pełna wersja

Widziałeś coś ciekawego?

27 czerwca 2017

Niewielkie opóźnienie utrzymuje się na Szerokiej i Wejherowskiej w Gościcinie oraz na Zamostnej w Bolszewie, szczególnie w kierunku Góry. Także w Wejherowie zwolnić należy na ulicy Chopina, 12 Marca i Rybackiej. W Redzie największe utrudnienia kierowcy napotykają na ulicy Puckiej, a w Rumi na Sobieskiego w stronę Rekowa. W odrobinę cierpliwości trzeba się też uzbroić na wojewódzkiej 215 od Władysławowa po Karwię, punktowo kierowcy zwalniają również na 216 od Chałup po Hel. Także w Chyloni samochody poruszają się wolniej ulicą Morską, Chylońską i Hutniczą w stronę Gdyni.

Standardowo o tej porze kierowcy napotykają spowolnienie na ulicy Wejherowskiej i Lęborskiej w Gościcinie, w obie strony. Utrudnienia nie ominą także tych, którzy przejeżdżają przez ulicę Zamostną i Główną w Bolszewie. Ścisk odczuwalny jest też na ulicach Wejherowa, między innymi na Sobieskiego, 3 Maja, Rzeźnickiej i 12 Marca. Zredukować biegi trzeba również na Sobieskiego w Rumi, od Janowa aż do Zagórza, a także na Gdańskiej i Puckiej w Redzie, na drodze w stronę Półwyspu. Do kilku minut kierowcy tracą również dalej na odcinkach dróg wojewódzkich Karwia-Władysławowo oraz Chałupy-Jurata. Na obwodnicy jedyne utrudnienia występują na wysokości węzła Kowale w stronę Gdyni.

  • Śmiertelne potrącenie przez pociąg w Gdańsku Żabiance - informuje Karol.

  • Wypadek z udziałem radiowozu i pieszego na Długich Ogrodach w Gdańsku - informuje Karol.

Sporo samochodów można napotkać na trasie Wejherowo - Lębork na wysokości Gościcina, tłoczno jest też na ulicy Zamostnej w Bolszewie. Na zatory natkniemy się w centrum Wejherowa, m.in. na ulicy Sobieskiego, Rzeźnickiej, Kościuszki, Puckiej i 12 Marca.

W Pucku kolejka samochodów na drodze 216 ma już kilometr długości, samochody stoją na pasie w kierunku Redy.

Powoli wjeżdżamy do Gdyni ulicą Morską, w tym mieście utrudnień trzeba się również spodziewać na ulicy Północnej, Puckiej i Hutniczej.

Tłoczno robi się na ulicy Zamostnej w Bolszewie, przybywa też samochodów na krajowej szóstce pomiędzy Wejherowem i Lęborkiem. W samym Wejherowie przytyka się ulica Sobieskiego i Dworcowa i 12 Marca do drogi krajowej. W Pucku zwalniamy na drodze numer 216 na wysokości ulicy 10 Lutego i Żarnowieckiej.

Bez większych utrudnień jedziemy ulicami Redy i Rumi, a w Gdyni zwalniamy na Puckiej, Hutniczej, Pułkownika Dąbka i Kwiatkowskiego. Kolejka samochodów ustawia się natomiast na ulicy Wiejskiej od Kosakowa.

Mamy spokojny poranek na trasach regionu. Płynnie jedziemy pomiędzy Lęborkiem i Wejherowem na drodze krajowej numer 6. W samym Wejherowie też nie napotkamy większych utrudnień, postoimy tylko czekając na włączenie się do ruchu na krajowej szóstce. Spokojnie również jest na ulicach Redy, choć warto zaznaczyć, że pojazdów przybywa na ulicy Puckiej w stronę półwyspu. Z kolei w Rumi tłoczno zaczyna się robić na ulicy Sobieskiego na wysokości wiaduktu.

W Gdyni biegi redukujemy przy wjeździe do miasta na ulicy Morskiej oraz na dojazdach do skrzyżowania Pułkownika Dąbka i Kwiatkowskiego.

26 czerwca 2017

Nadal wzmożony ruch panuje na krajowej szóstce w Gościcinie oraz na ulicy Zamostnej w Bolszewie, zwłaszcza w kierunku Góry. Przytyka się także centrum Wejherowa, co odczuwalne jest między innymi na ulicy Sobieskiego, 3 Maja, Rzeźnickiej i Chopina. Utrudniony przejazd mają także kierowcy zmierzający w stronę półwyspu, zwolnić trzeba na ulicy Sobieskiego w Rumi oraz na Gdańskiej i Puckiej w Redzie. Problemy sprawia także wojewódzka 215 od Karwi po Władysławowo oraz droga z Jastarni do Helu. Korkuje się również zjazd z obwodnicy na ulicę Morską w Chyloni oraz Hutnicza na drodze do Gdyni.

Na drogach, pomimo niepogody, widać wakacyjne poruszenie. Nieznaczne opóźnienie odczuwalne jest na ulicy Wejherowskiej w Gościcinie, szczególnie w stronę Luzina. W Wejherowie kierowcy zwalniają na Sobieskiego, Rzeźnickiej i Gdańskiej. W Rumi natomiast zredukować biegi należy Sobieskiego, a w Redzie na Gdańskiej, dojeżdżając do Rekowa. Utrudnienia nie odpuszczają również w powiecie puckim. Trzeba się uzbroić w cierpliwość przejeżdżając wojewódzką 216 przez Puck oraz dalej, od Władysławowa aż po Kuźnicę. Podobna sytuacja panuje na całym odcinku wojewódzkiej 215, od ronda we Władysławowie do Karwi. Na obwodnicy spore utrudnienia utrzymują się na wysokości węzła Kowale.

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Kłaninie.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×