15.02.2018 11:00 0 mat.prasowe

Multikino w Rumi zaprasza na pokazy premierowe oraz Maraton Antywalentynkowy

W piątek (16 lutego) w Multikinie w Rumi odbędą się pokazy premierowe „Czwarta władza” Stevena Spielberga z doskonałymi kreacjami Meryl Streep i Toma Hanksa. W tym samym dniu rumskie Multikino zaprasza na Maraton Antywalentynkowy. W czwartek (22 lutego) przedpremierowo możemy wybrać się na film „Kobiety mafii”.


„Czwarta władza” i najsłynniejsze dziennikarskie śledztwo w Multikinie od 16 lutego!

Od 16 lutego Multikino zaprasza na „Czwartą władzę” - opowieść o najsłynniejszym śledztwie w dziejach dziennikarstwa, które zmieniło oblicze nie tylko tego zawodu, ale także całego świata, doprowadzając do ujawnienia najgłębiej skrywanych sekretów władz Stanów Zjednoczonych. 

Wydawca dziennika „The Washington Post” Katherine Graham (Meryl Streep) i jego redaktor naczelny Ben Bradlee (Tom Hanks) stają przed dramatycznymi wyborami podczas bezprecedensowego starcia amerykańskiej prasy z najwyższymi władzami. Walcząc o prawo do ujawnienia szokujących tajemnic, przez trzy dekady ukrywanych przez administracje czterech prezydentów USA, Graham i Bradlee zmuszeni będą przełamać dzielące ich różnice i zaryzykować nie tylko kariery, ale osobistą wolność.

W osnutym na faktach filmie Stevena Spielberga w rolach głównych występuje genialny duet: Meryl Streep i Tom Hanks.

Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.


Mocne kino akcji w Multikinie - „Kobiety mafii” przedpremierowo!

„Kobiety mafii” to wybuchowe, pełne odważnych scen kino sensacyjne, w którym – obok pościgów, strzelanin, intryg i napadów – nie zabraknie humoru i wielkich emocji. Multikino zaprasza na specjalne pokazy przedpremierowe, które odbędą się już 22 lutego.

Tym razem Patryk Vega postanowił wniknąć w głąb Grupy Mokotowskiej, jednej z największych organizacji przestępczych w Polsce. Brutalny światek przestępczy pokaże z perspektywy kobiet – żon, córek, partnerek i kochanek najgroźniejszych ludzi stolicy.

Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska).

W doborowej obsadzie „Kobiet mafii” pierwsze skrzypce, w zupełnie zaskakujących rolach, grają aktorki: Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa. Partnerują im ulubieńcy żeńskiej części publiczności: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński i Sebastian Fabijański oraz prawdziwe ikony dużego ekranu: Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior. W gościnnych rolach w filmie występują, m.in.: Katarzyna Cerekwicka, Filip Chajzer, mistrz organizacji KSW – Karol Bedorf oraz raper Michał „Sobota” Sobolewski.

Bilety na pokazy przedpremierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.


ENEMEF: Noc Horrorów – Antywalentynki - 16 lutego w Multikinie!

ENEMEF: Noc Horrorów - Antywalentynki to już coroczna tradycja fanów mrocznej strony kina. Tuż po przepełnionych różem, słodkościami i filmami o miłości Walentynkach w kinie spotkają się fani mocnych wrażeń, aby przez całą noc celebrować swoje święto - Antywalentynki!

Na ekranach pojawią się cztery mrożące krew w żyłach filmy, które zadebiutowały w Polsce w ostatnich tygodniach. Nie zabraknie tajemnic, demonów, potworów, psychotycznych postaci i makabrycznych scen. Atmosfera tajemnic i strachu będzie gęstniała z każdą minutą i wystawi nerwy widzów na poważną próbę!

W repertuarze:

 • tajemniczy WINCHESTER. DOM DUCHÓW - tydzień po premierze!

 • niepokojąca TAJEMNICA MARROWBONE - pokaz specjalny, tylko na ENEMEFie!

 • makabryczny ESCAPE ROOM

 • trzymający w napięciu REDWOOD

Dołącz do wydarzenia https://goo.gl/EcpM9C

*** Więcej informacji ***

http://www.enemef.pl

ENEMEF: NOC HORRORÓW - ANTYWALENTYNKI odbędzie się 16 lutego (piątek) jednocześnie w 30 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Ceny biletów: od 28 do 37 zł (za całą noc w kinie):

 • 28 zł, 30 zł (Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław): cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 28 zł lub 30 zł każdy

 • 35 zł i 37 zł (Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław): cena normalna Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 2 zł niż w pozostałych kinach w Warszawie (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 5:00 rano

Kolejność emisji filmów:

Głosowanie na kolejność emisji filmów możliwe jest na www.enemef.pl do 12 lutego do godziny 12:00, po jego zakończeniu zostaną podane wyniki.

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

 • brak możliwości rezerwacji biletów,

 • bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,

 • przedsprzedaż rozpocznie się najpóźniej 17 stycznia.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 • ograniczenie wiekowe: osoby w wieku 15 lat (rocznikowo) lub starsze mogą wziąć udział w maratonie bez żadnych ograniczeń, osoby w wieku 13 lub 14 lat (rocznikowo) mogą wziąć udział pod warunkiem posiadania pisemnej zgody rodzica lub prawnego opiekuna (wzór zgody można znaleźć TUTAJ), osoby poniżej 13 roku życia mogą wziąć udział w towarzystwie osoby pełnoletniej,

 • możliwość wnoszenia prowiantu i napojów: zgodnie z Regulaminem Multikina nie można na sale kinowe wnosić ani napojów, ani jedzenia zakupionego poza Multikinem,

 • specjalne zniżkowe bilety (SMSowe), w cenie 28 zł, 30 zł (Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław) można kupić tylko w terminie podanym w SMSie;

 • filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,

 • pomiędzy filmami będą około piętnastominutowe przerwy w trakcie których można skorzystać z WC, barów itp.,

 • kupony na dolewkę Coca-Coli będą rozdawane przy wejściu na ENEMEF.

