pełna wersja

Widziałeś coś ciekawego?

20 lutego 2017

Poranne godziny szczytu z pewnością są już za nami. Niewiele aut porusza się krajową szóstką w Wejherowie i Redzie. Zmniejszył się również ruch w centrum Wejherowa, między innymi na ulicach Sobieskiego czy Św. Jana czy Rzeźnickiej.

Nie ma utrudnień na drogach w Gościcinie i w Bolszewie. Jak informują nas słuchacze nie ma również utrudnień na trasie z Władysławowa do Redy oraz na drodze z Choczewa do Wejherowa.

Płynnie jedzie się krajową szóstką w Rumi. Odpuścił korek przy wyjeździe z Obwodnicy Trójmiasta na ulicę Morską w Chyloni.

Niewiele aut porusza się krajową szóstką w Wejherowie, spokojnie jest także na drogach w centrum miasta.

Korkuje się krajowa szóstka w Gościcinie przed skrzyżowaniem z ulicą Szeroką. Duży ruch jest na ulicy Zamostnej w Bolszewie w kierunku krajowej szóstki, tłoczno jest także na ulicy Szkolnej. Spokojnie jest za to na ulicy Wilczka w Luzinie.

Płynnie jedzie się krajową szóstką w Redzie. Pan Andrzej poinformował nas, że bez przeszkód pokonał trasę z Pucka do Redy. Przejezdna jest także trasa z miejscowości Szemud do Wejherowa.

Wciąż tłoczno jest na krajowej szóstce w Rumi przed zjazdem na ulicę Sabata w kierunku Gdyni. W Gdyni zatory tworzą się na ulicy Morskiej na odcinku od Chyloni do Grabówka. Przytyka się również ulica Hutnicza w kierunku Estakady Kwiatkowskiego.

Na Obwodnicy Trójmiasta zwolnić należy przez zjazdem na ulicę Morską w Chyloni.

Na krajowej szóstce w Wejherowie jest tłoczno, ale nie ma utrudnień. Ruch odbywa się płynnie. Podobnie sytuacja wygląda na drogach dojazdowych do krajówki. Momentami przytyka się ulica Zamostna w Bolszewie, duży ruch panuje również na ulicy Szkolnej. Nie ma utrudnień na drogach w Redzie.

Pan Marcin poinformował nas, że z Władysławowa do Redy jedzie się bez utrudnień. W Rumi korkuje się ulica Sobieskiego przed zjazdem na ulicę Sabata w kierunku Gdyni.

Korkuje się Obwodnica Trójmiasta, ale daleko od nas bo na wysokości Pruszcza Gdańskiego w kierunku Gdyni. Reszta obwodnicy jest zupełnie przejezdna.

Opóźnienia pociągów SKM na trasie Rumia-Gdańsk – informuje nas słuchacz. Najprawdopodobniej ktoś zaciągnął hamulec bezpieczeństwa.

  • Uwaga podróżni. W dniu 20.02.2017 w związku z odwołanymi pociągami SKM kursującymi po linii PKM wprowadza się honorowanie biletów SKM w autobusach ZKM Gdynia na odcinku Gdynia Główna - Gdansk Osowa - Gdynia Główna w godzinach 5.00-6.00 i 17.00-18.00 oraz w autobusach ZTM Gdańsk na odcinku Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Osowa - Gdańsk Wrzeszcz w godzinach 5.00-8.00 i 14.50-18.00 - informuje SKM.

Na tory nie wyjadą składy:

  • 5:07 z Gdyni Głównej przez Osową do Gdańska Wrzeszcza
  • 6:23 z Gdańska Wrzeszcza do Gdańska Osowej
  • 7:08 z Gdańska Osowej do Gdańska Wrzeszcza
  • 14:56 z Gdańska Wrzeszcza do Gdańska Osowej
  • 15:48 z Gdańska Osowej do Gdańska Wrzeszcza
  • 16:56 z Gdańska Wrzeszcza do Gdyni Głównej.

