pełna wersja

Pościg policji za pijanym kierowcą na krajowej szóstce

2018-03-13 14:37
Pościg policji za pijanym kierowcą na krajowej szóstce
Zdjęcie ilustracyjne

W poniedziałek (12 marca) około godziny 18:30 na krajowej szóstce między Rumią a Redą doszło do pościgu. Pijany kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej, w wyniku całej akcji uszkodzony został policyjny radiowóz.

Do zatrzymania pijanego kierowcy doszło na ulicy Morskiej w Redzie.

Kierowca zignorował nakaz zatrzymania do kontroli drogowej, policjanci natychmiast ruszyli w pościg. W jego wyniku uszkodzony został radiowóz. Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca miał 0,7 promila alkoholu w organizmie, a także cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami – wyjaśnia asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie.

Pijany kierowca uciekał ze znaczną prędkością, łamał przy tym różne przepisy ruchu drogowego. Mężczyzna zostanie wkrótce przesłuchany i najprawdopodobniej usłyszy zarzuty.

Za prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości grozi do dwóch lat więzienia, za kierowanie autem mimo cofniętych uprawnień grozi do dwóch lat pozbawienia wolności, za niezatrzymanie auta do kontroli drogowej kierowca może trafić za kratki na okres od 3 miesięcy do 5 lat.

Fot. Magda/TTM
Fot. Magda/TTM
Fot. Magda/TTM
Fot. Magda/TTM

Kwt

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (39)

Kami 2018.03.17 13:55
Oceń:

Ooo nasz Rumski celebryta

Jan57 2018.03.19 08:08
Oceń:

Co to za błazen - ten pijany burak?

Fryc 2018.03.17 06:51
Oceń:

Doszły mnie słuchy, że to Leszek. BRAWO LESZKU . WIĘKSZEGO IDIOTY NIE MOGŁEŚ Z SIEBIE ZROBIĆ

Jan57 2018.03.19 08:09
Oceń:

Leszek — jaki Leszek?

Prorok 2018.03.16 20:25
Oceń:

ZERO LITOŚCI dla Pijanych kierowców! Oby skończył w więzieniu.

Redziak 2018.03.16 05:30
Oceń:

Brawo Policja _ zamknąć tego pijaka.

Grzesiu S. 2018.03.16 05:19
Oceń:

Lecz się pedale.

Cyklista 2018.03.15 17:10
Oceń:

Co za pierdoła siedział za kierownicą ???
Ja bym takiemu nawet roweru nie pożyczył.

starszy inspektor 2018.03.14 20:42
Oceń:

Szkoda tej octawi z 1997 też rozbiją.
Jakbym był kom****ntem to dostali by rower i jeden drugiego woził by na ramie.
Koty były podniecone i pomyliły pedał hamulca z pedałem gazu.

miami vice 2018.03.14 10:21
Oceń:

Teraz dostaną w ,,nagrode" starą wysłużoną Octawię na GWE lub GDA z 1997 roku , koloru srebnego z silnikiem 1.6 benzyna 75koni :)
Jak to mówił klasyk z filmu: jadę szybko , bo.....lubię za..pie..dalać :)

Dociekliwy 2018.03.14 10:03
Oceń:

A radiowóz to kto i jak rozdupcył ????

Discovery 2018.03.14 07:58
Oceń:

JANUSZE polskiej policji.

Jan57 2018.03.16 05:20
Oceń:

Wypadek kodomito

lilo 2018.03.14 07:36
Oceń:

Komentarze niedouczonych chamskich potencjalnych bandytów poniżej mówią same za siebie. Jak wiesz, że masz jechać i nie możesz powstrzymać się od picia to idź się leczyć tumanie jeden z drugim.

Wujek 2018.03.14 00:15
Oceń:

Dokładnie podatnicy płacą więc niech zapłacą też za szkody. Zatrzymali cwaniaczka, który wozi się po Rumi jakby nie wiadomo kim był. Brawo Policja. Szacunek dla was że nie odpuszczacie i lapiecie prawdziwych bandytów. Bo to co robi ten koleś to się w palę nie mieści. Zastraszanie ludzi i naliczanie ludzi nie jest normalną sprawą. Pozdro dla innych cwaniaczkow którym jak się pali to s***a pod Siebie. Weźcie się ogarnijcie ludzie. Zacznijcie myśleć logicznie, bo jak wasza bliska osoba zginie pod kołami takiej osoby to przejrzycie na oczy.

FALKO NINE SIX MC 2018.03.13 23:45
Oceń:

i jak dzielna policja mam nadzieje ze mistsz kierownicy z policji pokryje koszty naprawy z wlasnej kieszeni ? a nie szeryfuja i rozbijaja sie za moje podatki

Grzesiu S. 2018.03.16 05:22
Oceń:

Znowu tu jesteś cwelu?

