09.01.2018 15:39 4 Redakcja

Gdyńscy policjanci poszukują zaginionej nastolatki

Mat. pras.


Aktualizacja: 10 stycznia, godz. 7:50

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Gdyni, nastolatka odnalazła się cała i zdrowa w Chojnicach. Akcja poszukiwań została formalnie zakończona.


Komisariat Policji w Gdyni-Witominie prowadzi poszukiwania zaginionej dziewczyny, Mai G. mieszkanki Gdyni. Zaginiona ma 16 lat i ostatnio była widziana w sobotę (6 stycznia) w okolicach dworca PKP Gdynia Główna, około godziny 13:00.

Maja G. do tej pory nie wróciła do domu ani nie zawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Zaginiona ma 16 lat, ok. 170 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, włosy brązowe za ramiona, niebieskie oczy. W chwili zaginięcia ubrana była w płaszcz koloru szarego za pośladki, czarno-brązowy szalik, buty trapery, spodnie sztruksowe koloru brudnoróżowego.

Poszukiwania prowadzi komisariat policji w Gdyni-Witominie. Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z najbliższą jednostką policji.

Wszelkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu poszukiwanej osoby można również zgłaszać bezpośrednio do oficera dyżurnego komisariatu policji w Gdyni-Witominie pod numer 58 66 21 655 lub pod numer alarmowy 997.


Czytaj również:

Najlepsza letnia impreza w mieście
Trwa Wczytywanie...