pełna wersja

Widziałeś coś ciekawego?

14 grudnia 2017

Podobnie jak przed godziną, trudności utrzymują się w okolicach ulicy Puckiej, przy dojeździe do skrzyżowania z Gdańską w Redzie, niemniej nie ma tam korków, które doskwierały kierowcom przez ostatnich kilkanaście dni. W dalszym ciągu utrzymuje się spowolnienie na ulicy Gdańskiej w Rumi-Janowie, w kierunku centrum. W korku stoi praktycznie cała Estakada Kwiatkowskiego w Gdyni, w obie strony. Na ulicy Morskiej ciasno jest od centrum do Grabówka. Podobnie jest na Janka Wiśniewskiego w kierunku estakady i na Hutniczej. Spokojnie jest za to na Obwodnicy Trójmiasta. Zagęścił się ruch w na skrzyżowaniu Lęborskiej, Chłopskiej i Wilczka w Luzinie. Więcej aut przemieszcza się też na obcinku od Bolszewa do Gościcina. W Wejherowie powoli jedziemy ulicami Sobieskiego, 3 Maja, Rzeźnicką i 12 Marca. Lekki zator uformował się na Gdańskiej, przy dojeździe do skrzyżowania z Rybacką.

Powoli zagęszcza się ruch w pobliżu skrzyżowania Gdańskiej z Pucką w Redzie, zwłaszcza od strony Rumi. Największe problemy można napotkać na odcinku od Łąkowej. Ciasno jest też w okolicach krzyżówki z Obwodową. W Rumi spory zator utworzył się na Sobieskiego w Janowie, w stronę centrum. Podobnie jest na Dąbrowskiego w obie strony. Coraz więcej samochodów przemieszcza się na północ Gdyni. Najlepiej to widać na ulicy Hutniczej, która praktycznie stoi w korku od Puckiej do estakady. Podobnie jest na Janka Wiśniewskiego w stronę Obłuża. Tłoczno jest również na Morskiej na Grabówku, w kierunku Chyloni. Obwodnicą Trójmiasta podróżujemy bez większych utrudnień w obie strony. Wyjątkiem może być leśny odcinek w Demptowie, w kierunku Gdańska. W Wejherowie zwalniamy na Gdańskiej w Śmiechowie, w stronę centrum. Ciasno jest też na Ofiar Piaśnicy, 3 Maja, Sobieskiego i Chopina. Na razie pozytywnie zaskakuje krajowa szóstka za rogatkami miasta. Z większymi utrudnieniami trzeba się liczyć z Gościcinie, ale mimo wszystko nie ma tam gigantycznych zatorów.

Droga między Gościcinem a Redą jest przejezdna

Mario

Gdynia: Hutnicza stoi od Puckiej do zjazdu na Estakadę.

Uwaga na śliskie drogi, W Trójmieście i Małym Trójmieście Kaszubskim pada śnieg.

Utrudniony jest przejazd drogą wojewódzką numer 224 w Sopieszynie.

Informacja dla osób, które wybierają się na autostradę A1, na wysokości Pruszcza Gdańskiego jest śnieżyca.

Korek od Karczemek do Chwaszczyna ciągnie się przez 1 km, o wiele lepiej wygląda droga prowadząca z Tuchomia do Chwaszczyna.

W Rumi sznur aut ustawia się na krajowej szóstce między dworcem PKP a zjazdem na Szmeltę. Gdynia nadal przytyka się na całej długości Hutniczej aż do wjazdu na Estakadę. Spory ruch jest na Płk. Dąbka, Unruga, Morskiej od Chyloni aż do Akademii Morskiej.

Spory ruch mamy w tej chwili w Gościcinie, przy wyjeździe z ulicy Zamostnej w Bolszewie. Chwilami przytyka się ulica 12 Marca w Wejherowie i ulica Sobieskiego.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×