28.03.2018 14:20 5 Kwt/KWP Gdańsk

Targnęła się na własne życie, odnaleźli ją policjanci

Zdjęcie ilustracyjne/archiwum

Policjanci z Gdańska zapobiegli tragedii. We wtorek (27 marca) około godziny 15:00 wyruszyli na ratunek 19-latki, która w miejskim parku próbowała odebrać sobie życie.

Policjanci z Nowego Portu zostali zaalarmowani przez mieszkańca Gdańska o tym, że jego partnerka wyszła z miejsca zamieszkania z zamiarem odebrania sobie życia. Dziewczyna miała kierować się w rejon pasa nadmorskiego i falochronu.

Oficer dyżurny w związku z zagrożeniem życia i zdrowia rozpoczął akcję poszukiwawczą zaginionej nastolatki. W poszukiwania kobiety zaangażowani zostali funkcjonariusze wszystkich pionów, którzy dokładnie przeczesywali pas nadmorski, plaże, wydmy, molo, falochron oraz park. Na miejsce poszukiwań przyjechał pluton alarmowy policjantów z komendy wojewódzkiej, który wspierał policjantów z komisariatu w poszukiwaniach młodej kobiety – informuje policja z Gdańska.

Około godziny 16:30 policjanci znaleźli w parku leżącą na ziemi młodą kobietę. Była przytomna, ale nie było z nią kontaktu werbalnego, miała też rany na nadgarstkach i nogach.

Udzielono jej pomocy przedmedycznej, na miejsce wezwano pogotowie, 19-latka trafiła do szpitala.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...