pełna wersja

Widziałeś coś ciekawego?

23 czerwca 2017

Informacje rozpoczynamy od doniesień z Obwodnicy Trójmiasta gdzie na 313 kilometrze w kierunku Gdyni doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Jedna osoba została poszkodowana, na tej trasie trzeba liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu.

Jeśli chodzi o pozostałe informacje z dróg regionu, to już niemal półtora kilometra długości ma korek na krajowej szóstce w kierunku Lęborka na wysokości w Gościcina. Zderzak w zderzak jedziemy też na ulicy Zamostnej w Bolszewie.

W Wejherowie stoimy na Sobieskiego i Rybackiej w kierunku centrum. Natomiast zmniejszyło się natężenie ruchu w Redzie, powoli ale płynnie jedziemy wcześniej zakorkowaną Gdańską i Pucką. Z kolei nadal przytyka się Dębogórska i Dąbrowskiego w Rumi.

W Gdyni sporo czasu stracimy na Hutniczej, stoi niemal cała trasa Kwiatkowskiego od Leszczynek do Obłuża oraz ulica Janka Wiśniewskiego w obu kierunkach. Korek mamy też na Śląskiej i Morskiej w stronę estakady.

Do wypadku z udziałem motocyklisty doszło na 313 kilometrze Obwodnicy Trójmiasta w stronę Gdyni. Jedna osoba poszkodowana. Na trasie spore utrudnienia.

Najwidoczniej rozpoczęły się weekendowe wyjazdy. Korkuje się droga krajowa numer 6 w Gościcinie w kierunku Lęborka, stoimy też na Zamostnej w Bolszewie. Tłoczno również jest na ulicach Wejherowa, zatory napotkamy na Sobieskiego, Rzeźnickiej, Chopina i Pomorskiej.

Gęsto robi się na drodze numer 216 w Pucku. Pani Iwona poinformowała nas, że powoli ale bez większych przeszkód przejechała z Karwi do Jastrzębiej Góry.

Spore utrudnienia napotkamy w Redzie, korkuje się Gdańska i Pucka w stronę półwyspu. W Rumi przytyka się Sobieskiego, Dębogórska, Kosynierów oraz Dąbrowskiego.

Większa dawka cierpliwości przyda się w Gdyni. Na pierwszym biegu poruszamy się na Hutniczej, Chylońskiej, Wiśniewskiego do estakady, natomiast postoimy na Kwiatkowskiego do Pułkownika Dąbka oraz Unruga do Puckiej.

Zakończyły się działania służb związane ze zderzeniem dwóch pojazdów, do którego doszło na ulicy Kazimierza Wielkiego w Rumi. Ze wstępnych informacji wynikało, że na ból uskarża się dziecko podróżujące jednym z aut, na szczęście ostatecznie nikt nie wymagał hospitalizacji. Utrzymuje się wzmożony ruch na ulicy Wejherowskiej w Gościcinie, a także na Zamostnej w Bolszewie w stronę Gowina. W Wejherowie zredukować biegi należy na Sobieskiego i Rzeźnickiej. Coraz więcej samochodów porusza się także wojewódzką 216 na odcinku od Redy do Pucka. Także w Chyloni ciasno jest na Puckiej, Hutniczej i Opata Hackiego, na drodze w stronę Trójmiasta. Spokojnie jest na obwodnicy.

Raport zaczynamy od zderzenia dwóch pojazdów, do którego doszło na ulicy Kazimierza Wielkiego w Rumi. Ze wstępnych informacji wynika, że na ból uskarża się dziecko podróżujące jednym z aut. Służby przed chwilą dotarły na miejsce. Obecnie więcej aut porusza się ulicą Wejherowską w Gościcinie, a także Leśną i Zamostną w Bolszewie. Jeśli chodzi o Wejherowo to ciaśniej jest na Przemysłowej, Ofiar Piaśnicy, Sobieskiego i Chopina. Ruch zwiększył się również na wojewódzkiej 216 w Rekowie, w kierunku Pucka, a także na Sobieskiego w Rumi, na drodze do Trójmiasta.

