzala go wiec kazdy by nie wytrzymal

Paula 2017.10.06 14:42
Oceń:

W glowe się j***** ! Miał prawo ją zabić ??

Lusia 1964 2017.10.06 13:12
Oceń:

Jak możesz tak pisac??????

dred 2017.10.06 12:28
Oceń:

mógł odejść