pełna wersja

Prezydent Wejherowa trafił do szpitala

2018-05-10 22:16
Prezydent Wejherowa trafił do szpitala
Źródło: Wejherowo.pl

Krzysztof Hildebrandt, prezydent Wejherowa, w ubiegłą niedzielę (6 maja) trafił do szpitala. Przyczyną hospitalizacji były poważne problemy kardiologiczne włodarza miasta.

Prezydent trafił do szpitala z powodu nagłego pogorszenia stanu zdrowia. Jego pobyt w placówce nie był planowany. Przyczyną hospitacji były ostre zaburzenia ze strony układu sercowo-naczyniowego.

Krzysztof Hildebrandt przebywał w szpitalu do czwartku (10 maja). Przebył serię badań lekarskich. Na swoim profilu facebookowym podziękował za słowa wsparcia.

Bardzo serdecznie dziękuję za szereg dobrych słów i życzeń, które dotarły do mnie w czasie, gdy nagle (w niedzielę) znalazłem się w szpitalu. To było dla mnie i dla wielu zaskoczenie, ale spieszę poinformować, że wszystko już wraca na właściwe tory. Dotknęły mnie poważne problemy kardiologiczne, ale dzięki wysiłkowi i zaangażowaniu lekarzy przeprowadzających zabieg, czuję się już dobrze – pisze prezydent na Facebooku.

Włodarz miasta podkreślił też, że w czasie jego choroby zastępowały go osoby, do których ma pełne zaufanie. Zadeklarował również, że już niebawem powróci do wykonywania swoich obowiązków służbowych.

Jeszcze raz dziękuję za pamięć i wsparcie. Jest ono szczególnie istotnym motywatorem nie tylko dla mnie, ale myślę, że dla każdego, komu przyjdzie się zmierzyć z sytuacją, która była moim udziałem – podsumowuje prezydent.

mike

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (33)

SL 2018.05.13 11:00
Oceń:

Aby do przodu i dotrwać do wyborów.

Wwo 2018.05.13 22:01
Oceń:

Nogami do przodu....nie inaczej

Kolega 2018.05.12 17:49
Oceń:

Krzychu ma dużo na sumieniu. Należy, żeby odpoczął i przeszedł teraz na emeryturę. http://www.wejher.com/c/39480-Nadmorski24-zderzenie-tir-a-z-osobowka-na-krajowej-szostce.html

No ba 2018.05.11 19:42
Oceń:

Koźiołek na sankach, a Krzyś u piguły na pompę.
Ciekawe czy Krzyś też dostaje takie posiłki jak każdy pacjent w szpitalu.

Piotr 2018.05.11 17:07
Oceń:

Krzyś uciekł w chorobę bo Policja złapała kuzyna Mariusza, czy aby na pewno był tak ciężko chory

Wejherowianin 2018.05.11 16:15
Oceń:

A ten kuzyn prezydenta SLYNNY sportowy komentaor MARIUSZ byly celnik w Gdansku co tetaz porabia i w jakim uwiklal bagnie ze go chca do pierdla ?

dziad 2018.05.11 13:58
Oceń:

Jak się zorientował że jego kuzyn będzie aresztowany to się załamał. Teraz i jego będą ciągać po sądach dlaczego przymykał oczy na tą sprawę.

DO HIEN 2018.05.11 13:26
Oceń:

"A zawał? Dzis zwykła rzecz i normalnie uleczalna"..... Pod warunkiem że jesteś zdolny rządzić miastem i szybciej nie umrzesz.

Do świń 2018.05.11 12:18
Oceń:

Opluwanie kogoś, atakowanie, jakies złośliwości z powodu choroby jest podłe i plugawe. Ale widac taka jest widac opozycje jest w Wejherowie. A zawał? Dzis zwykła rzecz i normalnie uleczalna. Nic wielkiego i juz wkrótce Hildebrandt pokaże moc.

Mariusz Skorupa 2018.05.11 15:41
Oceń:

Mariusz jak zawsze w formie

do wilków w owczej skórze 2018.05.11 13:16
Oceń:

Czyli model RADZIECKI...."rodzina" czerpiąca profity na siłę i wbrew samego zainteresowanego wystawia go do kolejnych wyborów aby utrzymać swoje tłuste posadki... MASZ RACJĘ TO ŚWIŃSTWO!

