29.12.2017 09:02 6 Redakcja/materiały prasowe/materiały promocyjne Artykuł sponsorowany

Gdzie spędzić sylwestrową noc?

Zdjęcie ilustracyjne - źródło: pixabay.com

W wielu metropoliach i miasteczkach witanie nowego roku na otwartej przestrzeni stało się już tradycją. Na miejskich wydarzeniach najczęściej pojawiają się uczestnicy prywatek oraz niewielkie grupy znajomych. Wszystkich przyciągają fajerwerki i muzyka. Można również korzystać z płatnych atrakcji, biorąc udział w komercyjnych imprezach. Sprawdź, co w tym roku przygotowały samorządy i przedsiębiorstwa z regionu.


Gdańsk

Jak co roku, Miasto Gdańsk i Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zapraszają wszystkich 31 grudnia 2017 roku na Targ Węglowy. O godzinie 22:00 rozpocznie się plenerowy Koncert Sylwestrowy, gwiazdą wieczoru będzie zespół De Mono. Po koncercie przedstawiciele władz miasta złożą wszystkim życzenia noworoczne. Natomiast punktualnie o północy niebo nad śródmieściem rozświetli 15-minutowy pokaz sztucznych ogni. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć tutaj.


Gdynia

Gdynia zaprasza na kolejną miejsko-plenerową zabawę, czyli Gdyńską Noc Sylwestrową 2017. Nowy Rok 2018 w Gdyni powitają z publicznością znane gwiazdy: Łąki Łan, XXANAXX, MaJLo oraz Novika & Lex. Całą imprezę poprowadzi dziennikarz muzyczny Kamil Wicik. Na przybyłych czekać będzie również m.in. EkoStrefa (specjalne miejsce, gdzie będzie można usiąść, odpocząć i zjeść) oraz Żar Tropików (znajdą się tam grzyby grzewcze i recyclingowe siedziska).


Reda

Fabryka Kultury w Redzie zaprasza 31 grudnia 2017 roku na Sylwestrowy Pokaz Fajerwerków, który odbędzie się w Rodzinnym Parku Miejskim w Redzie. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć tutaj.


Rumia

Miejska zabawa odbędzie się tradycyjnie 31 grudnia (niedziela) na Stadionie Miejskim w Rumi. Wstęp na wydarzenie jest wolny, a szczegółowy harmonogram można znaleźć tutaj.


Wejherowo

Organizatorzy zapewniają, że polana w Parku Miejskim im. Aleksandra Majkowskiego zamieni się w największy parkiet taneczny w mieście. Stanie tam scena, na której zagra znany z przebojów i użycia nowoczesnych brzmień oraz instrumentów zespół POBLO. Hasłem wejherowskiej imprezy sylwestrowej 2017/2018 jest "Hit za hitem". Więcej informacji można znaleźć tutaj.


Kębłowo

Sylwestrowa noc jest jedyna w swoim rodzaju. To noc, podczas której nikt nie powinien samotnie siedzieć w domu. Powinno być hucznie, elegancko i stylowo – na sylwestra wybierz więc Kębłowo.

Nigdzie nie przywitasz nowego roku tak, jak w Sali Bankietowej Casilla. Wspaniała zabawa będzie się odbywać na jednej z dwóch sal. Na gości czeka doskonałe menu oraz bogaty wybór napojów – zachęca sala bankietowa Casilla.

Więcej szczegółowych informacji na temat wydarzenia można znaleźć tutaj.


Puck

Puck zaprasza mieszkańców, zarówno dzieci, jak i dorosłych, na sylwestrowy wieczór pod chmurką. Wydarzenie podzielone jest na dwie części. Obchody rozpoczną się już o godzinie 18:00. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć tutaj.


Parszczyce

Willa Krokowa zaprasza na sylwestra i nowy rok. Zabawę poprowadzi zespół muzyczny "Efekt". Na gości czeka również między innymi pokaz sztucznych ogni, konkursy i zabawy, loteria z nagrodami oraz tradycyjne polskie specjały.

Zabawa sylwestrowa – bal bez noclegu 550 złotych za parę (31 grudnia):

Więcej informacji można znaleźć tutaj.


Łeba

To prawdopodobnie jedyna taka impreza w Polsce i największy sylwester nad morzem. Zabawa w klubie, moc atrakcji i setki pozytywnie zakręconych osób. Mowa o Łeba Party Camp – dzięki temu wydarzeniu rozpoczęcie roku 2018 na długo pozostanie w pamięci uczestników! To sylwestrowa impreza dla studentów, klubowiczów i nie tylko.

Na miejscu czekać będą kolorowe drinki, piękne kobiety, przystojni mężczyźni i niesamowite brzmienia. Więcej informacji można znaleźć tutaj.


Władysławowo

Burmistrz oraz Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie zapraszają na wspólną zabawę sylwestrową przy ratuszu. Zagrają: DJ WhiteBoy, DJ Filo, Natalia Łuszczak (wokal) oraz Slavko (skrzypce). O północy tradycyjny pokaz sztucznych ogni, poprzedzony życzeniami. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.


Czytaj również:

Najlepsza letnia impreza w mieście
Trwa Wczytywanie...