pełna wersja

Widziałeś coś ciekawego?

22 sierpnia 2017

Bez utrudnień poruszamy się Obwodnicą Trójmiasta, a z lekkim zatorem trzeba się liczyć w pobliżu zjazdu na Karwiny. Powoli odpuszcza też korek na Chwarznieńskiej, choć nadal trzeba tam zwolnić i zachować ostrożność, zwłaszcza przed skrzyżowaniem z ul. Rolniczą. Ponadto w Gdyni ciągle tłoczno jest na Hutniczej w obu kierunkach, na Puckiej, Chylońskiej i punktowo na Morskiej. Przez Rumię przejedziemy w miarę sprawnie, a wyjątkiem mogą być okolice urzędu miasta. W Redzie hamujemy w pobliżu krzyżówki Gdańskiej z Obwodową oraz na odcinku od Łąkowej do Puckiej. W Pucku zwolnić należy na I Armii Wojska Polskiego przy dojeździe do ronda i przed skrzyżowaniem Helskiej z Żarnowiecką, a we Władysławowie – głównie na Żeromskiego i Drodze Chłapowskiej. Do Helu dotrzemy bez większych kłopotów, choć sporo aut przemieszcza się teraz na odcinku między Borem a Helem. Na krajowej szóstce większy ruch panuje obecnie w Bożejewie i Charwatyni, w stronę Lęborka. Zwolnić należy na leśnej krzyżówce dróg wojewódzkich nr 218 i 224 w Białej. W Wejherowie nie napotkamy na szczególne utrudnienia. Jak zwykle o tej porze, biegi należy zredukować na Sobieskiego, Chopina i Rzeźnickiej.

Jak na razie spokojnie mija nam poranek na lokalnych drogach. Jeśli chodzi o krajową szóstkę, to zwolnić trzeba momentami jedynie przejeżdżając przez Gościcino i Bolszewo. W Wejherowie więcej aut porusza się ulicami Sobieskiego i Chopina, zredukować biegi należy też jadąc wojewódzką 218 w kierunku Nowego Dworu Wejherowskiego. W Redzie i Rumi bez większych problemów. Z drobnym opóźnieniem kierowcy muszą się jednak liczyć przejeżdżając przez Chylonię, gdzie przytyka się Chylońska i Hutnicza w stronę Gdyni. Na obwodnicy ciaśniej jest jedynie na wysokości Osowy. Główne arterie powiatu puckiego są w pełni przejezdne.

21 sierpnia 2017

Nadal problemy mogą mieć kierowcy opuszczający Obwodnicę Trójmiasta, gdzie uformował się kilkusetmetrowy zator. Ciasno jest również między węzłami Dąbrowa i Osowa. Jeśli chodzi o Gdynię, nogę z gazu trzeba zdjąć na ul. Hutniczej, od estakady aż do skrzyżowania z ul. Północną, i to w obu kierunkach. Podobnie jest przy zjeździe z Estakady Kwiatkowskiego w stronę Obłuża. Wciąż tłoczno jest w Redzie przy dojeździe do krzyżówki Gdańskiej z Pucką. Uważać trzeba także przed rondem w Gnieżdżewie. Powiększyła się nieco kolejka chętnych kierowców do zjazdu z Półwyspu Helskiego. W tej chwili liczy ona około dwóch kilometrów. We Władysławowie tłoczono jest na Żeromskiego, Żwirowej i Drodze Chłapowskiej. Nie rozpędzimy się też na nadmorskiej 215-stce, a dłuższy postój może się okazać konieczny w Jastrzębiej Górze, na skrzyżowaniu ul. Puckiej z Rozewską. DK nr 6 przytyka się w Luzinie, Gościcinie i Bolszewie w kierunku Wejherowa. W samym mieście nie ma szans na szybką jazdę na Sienkiewicza, Sobieskiego i 3 Maja. Punktowo ul. I Brygady Pancernej przytyka się w okolicach skrzyżowań ze światłami, na których trzeba się uzbroić w nieco więcej cierpliwości.

Kierowcy, którzy opuszczają teraz Obwodnicę Trójmiasta, muszą się uzbroić w cierpliwość, bo korek na skrzyżowaniu tej trasy z ul. Morską w Gdyni liczy obecnie kilkaset metrów. Dalej w stronę Rumi również można się natknąć na punktowe spowolnienia w ruchu. Nie lepiej jest w przeciwnym kierunku – ul. Gdańska w Redzie korkuje się mniej więcej od wysokości dworca kolejowego aż do skrzyżowania z Pucką. Tam już powoli, zderzak w zderzak, podróżujemy w stronę Rekowa. Wojewódzka 216-stka korkuje się przed wjazdem do Pucka od strony ronda na ul. Wejherowskiej. Tłoczno jest też przed rondem we Władysławowie od strony ul. Gdańskiej, a zator przy zjeździe z Półwyspu liczy około półtora kilometra. Na 215-stce tłoczno jest w Cetniewie i Jastrzębiej Górze. W Wejherowie zwolnić trzeba przede wszystkim na Sienkiewicza, Chopina, Sobieskiego i Rybackiej. Krajowa szóstka w stronę Lęborka sprawia problemy głównie w Bolszewie i Gościcinie.

