pełna wersja

Widziałeś coś ciekawego?

12 grudnia 2017

Informujemy, że w związku z obchodami 36 Rocznicy Wprowadzenia Stanu Wojennego w środę 13.12.2017 r. na czas przejścia uczestników uroczystości z Kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Św. Piotra Rybaka pod pomnik Ofiar Terroru Komunistycznego nastąpi wstrzymanie ruchu w godzinach 19:30 – 20:45 na następujących ulicach: Portowej, Placu Kaszubskim, Świętojańskiej (na odcinku od Placu Kaszubskiego do ul. 10 Lutego), Pułaskiego (na odcinku od ul. Świętojańskiej do ul. Żeromskiego). Wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu oraz o podporządkowanie się poleceniom funkcjonariuszy kierujących ruchem

Na drogach jest już spokojnie, W Redzie, na pasie w kierunku Rumi, w miejscu gdzie trwa remont, stracimy tylko jedną zmianę świateł.

  • Jak mówiłem, Hutniczą w Gdyni poruszamy się 50-70km/h. Jedynie Reda stoi przez roboty drogowe - informuje Damian

Damian

Całkiem przyjemnie się jedzie. Korków w Gościcinie nie ma już, a Hutnicza w Gdyni wiadomo. Około 8:50 będzie już ok - napisał Damian

Spory ruch utrzymuje się na krajowej szóstce w Gościcinie. W Wejherowie nadal ciasno na ulicy Sobieskiego, momentami przytyka się Chopina i Pomorska.

  • W Redzie sznur aut ustawia się na Gdańskiej, ale od strony Wejherowa - napisał do nas Pan Marek.

Korek tworzy się w miejscu, gdzie trwa remont drogi. W Rumi powoli odpuszczają już korki. Nadal jeden za drugim jedziemy za to Hutniczą w Gdyni. W tym mieście miejscami zatory tworzą się także na Morskiej od granicy z Rumią aż do centrum miasta. Stoi Chwaszczyńska na pasie do Obwodnicy, powodem jest kolizja aut. Tutaj stracimy co najmniej 10 minut.

Standardowo nie odpuszcza korek między Pierwoszynem a Kosakowem. Po ulicach Pucka i Władysławowa poruszamy się bez przeszkód. Także wojewódzka 216 między Władysławowem a Helem jest w miarę pusta.

Drogą z Władysławowa do Redy jedziemy maksymalną prędkością – informuje Pan Michał.

Kilka minut stracimy na drodze z Pierwoszyna do ronda w Kosakowie, dalej ciasno także na drodze z Pogórza do Gdyni.

W Redzie nadal trwa przebudowa skrzyżowania, jednak krajowa szóstka w tym mieście jest wolna od korków.

Droga między Luzinem a Wejherowem jest w pełni przejezdna - informuje Marcin.

W Rumi korkują się ulice dojazdowe do ronda Unii Europejskiej, czyli ulice Dąbrowskiego i Pomorska. Dalej jeden za drugim poruszamy się ulicą Hutniczą.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×