pełna wersja

Zderzenie w Wejherowie, strażacy w akcji

2018-05-12 12:58
Zderzenie w Wejherowie, strażacy w akcji
TTM

Z utrudnieniami musieli się liczyć kierowcy podróżujący krajową szóstką w Wejherowie. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów.

O tej sytuacji poinformowali nas Czytelnicy. Wejherowscy strażacy zostali powiadomieni o niebezpiecznym zdarzeniu około południa w sobotę (12 maja). Na miejsce od razu wysłano wozy bojowe.

Na ulicy I Brygady Pancernej Wojska Polskiego kierowca jednego z samochodów osobowych najechał na inny pojazd – relacjonuje dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie. – Jedna osoba została poszkodowana.

TTM TTM
TTM TTM

Na czas prac służb z ruchu został wyłączony jeden pas jezdni.

raz

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (8)

Inny 2018.05.13 09:30
Oceń:

Z tego co wiem w Polsce jest ruch prawo strony A nie do wyprzedzania A jak się jedzie wolniej i ostrozniej to wspaniali staży kierowcy którzy wszystko potrafią trombia jak by co najmniej się za nimi paliło

prawy pas 2018.05.13 05:33
Oceń:

prawy pas jest do wyprzedzania a nie ciągłej jazdy od Gościcina aż do trójmiasta

matiGWE 2018.05.12 19:26
Oceń:

Można wyprzedzić prawym na tej drodze

Fantomas 2018.05.12 18:42
Oceń:

Bez czytania artykułu strzelam i na pewno trafię - znowu wejherowski nauczyciel lewego pasa pouczył tego za sobą hamulcem w podłogę, że nie nie jeździ się szybciej od niego.

Tom 2018.05.12 15:31
Oceń:

Efekty siedzenia na d....e,
... tyle się pisze, mówi, a oni dalej swoje, zostaw człowieku odstęp !
no nie, bo szybciej szybciej , i bach !

matiGWE 2018.05.12 19:28
Oceń:

Mnie też wkur.. jazda zderzak w zderzak, jak by to miało w czymkolwiek pomóc lub wymusić zjechanie na prawy (??) jak iw tym sens?

jasiumijamotor 2018.05.12 15:23
Oceń: