pełna wersja

Widziałeś coś ciekawego?

26 czerwca 2017

Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Kłaninie.

fot. Vicaro

Dachowanie na drodze numer 216 w Celbowie, samochód osobowy wypadł z drogi. Nikt nie został poszkodowany.

Wypadek z udziałem pociągu Przewozów Regionalnych relacji Gdynia Główna - Hel. Do zdarzenia doszło w Gnieżdżewie, na wysokości tamtejszego ronda. Jest to wypadek z udziałem człowieka. Ruch został wstrzymany do godziny 15:00.

Powoli, ale bez większych przeszkód jedziemy drogą krajową numer 6 między Wejherowem i Lęborkiem. Podobna sytuacja jest na ulicach Wejherowa, zwolnić trzeba jedynie na Sobieskiego i Rzeźnickiej.

W Redzie nie rozpędzimy się na Puckiej i Gdańskiej, natomiast w Rumi lekkie utrudnienia możemy napotkać na Starowiejskiej.

W Gdyni nadal przytyka się wjazd do miasta na ulicy Morskiej, a na zjazd z Obwodnicy Trójmiasta czekamy w niemal półtorakilometrowej kolejce.

Sporo kierowców jedzie krajową szóstką pomiędzy Lęborkiem i Wejherowem, trasa ta przytyka się na wysokości Gościcina. W Wejherowie nie rozpędzimy się na ulicy Sobieskiego do centrum oraz Rybackiej do drogi krajowej. Kolejka samochodów ustawia się na drodze numer 216 przy skrzyżowaniu z 10 Lutego w Pucku.

Po ulicach Redy i Rumi jedziemy bez większych utrudnień, natomiast w Gdyni w cierpliwość trzeba uzbroić się na ulicy Morskiej przy wjeździe do miasta, a wyższego biegu nie wrzucimy na Hutniczej, i Janka Wiśniewskiego jadąc w stronę centrum.

Coraz więcej kierowców zmierza do Wejherowa krajową szóstką od Lęborka, trasa ta zaczyna się przytykać na wysokości Gościcina. W samym Wejherowie redukujemy biegi jedynie na ulicy 12 Marca. Na hamulec z kolei naciskamy we Władysławowie przy wjeździe do miasta przy dojeździe do ronda.

Bez większych utrudnień natomiast jedziemy ulicami Redy, podobnie jest w Rumi. Jeśli chodzi o Gdynię, to na pierwszym biegu toczymy się na ulicy Unruga i Dąbka do ulicy Kwiatkowskiego. Przybywa też samochodów na Janka Wiśniewskiego do estakady.

23 czerwca 2017

Informacje rozpoczynamy od doniesień z Obwodnicy Trójmiasta gdzie na 313 kilometrze w kierunku Gdyni doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Jedna osoba została poszkodowana, na tej trasie trzeba liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu.

Jeśli chodzi o pozostałe informacje z dróg regionu, to już niemal półtora kilometra długości ma korek na krajowej szóstce w kierunku Lęborka na wysokości w Gościcina. Zderzak w zderzak jedziemy też na ulicy Zamostnej w Bolszewie.

W Wejherowie stoimy na Sobieskiego i Rybackiej w kierunku centrum. Natomiast zmniejszyło się natężenie ruchu w Redzie, powoli ale płynnie jedziemy wcześniej zakorkowaną Gdańską i Pucką. Z kolei nadal przytyka się Dębogórska i Dąbrowskiego w Rumi.

W Gdyni sporo czasu stracimy na Hutniczej, stoi niemal cała trasa Kwiatkowskiego od Leszczynek do Obłuża oraz ulica Janka Wiśniewskiego w obu kierunkach. Korek mamy też na Śląskiej i Morskiej w stronę estakady.

Do wypadku z udziałem motocyklisty doszło na 313 kilometrze Obwodnicy Trójmiasta w stronę Gdyni. Jedna osoba poszkodowana. Na trasie spore utrudnienia.

Najwidoczniej rozpoczęły się weekendowe wyjazdy. Korkuje się droga krajowa numer 6 w Gościcinie w kierunku Lęborka, stoimy też na Zamostnej w Bolszewie. Tłoczno również jest na ulicach Wejherowa, zatory napotkamy na Sobieskiego, Rzeźnickiej, Chopina i Pomorskiej.

Gęsto robi się na drodze numer 216 w Pucku. Pani Iwona poinformowała nas, że powoli ale bez większych przeszkód przejechała z Karwi do Jastrzębiej Góry.

Spore utrudnienia napotkamy w Redzie, korkuje się Gdańska i Pucka w stronę półwyspu. W Rumi przytyka się Sobieskiego, Dębogórska, Kosynierów oraz Dąbrowskiego.

Większa dawka cierpliwości przyda się w Gdyni. Na pierwszym biegu poruszamy się na Hutniczej, Chylońskiej, Wiśniewskiego do estakady, natomiast postoimy na Kwiatkowskiego do Pułkownika Dąbka oraz Unruga do Puckiej.

Zakończyły się działania służb związane ze zderzeniem dwóch pojazdów, do którego doszło na ulicy Kazimierza Wielkiego w Rumi. Ze wstępnych informacji wynikało, że na ból uskarża się dziecko podróżujące jednym z aut, na szczęście ostatecznie nikt nie wymagał hospitalizacji. Utrzymuje się wzmożony ruch na ulicy Wejherowskiej w Gościcinie, a także na Zamostnej w Bolszewie w stronę Gowina. W Wejherowie zredukować biegi należy na Sobieskiego i Rzeźnickiej. Coraz więcej samochodów porusza się także wojewódzką 216 na odcinku od Redy do Pucka. Także w Chyloni ciasno jest na Puckiej, Hutniczej i Opata Hackiego, na drodze w stronę Trójmiasta. Spokojnie jest na obwodnicy.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×