01.02.2018 10:02 6 Kwt

Gryf Wejherowo zremisował z Chrobrym Głogów

W rozegranym we władysławowskim Cetniewie sparingu Gryf Wejherowo zremisował z Chrobrym Głogów 1:1. Pierwsza połowa meczu należała do podopiecznych Grzegorza Nicińskiego, dopiero w drugiej połowie spotkania bramkę wyrównującą strzelił testowany zawodnik Gryfa Wejherowo.

GRYF WEJHEROWO – CHROBRY GŁOGÓW 1:1 (0:1)

Gryf Wejherowo: (skład wyjściowy + rezerwowi) Wiesław Ferra, Dawid Leleń - Przemysław Kamiński, Grzegorz Gulczyński, Krzysztof Wicki, Mateusz Goerke, Paweł Brzuzy, Radosław Regliński, Jan Sobociński, Piotr Kołc, Łukasz Nadolski, Jacek Wicon, Mikołaj Gabor, Paweł Czychowski.

Chrobry Głogów: (I połowa) Sławomir Janicki - Tomasz Serweta, Michał Michalec, zawodnik testowany, Karol Danielak - Bartosz Machaj, Marcel Gąsior, zawodnik testowany, Mateusz Machaj, Jakub Bach - Damian Kowalczyk. (II połowa) Adam Makuchowski - Przemysław Stolc, Michał Ilków-Gołąb, Seweryn Michalski, Ariel Wawszczyk, Robert Mandrysz, Maciej Kona, Szymon Nowicki, Łukasz Szczepaniak, Serhij Napołow, Przemysław Trytko.