pełna wersja

Widziałeś coś ciekawego?

24 marca 2017

  • Nie ma utrudnień na trasie z Władysławowa do Redy – poinformowała nas Pani Joanna. Słuchacze informują nas również o tym, że nie ma utrudnień na drogach w Pucku. Bez przeszkód przejedziemy krajową szóstką przez Wejherowo.

Momentami przytyka się ulica Pucka w Redzie w obu kierunkach, duży ruch jest także na Gdańskiej w kierunku Wejherowa.

W Rumi korkuje się ulica Sobieskiego na wysokości skrzyżowania z ulicą Sabata w kierunku Redy.

Korkuje się trasa z Obwodnicy Trójmiasta w kierunku ronda w Chwaszczynie.

Kolejne zdjęcie ze zdarzenia w Łężycach.

Vicaro

Na krajowej szóstce w Bolszewie na wysokości ulicy Zamostnej w kierunku Wejherowa doszło do potrącenia rowerzystki. Nie ma utrudnień w ruchu, na miejscu jest policja i pogotowie.

Kolizja drogowa w Łężycach na Wierzbowej, zderzyły się dwa samochody osobowe, nie ma rannych, ale mogą być utrudnienia w ruchu.

Pan Michał poinformował nas, że krajową szóstką z Lęborka do Wejherowa jedzie się bez utrudnień. W Bolszewie spory ruch jest na ulicach Leśnej, Szkolnej i Zamostnej w kierunku krajowej szóstki.

Nie ma utrudnień na ulicy Puckiej w Redzie. Przejezdne są także ulice Kazimierska i Obwodowa. W Rumi zmalał korek na ulicy Sobieskiego przed skrzyżowaniem z ulicą Sabata. Wciąż spory ruch jest na Dąbrowskiego, Pomorskiej i Gdańskiej.

Odpuścił korek na ulicy Morskiej w Gdyni Chyloni. Korkuje się ulica Hutnicza w kierunku estakady. Nie ma utrudnień na Obwodnicy Trójmiasta.

Momentami zator tworzy się na krajowej szóstce w Gościcinie w kierunku Wejherowa. Tłoczno jest na ulicy Zamostnej w Bolszewie w kierunku krajowej szóstki, nie ma utrudnień natomiast na ulicach Leśnej i Szkolnej.

Nie ma utrudnień na krajowej szóstce w Wejherowie. Pan Paweł poinformował nas, że bez utrudnień przejechał z miejscowości Szemud do Wejherowa. Tłoczno jest na ulicy Puckiej w Redzie w kierunku Gdańskiej, co widzimy na naszej kamerze.

Przejezdne są ulice 10 Lutego i Wejherowska w Pucku, nie ma utrudnień na rondzie w Pucku.

W Rumi ulica Sobieskiego korkuje się przed zjazdem na Sabata oprócz tego wzmożony ruch obserwujemy na ulicy Dąbrowskiego w kierunku Hutniczej w Gdyni.

Dość spokojnie jest na razie na ulicy Morskiej. Nie ma utrudnień na Obwodnicy Trójmiasta.

23 marca 2017

Drobne poruszenie wciąż zauważalne jest na ulicy Wejherowskiej w Gościcinie, zwłaszcza w stronę Lęborka, a także na Zamostnej w Bolszewie, w obu kierunkach. Zredukować biegi należy także na Sobieskiego, 3 Maja, Rzeźnickiej i Rybackiej w Wejherowie. Ciasno jest też na Puckiej i Gdańskiej w Redzie oraz na Starowiejskiej i Dąbrowskiego w Rumi, na drodze w kierunku półwyspu. Gęsto jest także chwilami na ulicy 10 Lutego i Generała Hallera w Pucku. Niezmiennie spore zatory występują natomiast na Hutniczej, Chylońskiej, Unruga, Pułkownika Dąbka i estakadzie w Gdyni, w obu kierunkach. Do kilku minut kierowcy tracą również na rondzie w Chwaszczynie, szczególnie od strony Karwin.

Stopniowo zwiększa się ruch na krajowej szóstce w Gościcinie, zwłaszcza przez skrzyżowaniem z ulicą Szeroką w kierunku Lęborka. Spowolnienie panuje również na Zamostnej w Bolszewie oraz na tamtejszym rondzie. W Wejherowie coraz ciaśniej jest na Sobieskiego, Rzeźnickiej i Rybackiej, punktowo trzeba także zwolnić wojewódzkiej 218 w kierunku Nowego Dworu Wejherowskiego. Kierowcy redukują biegi również na Gdańskiej, Łąkowej i Obwodowej w Redzie oraz na Starowiejskiej, Dąbrowskiego i Dębogórskiej w Rumi, na drodze do centrum. Spore korki czekają na ulicach Gdyni, w tym na Hutniczej, Morskiej, Unruga i estakadzie, w obu kierunkach. Płynnie odbywa się ruch na obwodnicy Trójmiasta.

Wypadek w Bojanie. Zderzyły się samochód osobowy z motocyklem. Kierowca jednośladu został poszkodowany. Są utrudnienia w ruchu.

Nie ma już utrudnień po kolizji do której doszło na skrzyżowaniu ulic Kosynierów i Saperów w Rumi.

Spokojnie jest na krajowej szóstce w Wejherowie. Nie ma utrudnień na drogach w Gościcinie i Bolszewie.

Pan Janusz poinformował nas, że bez przeszkód przejechał z Władysławowa do Redy. Po Redzie kierowcy poruszają się bez utrudnień.

W Gdyni wciąż tłoczno jest na ulicy Hutniczej, szczególnie w kierunku estakady. Dobre informacje płyną z Obwodnicy Trójmiasta, odpuściły tam wszystkie korki.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×