05.03.2018 10:19 1 Kwt/Arka Gdynia

Arka Gdynia przegrała na wyjeździe z Cravowią

źródło: Arka Gdynia

Arka przegrała w wyjazdowym meczu z Cracovią 2:1. O sukcesie gospodarzy zadecydowały skuteczne rzuty rożne bite przez Hernandeza - to po nich Cracovia zdobyła obie bramki.

Na pewno mogliśmy lepiej rozegrać to spotkanie. Jak ktoś spojrzy na minuty, w których straciliśmy bramki to zapewne powie, że zabrakło nam koncentracji. Po części tak jest, ale też nie do końca. Mamy niższych zawodników niż Cracovia i przy dobrze wykonanych stałych fragmentach gry mieliśmy problemy. Już w pierwszej połowie były groźne sytuacje po rzutach rożnych, ale jakoś się broniliśmy, chociaż jedna bramka padła. W drugiej połowie Piątek "przeskoczył" jednego z naszych zawodników i trafił do siatki – mówił w trakcie konferencji Leszek Ojrzyński, trener żółto-niebieskich.

26. kolejka Lotto Ekstraklasy

Cracovia - Arka Gdynia 2:1 (1:0)

Bramki: Helik 42', Piątek 89' - Krivets 60'

Cracovia: Pesković - Diego, Helik, Dytiatiev, Pestka, Covilo (46' Detković), Dimun, Rakels (32' Strózik), Hernandez, Zeniov (55' Wdowiak), Piątek.

Arka: Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Warcholak - Sołdecki - Marciniak (90' Jurado), Krivets - Szwoch, Piesio (67' Jankowski), Kun (78' Janus)

Żółte kartki: Covilo - Zbozień

Sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...