pełna wersja

Widziałeś coś ciekawego?

23 maja 2017

Nie ma już utrudnień na Obwodnicy Trójmiasta. Nadal jednak korkuje się ulica Eugeniusza Kwiatkowskiego na pasie dojazdowym do obwodnicy.

Kolejne informacje z dróg rozpoczynamy od Obwodnicy Trójmiasta. Tam na pasie w kierunku Gdańska doszło do wypadku. Korek nadal ciągnie się od Chyloni po Chwarzno. Jednocześnie zablokowany jest pas ulicy Kwiatkowskiego od Estakady po obwodnicę. W Gdyni postoimy także na ulicy Hutniczej, Unruga w stronę Puckiej oraz przy zjeździe z Obwodnicy na ulicę Morską.

Mniejszy ruch jest za to na krajowej szóstce pomiędzy Wejherowem i Lęborkiem. Niestety, przytyka się ulica Zamostna w Bolszewie. W Wejherowie na zatory natkniemy się na Sobieskiego, 12 Marca, Rybackiej i 3 Maja.

W Redzie biegi redukujemy na Gdańskiej w stronę Puckiej a w Rumi na Sobieskiego w stronę Redy. Nie rozpędzimy się też na Sobieskiego w stronę Trójmiasta a hamulec przyda się na Dąbrowskiego, Starowiejskiej i Dębogórskiej.

Na Obwodnicy Trójmiasta nadal trwają utrudnienia związane z wypadkiem trzech samochodów osobowych na wysokości Witomina w stronę Gdańska. Ruch odbywa się jednym pasem a korek rozpoczyna się już w Chyloni. Jednocześnie zablokowany jest pas na ulicy Kwiatkowskiego w stronę obwodnicy.

Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie doznał obrażeń.

Jeśli chodzi o sytuację na pozostałych trasach regionu, to coraz więcej samochodów pojawia się na krajowej szóstce w Gościcinie, przytyka się też Zamostna w Bolszewie. W Wejherowie postoimy na Sobieskiego, Sienkiewicza, Rzeźnickiej i 12 Marca a także Rybackiej i Pomorskiej.

W Redzie zwalniamy na Gdańskiej w stronę półwyspu i Puckiej w tym samym kierunku. W Rumi biegi redukujemy na Dąbrowskiego, Dębogórskiej oraz Sobieskiego.

W Gdyni dużo cierpliwości, poza obwodnicą, kierowcom przyda się na Północnej, Hutniczej oraz Janka Wiśniewskiego do Estakady.

Zderzenie 3 aut na wysokości Witomina na Obwodnicy Trójmiasta. Nie ma poszkodowanych, ale jeden pas ruchu jest wyłączony z ruchu. Utrudnienia potrwają około pół godziny. Korek tworzy się już od Chyloni.

Zarząd Drogowy dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego z siedzibą w Wejherowie poinformował, że w związku z prowadzonymi pracami budowlanymi, w ramach „Rozbudowy drogi powiatowej nr 1509G wraz z budową ścieżki rowerowej na odcinku Władysławowo-Łebcz-Etap I, od 29 maja (poniedziałek) do 10 czerwca (sobota) nastąpi całkowite zamknięcie drogi powiatowej nr 102G na skrzyżowaniu ulicy Droga Chłapowska z ulicą Żwirową oraz ulicą Doktora Augusta Oetkera.

Trasa objazdu: Droga wojewódzka nr 215 na odcinku Chłapowo-Władysławowo, droga wojewódzka nr 216 na odcinku Władysławowo-Swarzewo, droga powiatowa nr 1507G Swarzewo – Gnieżdżewo oraz droga powiatowa nr 1506G na odcinku Gnieżdżewo-Łebcz.

fot. Mieszko

Wypadek z udziałem dwóch aut na ul. Ofiar Piaśnicy w Wejherowie.

Nadal trwają działania związane z pożarem samochodu, do którego doszło na ulicy Gdańskiej w Redzie. Na miejscu są dwie jednostki straży pożarnej, nikomu nic się nie stało, wydarzenie nie powoduje utrudnień w ruchu. Z kolei pozostałości porannego szczytu komunikacyjnego są widoczne na Szerokiej i Lęborskiej w Gościcinie, a także na Sobieskiego, 3 Maja, Rzeźnickiej i 12 Marca w Wejherowie. Punktowo kierowcy zwalniają również jadąc przez Bieszkowice do Karczemek. Niewielki zator utrzymuje się też na rondzie w Chwaszczynie, zwłaszcza od strony Karwin. Przytyka się też zjazd z obwodnicy na ulicę Morską w Chyloni, kierowcy tracą tam do kilku minut.

Pożar auta na skrzyżowaniu Gdańskiej i Puckiej w Redzie - informuje Waldek.

Coraz więcej samochodów porusza się ulicą Wilczka w Luzinie. Natomiast wciąż spokojnie odbywa się ruch na odcinku Lębork-Wejherowo drogi krajowej numer sześć. W Bolszewie nieco przytyka się Zamostna i Szkolna, a w centrum Wejherowa zwolnić należy na Sobieskiego, Rzeźnickiej i 12 Marca. W Redzie niewielkie spowolnienie występuje na Gdańskiej i Puckiej w stronę półwyspu, a w Rumi korkuje się Sobieskiego i Dąbrowskiego w kierunku Trójmiasta. Do kilku minut kierowcy tracą również na Północnej, Hutniczej i pułkownika Dąbka, jadąc do centrum Gdyni. Wciąż płynnie odbywa się ruch na drogach powiatu puckiego (DW 213, 215 i 216 są w pełni przejezdne).

Krajową szóstką z Lęborka do Wejherowa jedziemy bez jakichkolwiek przeszkód - informuje pan Darek. Problemów kierowcy nie napotykają również na ulicach Gościcina i Bolszewa. Jeśli chodzi o Wejherowo, to zagęszczenie zwiększa się jedynie na ulicy Sobieskiego, w kierunku centrum. Niewielkie spowolnienie panuje natomiast na Gdańskiej w Redzie oraz na Żwirki i Wigury, a także na Sobieskiego w Rumi, na drodze do Trójmiasta. Śmiało można natomiast wybierać się w drogę z Pucka do Jastarni, o czym poinformowała nas pani Monika. Osoby przejeżdżające przez Chylonię stracą kilka minut na Morskiej i Hutniczej. Jeśli chodzi o obwodnicę, to jedyne utrudnienia kierowcy napotkają dojeżdżając do wspomnianej już ulicy Morskiej w Chyloni.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×