pełna wersja

Widziałeś coś ciekawego?

9 stycznia 2015

W Gdyni na ul. Pułkownika Dąbka strażacy usuwają właśnie plamę oleju. Blokują w ten sposób jeden z pasów ruchu, co może spowodować korki na Obłużu.

W związku z uszkodzeniem sieci trakcyjnej na stacji Lębork mogą nastąpić opóźnienia pociągów relacji Lębork-Słupsk. Opóźnienia wyniosą do 30 minut.

Na szlaku Gdynia Chylonia - Rumia, przerwa w ruchu. Pociągi pasażerskie kierowane linią nr 250 po torach SKM Trójmiasto - informuje Dzień Na Żywo.

Na obwodnicy zaczyna padać deszcz ze śniegiem. Na domiar złego wieje. Krótko mówiąc - średnia widoczność, a na dodatek ślisko.

Awaria sygnalizacji świetlnej na Karwinach i na skrzyżowaniu ul. Wielkopolskiej i Sopockiej. Robi się gęsto w każdym kierunku.

Janusz

Droga z Sasina do Choczewa pusta. Momentami śliska nawierzchnia - informuje Adrian.

Wypadek w Gdyni na al. Zwycięstwa. Samochód marki BMW uderzył w drzewo. Jedna osob zabrana do szpitala. Utrudnienia w ruchu.

Trasy wjazdowe do Trójmiasta mają się dobrze. Przejezdna jest również trasa z Rumi do Gdyni. Droga z Kosakowa również przejezdna.

W samej Gdyni korkuje się Janka Wiśniewskiego. Natomiast dobra sytuacja na Morskiej w kierunku centrum.

8 stycznia 2015

Egipskie ciemności w Gdyni, nie dzialaja latarnie na Śląskiej i Janka wWiśniewskiego. Nie jest wesoło- pisze Miłosz.

Awaria sygnalizacj świetlnej na ul. Morskiej, Śląskiej, Warszawskiej i innych ulicach w centrum Gdyni.

Irek

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×