08.01.2018 09:57 0 Redakcja/arka.gdynia.pl

Arka zachęca promocjami do kupna karnetów

Źródło: Arka.gdynia.pl

Trwa sprzedaż karnetów na rundę wiosenną 2018. Kibice, który zdecydują się w styczniu na zakup karnetu, mogą liczyć nie tylko na emocje sportowe, ale i na wiele korzyści.

Arka Gdynia rozpocznie sezon od meczu przyjaźni z Lechem Poznań, który zostanie rozegrany 11 lutego o godzinie 18:00 na miejscowym stadionie. Oprócz tego żółto-niebiescy zmierzą się jeszcze wiosną w Gdyni z Piastem Gliwice, Bruk-Bet Termalicą i Legią Warszawa.

Co można zyskać, kupując karnet na rundę wiosenną? Jedną z korzyści jest gwarancja pierwszeństwa zakupu miejsca karnetowego na mecz rewanżowy półfinału Pucharu Polski z Koroną Kielce. To jednak nie wszystko. Posiadacze karnetów na ten sezon zyskują zniżki na zakup karnetu w sezonie 2018/2019 i pierwszeństwo przy jego zakupie.

Kibice, którzy zdecydują się na zakup karnetu, otrzymają też 10% zniżki na zakupy w oficjalnym sklepie z pamiątkami klubowymi na stadionie. Można też zyskać zniżkę 7 groszy na litrze paliwa na stacjach benzynowych „Pod Żaglami” w Gdyni (ul. Sportowa 8, Małokacka 13, Nowowiczlińska 31). Poza tym warto pamiętać, że zakup karnetu to również oszczędność nerwów i czasu przed meczem.

Karnet może być też dobrym prezentem. Wystarczy znać dane kibica (imię, nazwisko, PESEL), który ma już swój profil. Jeśli jeszcze go nie posiada, trzeba do punktu sprzedaży udać się z kopią dokumentu zawierającego numer PESEL.


Czytaj również:

Najlepsza letnia impreza w mieście
Trwa Wczytywanie...