Mariolus 2018.03.14 09:57
Oceń:

Ale wy ludzie jesteście tępo radiowóz został uszkodzony zgodnie z przypadkami użycia spb. Policjant próbując zatrzymać uciekajacego aby nie doszło do jakieś tragedii radiowozem. No ale co od was wymagać najpierw trzeba potrafić czytać ze zrozumieniem

HENIEK 2018.03.13 20:59
Oceń:

I KTO ZAPŁACI ZA RADIOWÓZ PEWNIE ZNOWU PODATNICY . JAK NIEDORAJDY NIE POTRAFIĄ PROWADZIĆ NIECH SAMI PONOSZĄ KOSZTY NAPRAWY

Merel 2018.03.13 22:31
Oceń:

Jakbyś d***** nie wiedział to każdy policjant wykupuje takie coś jak ubezpieczenie na powierzonu sprzęt, tzw. Szkodówkę, z której to są pokrywane koszty naprawy. Zanim coś napiszesz dowiedz się jak jest naprawdę d*****.

jarek 2018.03.13 20:28
Oceń:

Długi czy to Ty

dlugi31 2018.03.13 21:34
Oceń:

A kto kur.. Popus ;)

kaczor 2018.03.13 20:18
Oceń:

Pijany był kierowca radiowozu i wjechał w dupę komus.....hahahaha......ciamajda 6 punktów dla niego....

ryszard 2018.03.13 18:56
Oceń:

dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów za zagrożenie życia pozostałych uczestników ruchu .

Dowódca 2018.03.13 18:40
Oceń:

Racja ,też się nad tym zastanawiam...

29332 2018.03.13 18:32
Oceń:

Oj te małolaty z pustymi pagonami bez doświadczenia ,naoglądali się amerykańskich filmów no i podatnik zapłaci za blacharkę no a jakże.

zxc 2018.03.13 18:41
Oceń:

jak się nie znasz - to się nie odzywaj :)

tak sobię myślę 2018.03.13 18:02
Oceń:

Że to pewnie byli,Ci pewni siebie policjanci (kowboje) z WEJHEROWSKIEJ drogówki!!!!!!!

tajson 2018.03.13 17:53
Oceń:

A taki Amerykański był

ASD 2018.03.13 18:24
Oceń:

chyba rczej koreański :)

Marko 2018.03.13 17:52
Oceń:

Proponuje komentującym skupić się raczej na zarzutach względem sprawcy tych wykroczeń,a nie kpić ze skutków tego pościgu.Chyba ,że komentujący ten artykuł utożsamiają się bardziej z tym co uciekał przed kontrolą...

Mieszkaniec 2018.03.16 05:25
Oceń:

Bo to gejostwo jest zza ekranu takie mądre. Inaczej będą kwiczeć jak taki pedałem kogoś z rodziny im rozdzielczości po pijaku.

Incognito 2018.03.13 17:36
Oceń:

Pieseły poprostu nie potrafią jeździć! buhaha

ziom 2018.03.13 16:43
Oceń:

W jego wyniku / pościgu/ został uszkodzony radiowóz, to ten który uciekał w niego wjechał czy może ścigający gdzieś przydzwonili?

xD 2018.03.13 17:31
Oceń:

Widać czasem bezpieczniej jeździ pijany kierowca niż "przeszkoleni" trzeźwi stróże prawa ;)

Bartek 2018.03.14 21:15
Oceń:

Nie mogę słuchać tych komentarzy już.Jestem osoba który zna ta sprawe.Nie uciekał przed policja, tylko jechał do dziecka które dostał ataku a kolega ratownik niech pomyśli co napisał w komentarzu na Fn bo byłeś kolego na interwencji w tym mieszkaniu wstyd i hańba dla pana ze coś takiego pan napisał

Piter 2018.03.16 05:28
Oceń:

Jak wam kogoś zabije taki pijany burak z rodziny, np. dziecko to inaczej będziecie kwiczeć błaźny. Od czego są taksówki buraki?

Andrzej 2018.03.14 21:25
Oceń:

W końcu ktoś napisał prawdę h** w dupę tym co piszą a nie znają sprawy !!!! Wiesniaki każdy by zapier.......do własnego dziecka jak by usłyszał ze jest zagrożone życie !!!!!!! Brawo dla policji bo zachowali się mega dobrze,również jestem sąsiadem który wszystko widział. !!!!!

Monika 2018.03.14 21:20
Oceń:

Jestem sąsiadka akurat pana gdzie była interwencja,i słyszałam wszystko z balkonu, fakt nie można jeździć po alkoholu,ale mysle ze każdy z nas nie patrzył by na konsekwencje swojego czynu i zrobił by to samo żeby być przy własnym dziecku..