17 lutego 2017

Wciąż przytyka się krajowa szóstka w Gościcinie, w obu kierunkach. Chwilami ciasno także na Zamostnej w Bolszewie, zwłaszcza na drodze w stronę Góry. W Wejherowie spowolnienie panuje na Sobieskiego, Chopina i Rybackiej. Gęsto również na Gdańskiej i Puckiej w Redzie, w kierunku Rekowa. Przytykają się też Sobieskiego i Dąbrowskiego w Rumi, na drodze do centrum. W miarę możliwości należy omijać także Hutniczą, Morską i estakadę w Gdyni, szczególnie w kierunku Obłuża. Momentami przytyka się także zjazd z obwodnicy na Morską w Chyloni.

Standardowo o tej porze korkuje się krajowa szóstka w Gościcinie, szczególnie na wysokości skrzyżowania z ulicą Szeroką. Niewielkie spowolnienie panuje również na Zamostnej w Bolszewie, w obie strony. W Wejherowie ciasno jest na Sobieskiego, Chopina, Rzeźnickiej i Rybackiej. Z kolei w Redzie przytyka się Pucka i Gdańska, a w Rumi Starowiejska, Sobieskiego, Dąbrowskiego i Dębogórska, na trasie w kierunku półwyspu. Kierowcy napotykają także utrudnienia na Hutniczej, Unruga i na estakadzie w Gdyni oraz na rondzie w Chwaszczynie. Bez problemów na obwodnicy.

Nie ma utrudnień na krajowej szóstce w Wejherowie. W centrum miasta również jedzie się spokojnie.

Pan Sebastian poinformował nas, że bez przeszkód pokonał trasę z Choczewa do Wejherowa. Bez przeszkód jedzie się ulicą Sobieskiego w Rumi.

  • Trasa z Władysławowa do Redy jest przejezdna, lekko korkuje się – informuje słuchaczka Alicja.

Słuchacze informują nas również, że nie ma utrudnień na drogach w Pucku. Odpuściły zatory na drogach w Gdyni, spokojnie jest także na Obwodnicy Trójmiasta.

Wciąż utrzymuje się mżawka, która utrudnia widoczność, oprócz tego drogi są mokre i śliskie.

Tłoczno jest na krajowej szóstce w Gościcinie w obu kierunkach. Chwilami przytyka się ulica Zamostna w Bolszewie w kierunku krajowej szóstki. Nie ma utrudnień na ulicy Wilczka w Luzinie.

Sporo aut jest na krajowej szóstce w Wejherowie, ale nie tworzą się tam korki. Słuchacze informują nas, że płynnie jedzie się drogą z Pucka do Redy. Nie ma utrudnień również w samej Redzie. Odpuścił zator w Rumi na ulicy Sobieskiego.

W Gdyni tłoczno jest na ulicy Morskiej przed zjazdem na obwodnicę. Z kolei Obwodnica Trójmiasta korkuje się przy wyjeździe na ulicę Morską w Chyloni.

Mżawka utrudnia widoczność, oprócz tego drogi mogą być mokre i śliskie. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

  • Jest piątek więc po drogach od samego rana porusza się dużo ciężarówek, szczególnie na trasie Lębork-Wejherowo. Dziś trzeba szczególnie uważać – z taką informacją napisał do nas Pan Marek.

Momentami przytyka się ulica Zamostna w Bolszewie w kierunku krajowej szóstki. Nie ma utrudnień na ulicy Wilczka w Luzinie. Spokojnie jest na krajowej szóstce w Gościcinie.

Sporo aut jest na krajowej szóstce w Wejherowie, ale nie tworzą się tam korki. Pan Zbigniew poinformował nas, że nie ma utrudnień na drodze z Krokowej do Wejherowa. Otrzymaliśmy również informację od naszego słuchacza, że bez przeszkód jedzie się ulicami Wejherowską i 10 Lutego w Pucku.

Spokojnie jest na drogach w Redzie. W Rumi przytyka się ulica Sobieskiego przed zjazdem na Sabata w kierunku Gdyni.

Nie ma utrudnień na Obwodnicy Trójmiasta.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×