Zakończenie roku szkolnego spowodowało, że na drogach od rana panują wakacje. Krajową szóstką, praktycznie od Lęborka po Rumię można śmiało jechać, zwalniamy tylko punktowo w Gościcinie, Bolszewie i Wejherowie. Także drogi wojewódzkie powiatu puckiego nie sprawiają jakichkolwiek utrudnień. Ciasno jest natomiast na Hutniczej i Morskiej w Chyloni, na drodze do Trójmiasta.

Przypominamy, że w nadchodzący weekend, czyli 24 i 25 czerwca, odbędą się Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym oraz wyścig amatorski CYKLO Gdynia. W związku z wydarzeniem zamknięte zostaną między innymi trasy:

1) Wiczlino – Kielno (przez Koleczkowo) – Kłosowo,

2) Smażyno – Częstkowo – Przetoczyno – Sopieszyno,

3) Bieszkowice – Koleczkowo,

4) Pomieczyno – Łebno – Rosochy.

Nieprzejezdne będą również niektóre gdyńskie ulice.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie gminy Szemud.

22 czerwca 2017

Już ponad kilometr ma zator, który utworzył się na krajowej szóstce w stronę Lęborka na wysokości Gościcina, postoimy też na ulicy Zamostnej w Bolszewie. W Wejherowie największe utrudnienia kierowcy napotkają na 12 Marca oraz Rybackiej w kierunku drogi krajowej.

Na pierwszym biegu posuwamy się po ulicy Puckiej w kierunku centrum Redy, w długim korku natomiast stoimy od Chyloni w Gdyni do Rumi Janowo.

Nie odpuszcza zator na Janka Wiśniewskiego w Gdyni, tam stoi pas w kierunku estakady, zderzak w zderzak ulicą Kwiatkowskiego jedziemy kilkanaście minut do skrzyżowania z Pułkownika Dąbka. Przytyka się również Hutnicza, Chylońska i Unruga przy dojeździe do ulicy Puckiej.

Coraz tłoczniej jest na drodze krajowej numer 6 pomiędzy Wejherowem i Lęborkiem, wyższego biegu nie wrzucimy w obu kierunkach, podobnie jak na ulicy Zamostnej w Bolszewie. W Wejherowie postoimy na Sienkiewicza, Sobieskiego w stronę centrum miasta, a także na Chopina i Pomorskiej.

Przybywa samochodów na ulicy Gdańskiej we Władysławowie na dojeździe do ronda o czym poinformował pan Marian. Przytyka się droga numer 216 na wysokości Pucka w kierunku Redy. Jeśli chodzi o to właśnie miasto, to korek na ulicy Gdańskiej w stronę półwyspu sięga blisko kilometra długości. Z kolei w Rumi sporo samochodów napotkamy na Sobieskiego, Dąbrowskiego i Dębogórskiej.

W Gdyni na pierwszym biegu przesuwamy się po ulicy Janka Wiśniewskiego w stronę estakady, nie lepiej jest na dojazdach do skrzyżowania Pułkownika Dąbka z Kwiatkowskiego. Zderzak w zderzak suniemy po Hutniczej a na zjazd z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni czekamy w półkilometrowej kolejce pojazdów.

Wciąż wzmożony ruch jest odczuwalny na krajowej szóstce w Gościcinie i Bolszewie, a także na Zamostnej i szkolnej w Bolszewie. Ciaśniej jest też na Sobieskiego, Chopina i Rzeźnickiej w Wejherowie. Zredukować biegi należy również na Gdańskiej w Redzie, w stronę Pucka. Spory ruch panuje także na odcinku Karwia-Władysławowo wojewódzkiej 215, w obu kierunkach.

fot. Dominik

Dzisiaj około 7:00 rano na skrzyżowaniu w pobliżu redzkiego dworca przez samochód osobowy został potrącony pies. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia. Jest to średniej wielkości mieszaniec, posiada obrożę. Obecnie zwierzę przebywa w klinice weterynaryjnej w Wejherowie. Zwierzę straciło wzrok, poszukiwany jest właściciel.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×