pełna wersja

Widziałeś coś ciekawego?

8 grudnia 2014

Jak informuje Radio Gdańsk: Jedna osoba została ranna w kolizji osobówki z busem. Do zdarzenia doszło na Wałach Jagiellońskich, tuż za prokuraturą w kierunku Gdyni. W wyniku zderzenie zablokowany jest pas w kierunku Wrzeszcza.

W związku z prowadzeniem prac montażowych sceny przygotowywanej na potrzeby Imprezy Sylwestrowej Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że:

• od 08.XII (godz. 0700) do 26.XII (godz.0000) z ruchu kołowego wyłączona zostanie część Skweru Kościuszki w rejonie skrzyżowania z ul. Żeromskiego. Wygrodzona zostanie część powierzchni jezdni przed Pomnikiem-Płytą Marynarza oraz fragment jezdni jednokierunkowego odcinka Skweru Kościuszki prowadzącego ruch od strony skrzyżowania z ul. Jerzego Waszyngtona w kierunku skrzyżowania z ul. Stefana Żeromskiego. W ww. okresie zachowane zostaną wszystkie relacje ruchu w obszarze objętym zmianami (występować będą jedynie lokalne przewężenia przekroju ulic).

Zatory na obwodnicy maleją, ale wciąż dokuczają kierowcom. Korek zaczyna się na wysokości Auchan i w kierunku Gdyni ciągnie się aż do Selgrosa. Ciężarówka, która miała problem z kołem została odholowana. Sytuacja powoli się stabilizuje.

Miała miejsce stłuczka na krzyżówce alei Zwycięstwa z ulicą Wielkopolską w Gdyni. Uszkodzone samochody nie powodują utrudnień na drodze, jednak wciąż znajdują się w obrębie miejsca kolizji.

Jak informuje Dzień Na Żywo: Korek na Obwodnicy Trójmiasta zaczyna się dwa kilometry przed zjazdem na Słowackiego, a w kierunku Gdyni ciągnie się aż do Selgrosa. Przyczyną zatoru jest niesprawna ciężarówka, której urwało się koło. Na miejsce jadą już odpowiednie służby.

Temperatura na obwodnicy wynosi 3.8 C oraz dokuczają ciągłe opady.

6 grudnia 2014

Wypadek na trasie Bolszewo - Góra. Zderzyły się dwa samochody osobowe.

bulpower

5 grudnia 2014

Korek na zjeździe z Obwodnicy w kierunku Chyloni. Korkuje się również krajowa szóstka w kierunku Wejherowa, najprawdopodobniej przyczyną jest uszkodzony autobus.

Gdynia: Zdarzenie drogowe na Obłużu - info i zdjęcie Przemek.

Spory ruch na krajowej szóstce w Wejherowie i Redzie. Popołudniowy szczyt komunikacyjny trwa.

Ciasno na drogach Trójmiasta. Zakorkowana są między innymi ulica Hutnicza w Gdyni i ulica Morska.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×