09.02.2018 13:52 4 Kwt/mat.prasowe

Kabaretowe szaleństwo w Rumi. Sprawdź kto wystąpi

Już w niedzielę (18 lutego) o godzinie 17:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej (ul. Mickiewicza 49) w Rumi odbędzie się niezwykłe widowisko kabaretowe. Na scenie zobaczymy Kabaret OT.TO oraz Kabaret Pod Wyrwigroszem.

Bilety można nabyć TUTAJ.

Kabaret OT.TO

Kabaret OT.TO charakteryzują dwie główne cechy, a mianowicie zróżnicowana twórczość, która wynika z wszechstronnych umiejętności. Twórczość satyryczna Kabaretu OT.TO to doskonałe żarty słowne, zawarte w tekstach mówionych i w śpiewanych; to utwory muzyczne własnych kompozycji i tzw. Minikoncerty, czyli zestawy utworów złożonych z fragmentów najbardziej znanych przebojów; to skecze, zaskakujące tematem, pełne wyobraźni i nieprzewidzianych sytuacji; to wreszcie gry słowne, wykorzystywane i konstruowane w niezwykle inteligentny sposób.

Program Kabaretu pod Wyrwigroszem – trasa "500+"!

Kabaret pod Wyrwigroszem osadził swój program w nowych realiach. Będą Państwo mieli jedyną okazję (rzecz jasna w krzywym zwierciadle) przyjrzeć się temu, co jest. Tutaj każdy kabaretowy wieczór jest inny. Codzienny napływ świeżych, ale trudnych do pojęcia doniesień powoduje, że i program "500+" tworzy się niejako na bieżąco. Niezawodnie pojawią się na scenie "Kresowiacy", będzie "Kryśka" i... co tylko Państwo sobie życzą.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...