27.02.2018 10:32 9 Kwt/KPP Puck

Groził nożem i zażądał wydania pieniędzy

zdjęcie ilustracyjne

Do kiosku w Pucku wszedł mężczyzna, który z nożem w ręku próbował wymusić oddanie kasetki z pieniędzmi. Policjantom udało się zatrzymać złodzieja już godzinę po zgłoszeniu zawiadomienia.

Do rozboju doszło we wtorek (20 lutego) około godziny 15:30 w Pucku. 45-letni mieszkaniec gminy Puck groził nożem pracującej w kiosku kobiecie. Następnie napastnik uciekł, zabierając paczkę papierosów.

Rozmawiając z pokrzywdzoną, funkcjonariusze wstępnie ustalili, że nieznany mężczyzna wszedł do kiosku i poprosił o paczkę papierosów, które kobieta wydała mu, a tym samym poprosiła – o zapłatę za nie. Wtedy mężczyzna wyciągnął z kieszeni nóż kuchenny i powiedział, że ma dać mu pieniądze z kasy. Pokrzywdzona odpowiedziała, że nie ma pieniędzy i natychmiast dzwoni na policję. W tym momencie sprawca wziął paczkę papierosów i uciekł z kiosku – wyjaśniają policjanci z puckiej komendy.

Mężczyzna został zatrzymany w ciągu godziny. Podejrzanym okazał się 45-letni mieszkaniec gminy Puck, który usłyszał zarzut rozboju. Sprawca przestępstwa został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...