06.10.2017 14:41 6 Redakcja/KMP Gdynia

Ecstasy, haszysz i marihuana znalezione w mieszkaniu 31–latka

Fot. KMP Gdynia

Ponad tysiąc tabletek ecstasy, 850 gramów haszyszu i 325 gramów marihuany zabezpieczyli policjanci w mieszkaniu 31-letniego gdynianina. Akcję przeprowadzono po dłuższej obserwacji mężczyzny.

We wtorek 3 października kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o związki z przestępczością narkotykową. Na podstawie posiadanych informacji ustalono, że 31-latek może mieć w domu większą ilość narkotyków. Po weryfikacji danych i wejściu do mieszkania podejrzanego okazało się, że wcześniejsze przypuszczenia kryminalnych były słuszne.

W trakcie przeszukania mieszkania mundurowi zabezpieczyli 850 gramów haszyszu, przeszło 1000 tabletek ecstasy oraz 325 gramów zielono-brązowego suszu roślinnego, którym po przebadaniu testerem narkotyków okazała się być marihuana – poinformowali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Zatrzymany 31-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi do 10 lat więzienia. Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące. Policjanci sprawdzają, czy nie był on zaangażowany w inne przestępstwa o podobnym charakterze. Ustalają również, jakie było przeznaczenie narkotyków.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...