pełna wersja

Widziałeś coś ciekawego?

25 kwietnia 2017

Spore utrudnienia napotkamy na krajowej szóstce w Gościcinie w obu kierunkach. Korkuje się Zamostna w Bolszewie. Tłoczno od samochodów jest na ulicach w centrum Wejherowa. W cierpliwość trzeba się uzbroić jadąc ulicami 3 Maja, Sobieskiego, Chopina, Rybacką i 12 Marca. Samochodów przybywa z centrum Pucka. Z kolei pani Iwona poinformowała nas o korku na ulicy Puckiej w Redzie w kierunku Trójmiasta. Nie rozpędzimy się też na Gdańskiej. W Rumi biegi trzeba zredukować na Kosynierów, Dębogórskiej, i Dąbrowksiego. Zatory utrudniają podróż również na ulicy Sobieskiego. Jeśli chodzi o Gdynię, to sporo czasu stracimy na Hutniczej, Kwiatkowskiego i Pułkownika Dąbka. Powoli jedziemy ulicą Morską w stronę centrum. Przytyka się także zjazd z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni. Pozostałą częścią tej trasy jedziemy bez większych trudności.

Popołudniowy szczyt komunikacyjny powoli staje się odczuwalny, co zauważają kierowcy przejeżdżający przez krajową szóstkę w Gościcinie, na trasie w kierunku Lęborka. Drobne spowolnienie występuje też na ulicy Zamostnej w Bolszewie, w obu kierunkach. Jeśli chodzi o Wejherowo to przytyka się ulica Sobieskiego, 3 Maja, Rzeźnicka i Rybacka. Punktowo auta zwalniają też na wojewódzkiej 218 w kierunku Nowego Dworu Wejherowskiego. W Redzie zredukować biegi należy na Gdańskiej, w Rumi natomiast przytyka się centrum, zwłaszcza ulice Sobieskiego, Dąbrowskiego i Starowiejska, w kierunku półwyspu. Korki czekają także na Hutniczej, Unruga i estakadzie w Gdyni. Kilka minut tracą też kierowcy przed zjazdem z obwodnicy na ulicę Morską w Chyloni. Płynnie odbywa się ruch na głównych drogach powiatu puckiego.

Wciąż tłoczno jest na krajowej szóstce w Rumi od skrzyżowania z ulicą Dąbrowskiego do zjazdu na Szmeltę w kierunku Gdyni. Nie ma natomiast utrudnień na Gdańskiej czy Dębogórskiej.

Spory ruch jest w Redzie na krajowej szóstce, ale nie tworzą się tam korki. Spokojnie jest na drogach w Wejherowie.

Pan Janusz poinformował nas, że bez przeszkód przejechał z Władysławowa do Redy. Z kolei Pan Sebastian napisał, że bez utrudnień pokonał drogę z Choczewa do Wejherowa.

W Gdyni wciąż tłoczno jest na Morskiej w Chyloni w kierunku zjazdu na obwodnicę. Dobre informacje docierają z Obwodnicy Trójmiasta, nie ma tam żadnych utrudnień.

Spokojnie jest na krajowej szóstce na wysokości Kębłowa, Gościcina i Bolszewa. Nie ma utrudnień także w Wejherowie. Duży ruch jest w centrum miasta, między innymi na ulicach 12 Marca, Sobieskiego czy Rzeźnickiej.

  • Nie ma utrudnień na Obwodowej, Kazimierskiej i Puckiej w Redzie – poinformował nas Pan Waldemar.

Przejezdna jest także trasa z Władysławowa do Redy.

W Rumi bardzo duży ruch jest na ulicy Sobieskiego w kierunku Gdyni przed zjazdem na Szmeltę.

W Gdyni zatory tworzą się na ulicy Morskiej od Obwodnicy w kierunku centrum, tłoczno jest także na Hutniczej szczególnie w kierunku estakady. Nie ma utrudnień na Estakadzie Kwiatkowskiego, a obwodnica przytyka się jedynie przy wyjeździe na ulicę Morską w Chyloni.

Poranek na lokalnych drogach rozpoczął się spokojnie. Nie mamy informacji o zdarzeniach drogowych. Pan Jacek poinformował nas, że na drogach jest mokro i może być ślisko, dlatego jak zawsze prosimy o zachowanie ostrożności.

Nie ma utrudnień na głównych skrzyżowaniach w Wejherowie, mam tu na myśli skrzyżowanie krajowej szóstki z ulicą Chopina, 12 Marca czy Przemysłową.

Pan Maciej poinformował nas, że bez przeszkód pokonał trasę z Pucka do Wejherowa, od słuchaczy wiemy również, że nie ma utrudnień na drodze z Kazimierza do Rumi.