  • Zdarzenie drogowe w Rumi na ulicy Starowiejskiej. Jedna osoba jest zakleszczona w aucie - informuje Waldek.

Na trasie pomiędzy Bieszkowicami a Koleczkowem doszło do wypadku drogowego, ranne zostały dwie osoby. Są utrudnienia w ruchu.

Powoli zagęszcza się ruch na krajowej szóstce pomiędzy Wejherowem a Gdynią. Sporo aut przemieszcza się w tej chwili w stronę Rumi, a największy zator tworzy się w okolicy skrzyżowania Gdańskiej ze Zbychowską. Objazd Cegielnianą i Towarową może być całkiem rozsądnym wyjściem. Spory tłok jest już także na Morskiej w Chyloni przy dojeździe do Obwodnicy Trójmiasta. Póki co, samą obwodnicą poruszamy się dość sprawnie, a zwolnić trzeba na odcinku leśnym w Demptowie. Nie rozpędzimy się także na Puckiej w Redzie, w kierunku Ciechocina. Przez Puck na razie pojedziemy bez zbędnych przestojów. Na te możemy się natknąć przy wjeździe ul. Gdańską do Władysławowa, choć na razie nie można mówić na tym odcinku o paraliżu drogowym. Na wojewódzkiej 215-stce w stronę Karwi musimy zwolnić w Cetniewie i w Jastrzębiej Górze. Lekko utrudniony może być dojazd do Karwi od stronę Karwieńskich Błot, ale też nie ma tam uciążliwych korków. Na DK nr 6 podróżujemy bez większych przeszkód w obie strony. Zredukować biegi należy w Gościcinie, w pobliżu skrzyżowania ze Słoneczną, i w Bolszewie, w okolicach krzyżówki z Zamostną. W Wejherowie nie rozpędzimy się na Sobieskiego, 3 Maja między Kościuszki i rondem oraz na 12 Marca.

Trwa spokojny poranek na drogach w naszym regionie. Bez większych przeszkód pojedziemy Obwodnicą Trójmiasta w obu kierunkach. Z poważniejszym zatorem możemy mieć do czynienia za zjazdem ul. Chwarznieńską w stronę Witomina, gdzie pojedziemy powoli aż do skrzyżowania z ulicą Rolniczą. Jeśli chodzi o Gdynię, sporo aut przemieszcza się obecnie ul. Hutniczą, Pucką i Płk. Dąbka od ronda na Pogórzu do skrzyżowania z Kwiatkowskiego. Spokój panuje również na nadmorskich drogach wojewódzkich nr 215 i 216 w powiecie puckim. Trasa w kierunku Helu jest całkowicie przejezdna, a z większym zagęszczeniem pojazdów musimy się liczyć jedynie w okolicach Juraty. Bez przeszkód dotrzemy 216-stką na południe, w stronę Redy, a zwolnić należy jedynie w pobliżu Górki Rekowskiej. Przejazd przez Rumię i Redę w kierunku Wejherowa odbywa się również płynnie. Z punktowymi spowolnieniami musimy się liczyć przede wszystkim w pobliżu sygnalizatorów świetlnych oraz newralgicznych skrzyżowań. W samym Wejherowie także nie możemy narzekać na korki, a więcej aut przemieszcza się obecnie jedynie ulicami 12 Marca, Chopina i Ofiar Piaśnicy.

Choć ruch na lokalnych drogach powoli się rozkręca, to kierowcy nie napotykają obecnie większych utrudnień. Krajową szóstką od Lęborka po Kochanowo jedzie się bez przeszkód. Nieco ciaśniej jest jedynie w Gościcinie na wysokości skrzyżowania z ulicą Szeroką, w obie strony. W Bolszewie spokojnie, a w Wejherowie coraz więcej aut porusza się ulicami Sobieskiego i Przemysłową. W Redzie i Rumi bez znaczących utrudnień, a przejeżdżając przez Chylonię zmotoryzowani redukują biegi jedynie na ulicy Morskiej, w obie strony. Na samej obwodnicy nie ma opóźnień, zwolnić trzeba natomiast dojeżdżając do ronda w Chwaszczynie. Spokojnie na głównych drogach powiatu puckiego.

18 sierpnia 2017

Nadal utrzymują się utrudnienia na trasie Strzepcz-Tłuczewo, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe, a jedna osoba została poszkodowana. Obowiązują objazdy. Niewielkie opóźnienia występują też na ulicy Wejherowskiej w Gościcinie oraz na Zamostnej w Bolszewie, od zjazdu z krajowej szóstki do skrzyżowania z Parkową, w obie strony. W Wejherowie ciaśniej jest na Sobieskiego, Roszczynialskiego, Ofiar Piaśnicy i Rzeźnickiej. Utrudnienia czekają na kierowców także w Redzie na ulicy Puckiej i Gdańskiej w kierunku Trójmiasta. W Rumi z kolei zredukować biegi należy na Sobieskiego i Dąbrowskiego, na drodze do centrum. Punktowo trzeba zwolnić także na Obwodnicy, najwięcej czasu kierowcy tracą na wysokości Karwin i Osowy w kierunku Gdańska.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×