pełna wersja

Widziałeś coś ciekawego?

15 sierpnia 2017

Korek na wojewódzkiej 216, od Chałup po Gnieżdżewo, a także w Redzie w kierunku Trójmiasta - informuje Waldek.

14 sierpnia 2017

Obecnie na lokalnych drogach panuje względy spokój. Bez utrudnień kierowcy poruszają się krajową szóstką od Lęborka, przez Luzino, aż po Wejherowo. Przytyka się natomiast ulica Zamostna w Bolszewie, na drodze w kierunku Kniewa. Natomiast w samym Wejherowie zwolnić należy na Sobieskiego, Rzeźnickiej i Pomorskiej. Większe utrudnienia czekają zmotoryzowanych na Puckiej i Gdańskiej w Redzie, na drodze w kierunku Półwyspu. Kierowcy tracą tam nawet do kilkunastu minut. Z kolei w Rumi niewielkie opóźnienie panuje na Sobieskiego, od Zagórza po Janowo, w obie strony. Także w Chyloni należy zredukować biegi na Morskiej, Chylońskiej i przed zjazdem z obwodnicy. Na samej obwodnicy niewielki zator panuje jedynie na wysokości Osowy w kierunku Gdańska. W powiecie puckim wzmożony ruch zauważalny jest jedynie na drogach wojewódzkich numer 215 i 216, a zwłaszcza w Karwi, Władysławowie i Chałupach.

Niewielkie opóźnienie kierowcy napotykają na ulicy Wejherowskiej w Gościcinie, zwłaszcza w stronę Lęborka. Przytyka się także Zamostna w Bolszewie, od zjazdu z krajówki do skrzyżowania z Długą, w obie strony. W Wejherowie ciaśniej jest na Sobieskiego, Ofiar Piaśnicy, Chopina i Rybackiej, natomiast w Redzie znaczne opóźnienie czeka kierowców na Puckiej i Gdańskiej od wysokości tamtejszego dworca do skrzyżowania z Długą w kierunku Rekowa. Bez poważniejszych przeszkód zmotoryzowani pokonują ulice Rumi oraz obwodnicę Trójmiasta. Zredukować biegi trzeba też w powiecie puckim na drogach wojewódzkich od Karwi po Chałupy.

Bez problemu jedziemy krajową szóstką pomiędzy Lęborkiem i Wejherowem. W tym mieście nie napotkamy również większych utrudnień. Korkuje się natomiast droga numer 216 przed Puckiem, podobna sytuacja panuje na wjeździe do Władysławowa z każdego kierunku. Zwalniamy też na 215-stce w Jastrzębiej Górze i Karwi.

W Rumi przytyka się ulica Sobieskiego na wiadukcie w stronę Redy, w Gdyni cierpliwość przyda się na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni.

Uspokoiła się sytuacja na krajowej szóstce pomiędzy Lęborkiem a Wejherowem, trasą tą jedziemy bez przeszkód. W samym Wejherowie więcej samochodów napotkamy jedynie na Przemysłowej i Sobieskiego w stronę centrum.

Rośnie natomiast ruch na trasach nadmorskich. Ustawia się kolejka do ronda na wjeździe do Władysławowa od strony Pucka oraz na Żwirowej, zwolnić trzeba w Chłapowie na Władysławowskiej.

Samochodów przybywa też na drodze krajowej w Redzie w kierunku półwyspu, w Rumi niższe biegi wrzucamy na Grunwaldzkiej w stronę Trójmiasta. Z kolei w Gdyni zwalniamy na ulicy Morskiej w stronę centrum.

Na drodze krajowej numer 6 przyhamować trzeba na wysokości Gościcina w obu kierunkach. Spokojnie jest na ulicach Wejherowa.

Nieco więcej pojazdów przemieszcza się nadmorskimi odcinkami tras regionu, niższy bieg wrzucamy więc na drodze numer 215 w Rozewiu, Karwi i Chłapowie.

Większych utrudnień z kolei nie napotkamy w Redzie i Rumi, a jeśli chodzi o Gdynię, to biegi redukujemy na Chylońskiej oraz Puckiej do Unruga.

13 sierpnia 2017

Kierowców zjeżdżających z Półwyspu Helskiego w stronę Władysławowa czeka próba nerwów i cierpliwości. Korek do ronda we Władysławowie zaczyna się między Jastarnią a Kuźnicą i liczy około 10 kilometrów.

Kolizja pięciu aut przy zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta. Możliwe utrudnienia w ruchu na pasie w kierunku Gdyni-Chyloni.

12 sierpnia 2017

Fot. Konrad

Jak informuje nas p. Konrad, bardzo tłoczno jest przy wjeździe do Wejherowa drogą wojewódzką nr 218.

Rzecznik SKM PKP SA informuje, że na szlaku Gościcino Wejherowskie- Wejherowo wprowadza się autobusową komunikację zastępczą na odcinku Godętowo – Strzebielino Morskie – Godętowo. Usuwanie awarii na szlaku Godętowo - Bożepole Wielkie potrwa do okolo godziny 11.00.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×