W Redzie spory ruch jest na krajowej szóstce, ale nie ma korków, przejezdna jest trasa Leśna-Cegielniana, alternatywa do krajowej szóstki.

Dość tłoczno jest na krajowej szóstce w Rumi szczególnie w okolicach skrzyżowania z ulicą Sabata.

Przenosimy się teraz do Gdyni, a tam korkuje się ulica Hutnicza od ronda Unii Europejskiej w kierunku estakady. Nie ma utrudnień na Obwodnicy Trójmiasta z wyjątkiem wyjazdu z obwodnicy na ulicę Morską w Chyloni.

24 kwietnia 2017

Uwaga! Na krajowej szóstce w Redzie Pieleszewie zapalił się samochód.

Samochody tłoczą się na Zamostnej w kierunku krajowej szóstki w Bolszewie. Podobna sytuacja panuje na tej trasie w Gościcinie w kierunku Wejherowa. W tym mieście nie rozpędzimy się na Sobieskiego, Jana Chrzciciela, Rybackiej, 12 Marca i 3 Maja. Pan Mirosław poinformował nas, że coraz więcej samochodów pojawia się na ulicach Pucka. Zwalniamy też przy wjeździe do Władysławowa. Tłoczno robi się w Redzie. Bardzo powoli jedziemy ulicą Gdańską w kierunku Rumi. Tam natomiast hamulec przyda się na Dąbrowskiego, Dębogórskiej i Kosynierów. W Gdyni kto może niech omija ulicę Hutniczą i Północną. Tam stracimy sporo czasu. Podobnie jak na ulicy Morskiej w stronę centrum. Biegi redukujemy również na Pułkownika Dąbka, Kwiatkowskiego i Chylońskiej. Gdyński odcinek Obwodnicy Trójmiasta jest przejezdny w obu kierunkach.

Stopniowo zwiększa się ruch na ulicy Wejherowskiej i Lęborskiej w Gościcinie, w obu kierunkach. Coraz ciaśniej jest także przy zjeździe z ulicy Zamostnej na krajową szóstkę w Bolszewie. Niewielkie spowolnienie odczuwalne jest również na ulicach Wejherowa, między innymi na Sobieskiego, Rzeźnickiej i Ofiar Piaśnicy. Kierowcy zwalniają też na Gdańskiej w Redzie, w kierunku Rekowa. Z kolei w Rumi jedyne utrudnienia napotkać można na Sobieskiego i Dąbrowskiego w stronę centrum. Zatory występują też na Hutniczej, Chylońskiej, Morskiej i estakadzie w Gdyni, w obu kierunkach. Przytyka się również rondo w Chwaszczynie od strony Karwin. Płynnie natomiast odbywa się ruch na obwodnicy Trójmiasta oraz na drogach wojewódzkich powiatu puckiego.

Nie ma utrudnień na krajowej szóstce w Wejherowie, Gościcinie i Redzie. Spokojnie jest już w Rumi na wysokości skrzyżowania z ulicą Sabata.

Bez utrudnień przejedziemy trasą z Rumi do Kazimierza.

  • Po Władysławowie jedzie się bez przeszkód – napisał Pan Andrzej. Płynnie kierowcy poruszają się także po Pucku. Przejezdna jest trasa z Krokowej do Wejherowa.

Przenosimy się teraz do Gdynia, a tam odpuściły korki na ulicy Hutniczej, nie ma również utrudnień na Morskiej. - Przejezdna jest Chylońska – informuje słuchacz Radosław.

Nie ma utrudnień na Obwodnicy Trójmiasta.

Spory ruch jest w Bolszewie na Zamostnej od ronda do krajowej szóstki. W Wejherowie tłoczno jest w centrum miasta między innymi na ulicach Sobieskiego, Rzeźnickiej czy 3 Maja.

Nie ma utrudnień na ulicy 10 Lutego i I Armii Wojska Polskiego w Pucku. Pani Joanna poinformowała nas, że przejezdna jest trasa z Władysławowa do Pucka.

Gęsto jest w Rumi na krajowej szóstce od skrzyżowania z ulicą Sabata do ulicy Ceynowy. Korkuje się także ulica Dąbrowskiego w kierunku skrzyżowania z krajową szóstką.

  • Ulica Morska w Gdyni jest zatłoczona, szczególnie przed zjazdem na obwodnicę – poinformował nas pan Jerzy.

Bardzo duży ruch jest na Estakadzie Kwiatkowskiego szczególnie w okolicach ulicy Morskiej i Hutniczej.

Na obwodnicy nie ma utrudnień, zatory tworzą się natomiast na dojazdach. Między innymi na ulicy Chwaszczyńskiej od strony Karwin.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×