09.10.2017 17:46 21 Redakcja

Dwa wypadki na "szóstce", kierowca uwięziony w kabinie

TTM

Do dwóch poważnych wypadków doszło w poniedziałkowe popołudnie (9 października) na drodze krajowej numer sześć, pomiędzy Godętowem a Wejherowem. Niestety, nie obyło się bez poszkodowanych.

Informacja o zderzeniu dwóch pojazdów w okolicy Godętowa wejherowscy strażacy otrzymali po godzinie 15:30. Na miejsce zostały wysłane wozy bojowe. Po drodze, w Bolszewie, zauważyli jednak kolejne zdarzenie.

Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych – relacjonuje kpt. Mirosław Kuraś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie. – Na miejscu został jeden z zastępów, do pomocy posłano kolejne. W wyniku tego zdarzenia do szpitala na badania pogotowie zabrano dwie osoby.

Tymczasem na miejsce wypadku, do którego doszło przed Godętowem, dotarli wcześniej wezwani strażacy. Okazało się, że w tym miejscu czołowo zderzyły się dwa samochody ciężarowe.

Jeden z kierowców został zakleszczony w kabinie pojazdu – podaje rzecznik wejherowskiej PSP. – Przy użyciu sprzętu hydraulicznego strażacy uwolnili go z potrzasku. Osoba ta została zawieziona przez pogotowie do szpitala.

TTM TTM TTM TTM TTM TTM TTM TTM TTM TTM TTM TTM TTM TTM TTM TTM TTM

Na czas trwania akcji strażaków droga krajowa była zablokowana, ruch pojazdów skierowano na objazdy. Przyczyny obu wypadków zbada wejherowska policja.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...