Pytania, wątpliwości?

Aby uzyskać odpowiedzi na inne pytania zapraszamy do kontaktu przez profil ENEMEFów na Facebooku: http://www.facebook.com/ENEMEF lub na http://www.enemef.pl.

Opisy filmów:

Winchester. Dom duchów

Winchester, Australia, USA 2018

reżyseria: Michael Spierig, Peter Spierig

scenariusz: Michael Spierig, Peter Spierig

obsada: Helen Mirren, Jason Clarke, Sarah Snook, Angus Sampson, Finn Scicluna-O'Prey

Specjalny pokaz zaledwie tydzień po premierze (film wchodzi do kin 9 lutego)!

Mrożący krew w żyłach horror inspirowany prawdziwymi wydarzeniami w najsłynniejszym nawiedzonym domu w historii.

Sarah Winchester pogrążona w żałobie po utracie męża i syna oddala się od codziennego życia. Jej rodzinę nawiedzają duchy osób, które zginęły z karabinu Winchester - słynnej broni skonstruowanej przez męża. Aby się bronić przed demonami, kobieta zleca budowę niezwykłej rezydencji z mnóstwem pokoi oraz korytarzy i schodów prowadzących donikąd, która ma być pułapką na nękające ją byty. Rodzina wdowy jest zaniepokojona jej stanem psychicznym, jednak okazuje się, że kobieta wcale nie oszalała...

Wciągająca i przerażająca historia o mrocznej posiadłości pełnej labiryntów, tajemnic i duchów.

Tajemnica Marrowbone

El secreto de Marrowbone, Hiszpania 2017

reżyseria: Sergio G. Sanchez

scenariusz: Sergio G. Sanchez

obsada: Anya Taylor-Joy, George MacKay, Mia Goth, Charlie Heaton, Matthew Stagg

muzyka: Fernando Velazquez

Pokaz specjalny, tylko na ENEMEFie! Film nie będzie grany na regularnych seansach w kinach.

Tajemniczy i trzymający w napięciu horror scenarzysty "Sierocińca" oraz producentów "Labiryntu fauna" i "Siedmiu minut po północy".

Rose wraz z dziećmi ucieka od przeszłości w Wielkiej Brytanii i znajduje schronienie w odziedziczonym domu w Ameryce. Wkrótce kobieta umiera wskutek ciężkiej choroby. Dzieci chcąc pozostać razem postanawiają zachować śmierć matki w tajemnicy do momentu uzyskania wieku 21 lat przez najstarszego z nich - Jacka. Okazuje się, że dom poza rodzeństwem kryje jeszcze jednego mieszkańca, którym jest złowrogi duch. Jak długo uda mi się utrzymać sekret i jak poradzą sobie z nękającą ich tajemniczą obecnością?

Mroczna opowieść, wypełniona ciężką atmosferą niepokoju, w której nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji.

Escape Room

USA 2018

reżyseria: Will Wernick

scenariusz: Noah Dorsey

obsada: Evan Williams, Annabelle Stephenson, Elisabeth Hower, Dan J. Johnson, John Ieradi

muzyka: Jeremy Miles Fergoson

Przerażający film nawiązujący do klasyki horroru - legendarnej serii "Piła".

Grupa przyjaciół świętuje urodziny jednego z nich wynajmując tajemniczy escape room, o którym krążą dziwne, napawające lękiem opowieści. Na miejscu zostają rozdzieleni i trafiają do różnych pomieszczeń. To, co początkowo uznają za żart wkrótce przeistacza się w prawdziwy koszmar. Okazuje się, że mają godzinę, aby wydostać się z zagadkowego labiryntu i tym samym ocalić swoje życie. Czeka na nich szereg makabrycznych łamigłówek i odkrycie tożsamości osoby, która ich uwięziła.

Trzymający w ciągłym napięciu film ukazujący jak makabryczny może okazać się finał dobrej zabawy.

Redwood

Wielka Brytania 2017

reżyseria: Tom Paton

scenariusz: Tom Paton

obsada: Mike Beckingham, Tatjana Nardone, Nicholas Brendon, Muzz Khan, Luke D'Silva

muzyka: Max Sweiry

Wbijający w fotel dreszczowiec ukazujący przerażające tajemnice lasu po zachodzie słońca. Zdjęcia filmu zrealizowano na trenie Polski - w Karkonoszach.

Chory na białaczkę Josh dowiaduje się, że wśród dzikiej przyrody parku narodowego "Red Wood" kryje się bestia posiadająca nadprzyrodzoną, uzdrowicielską moc, jednak ceną za zdrowie ma być życie ukochanej osoby. Chłopak wyrusza na camping w towarzystwie Beth. Mimo przestrogi strażnika parku, para zbacza ze szlaku i w efekcie staje twarzą w twarz z najmroczniejszym obliczem lasu.

Po tym filmie spacery po lesie już nigdy nie będą takie same!


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...