pełna wersja

Widziałeś coś ciekawego?

8 października 2014

Nie ma już śladów po porannych korkach na Obwodnicy Trójmiasta. Utrudnienia w sprawnym poruszaniu się powodował zepsuty bus.

Zwolnić musimy na Trakcie św. Wojciecha przed centrum Gdańska

7 października 2014

Korkuje się krajowa szóstka przy wyjeździe z Wejherowa w kierunku Redy. Spowodowane jest to dużym natężeniem ruchu.

Płynnie jedziemy przez Wejherowo i Redę. Problemów z przejazdem nie ma również w Rumi. Popołudniowy szczyt dopiero przed nami.

Kolejny wypadek w Gdańsku. Zderzyła się karetka z samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło na ulicy Kołobrzeskiej.

Na skrzyżowaniu ulic Spacerowej i Alei Grunwaldzkiej w Gdańsku doszło do zderzenia dwóch aut. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Auta znajdują się na poboczu, nie tworząc większych utrudnień w ruchu.

Do podobnej sytuacji doszło na wysokości budynku LOT w Gdańsku.

Obwodnica Trójmiasta jest w pełni przejezdna. Na utrudnienia nie możemy narzekać również w Wejherowie.

Zakorkowana jest Aleja Niepodległości w Sopocie. Samochody stoją od skrzyżowania z ulicą Malczewskiego do skrzyżowania z ulicą 3 Maja.

Na skrzyżowaniu ulicy Niepodległości i Drogi Zielonej w Gdyni doszło do kolizji. W okolicach Drogi Zielonej leży przewrócony samochód. W tym miejscu mogą tworzyć się korki.

6 października 2014

Prawie kilometrowy korek na Obwodnicy za węzłem Matarnia w kierunku Gdyni. Zderzyły się cztery auta. Nikt nie został ranny. Nie wiadomo kiedy droga zostanie odblokowana.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×