Janek74 2018.05.11 11:50
Oceń:

Powrotu do zdrowia i duzo wolnego czasu od polityki ! Już czas na odpoczynek .Nie można na czworakach do korytka i rad nadzorczych dla pieniędzy .Czas na ludzi młodych z wolnościowym myśleniem .PRECZ Z SOCJALISTYCZNYMI PIJAWKAMI Z PIS,PO,PSL,SLD,NOWOCZESNĄ ! Dość rabowania Polaków pracowników (niewolników) z ok 75 % ich dochodu w postaci oficjalnych i ukrytych podatkach .CZAS NA DOBRE ZMIANY PARTIA WOLNOŚĆ !

jo 2018.05.11 11:03
Oceń:

Prezio zawału dostał bo mu kaczor pensję obniżył. A On go tal lubi.

Dr Puls 2018.05.11 10:34
Oceń:

Kozioł będzie trzymał Krzysia nawet jakby miał go zahibernowac, wie, że jego rezygnacja oznacza jego koniec

Tak trzymać 2018.05.11 12:21
Oceń:

Brawo DR Puls! Czołgać nieudaczników

Wejher 2018.05.11 09:50
Oceń:

Pytanie czy po tak ciężkim kolejnym zawale serca będzie zdolny do rządzenia miastem....a kampania się jeszcze nie zaczęła.

Wejher 2018.05.11 09:49
Oceń:

Pytanie czy po tak ciężkim kolejnym zawale serca będzie zdolny do rządzenia miastem....a kampania się jeszcze nie zaczęła.

dr drwal 2018.05.11 09:41
Oceń:

Panie Prezydencie wszystkiego najlepszego :-)

Maja 2018.05.11 08:59
Oceń:

Zmieńcie prezydenta Wejherowo obiecuje ze będzie robiony park przy ul Strzeleckiej ot kwietnia i dotej pory nic nie robi a strach wieczorem chodzis.

Znajomi z W-wa 2018.05.11 08:28
Oceń:

Sprowadzic RELIKWIE od wdowej po j.p2 moze jeszcze ma tam rozcienczona krew w piwnicach palacu w Krakowie gdzie donna Stanislawa zamieszkuje w luksusach po mezu . Ale Panie KRZYSZTOFIE dosyc zartow i z GDLEBI SERCA DUZO ZDROWKA i powrotu do pieknego Wejherowskiego ratusza zycza Panu Panscy znajomi

Znajomi z W-wa 2018.05.11 08:27
Oceń:

Sprowadzic RELIKWIE od wdowej po j.p2 moze jeszcze ma tam rozcienczona krew w piwnicach palacu w Krakowie gdzie donna Stanislawa zamieszkuje w luksusach po mezu . Ale Panie KRZYSZTOFIE dosyc zartow i z GDLEBI SERCA DUZO ZDROWKA i powrotu do pieknego Wejherowskiego ratusza zycza Panu Panscy znajomi

kolo 2018.05.11 07:58
Oceń:

Ciekawe czy pan prezydent też posiedział kilka godzin na poczekalni SOR jak inni pacjenci aż został przyjęty przez lekarza

goniec 2018.05.12 14:11
Oceń:

wieść gminna niesie, że wjechał na sor jak król... na wózku. Potem z eskortą na kardiologię. Taki to pożyje. zero kolejek i wszyscy przy nim skaczą.

adwokatek 2018.05.11 07:07
Oceń:

Zdrówka Panie Prezydencie jest tak wiele do zrobienia...

SL 2018.05.11 04:51
Oceń:

To chyba znak przed wyborami..
Niedlugo odpust uzdrowienia chorych.

Trzymajmy kciuki za wszystkich starszych: prezia, Toklowicza Jarosza itd. oby jeszcze pociagneli jedna kadencje.

Gustaw 2018.05.11 00:17
Oceń:

No cóż,powoli kończy się życie,trzeba się zastanowić czy wejdzie się do nieba czy piekła,

Arni 2018.05.11 07:26
Oceń:

a ty co pajacu POpaprany - żal doopę ściska? pokwicz tu jeszcze sobie, bo tylko to wam UBywatele POzostało :) KWI KWI KWI. ty błaźnie z pewnością trafisz do piekła ;) a nick-imię, to początek od jelenia (czyt. rogacza) ?

No ba 2018.05.11 10:49
Oceń:

Ty też powinieneś znajdować się w szpitalu!
Odpowiednią placówką jest dla ciebie jest szpital w Starogardzie Gdańskim

Wejherowanin 2018.05.11 13:18
Oceń:

A gdzie twoje miejsce, POstkomunisto.

matiGWE 2018.05.10 23:59
Oceń:

Krzysiu zdrowiej nam, jesteś cennym ogniwem tego miasta. Trzymam za ciebie kciuki :)

Tadeusz 2018.05.10 23:45
Oceń:

No to zaorane. Już nie będzie starań o reelekcję. Wasiakowski z ekipą przejmie władzę przez walkower.

Marekt 2018.05.11 09:47
Oceń:

Nie strasz. Tfu tfu tfu