06.02.2018 12:57 0 Piotr Klecha

Wikęd Luzino wygrywa z Arką Prusewo

zdjęcie ilustracyjne/pixabay.com

W sobotę 3 lutego na sztucznej murawie w Rumi IV ligowy Wikęd Luzino rozegrał pierwszy tej zimy mecz sparingowy. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Grzegorza Lisewskiego była A-klasowa Arka Prusewo, której trenerem jest dobrze znany w Luzinie, Krzysztof Buczak.

Już do przerwy Wikęd aż sześciokrotnie pokonał bramkarza Arki, w barwach której mogliśmy zobaczyć kilku wychowanków GOSRiT Luzino.

W drugiej połowie trener Lisewski dał pograć zmiennikom oraz kilku zawodnikom testowanym i tempo meczu wyraźnie spadło. Ostatecznie mecz ten zakończył się wysokim zwycięstwem Luzinian 8:1.

– 03.03. MKS Władyławowo (Cetniewo)

Pierwszy mecz ligowy z Gryfem Słupsk zaplanowany jest na 10 marca.

W przerwie zimowej zespół opuści kilku zawodników. Na zakończenie kariery zdecydował się Grzegorz Semak, który skupić się teraz chce na szkoleniu młodzieży. Treningów nie wznowił również Tomasz Kotwica, który jesienią leczył kontuzję. Ponadto na zmianę barw klubowych zdecydował się Łukasz Kwaśnik. Do drużyny dołączona została grupa juniorów, w tym najmłodszy w tym gronie niespełna 16-letni Beniamin Damps.