pełna wersja

Widziałeś coś ciekawego?

4 marca 2015

Zator na Trasie Kwiatkowskiego od Morskiej do zjazdu na Wiśniewskiego. Powodem są problemy na trasie w kierunku centrum.

GDDKiA

Na krajowej "6" w okolicy Wejherowa wciąż deszczowo. Miejscami utrzymuje się także śnieg.

Na Obwodnicy Trójmiasta utrzymuje się podobna pogoda. Zalecana jest wzmożona ostrożność - miejscami jest ślisko.

W Gdyni na ul. Morskiej robi się coraz większy zator.

3 marca 2015

Zderzenie trzech aut między Nowym Dworem Wejherowskim a Wyspowem.

Wypadek w Rumi na ul. Dąbrowskiego, jedna osoba trafiła do szpitala. Nie ma większych utrudnień w ruchu - informuje KS Mobil.

Na Obwodnicy Trójmiasta - bez utrudnień!

Na gdyńskiej estakadzie w kierunku Obłuża - sznur samochodów. Korkuje się także Janka Wiśniewskiego

Trasa z Gdyni w kierunku Redy i Rumi także nieźle.

Dorys-Car

Na Rekowskiej Górce samochód osobowy wypadł z drogi. Jeden pas ruchu został zamknięty dla ruchu.

Dorys-Car

Aktualnie brak doniesień o utrudnieniach na lokalnych drogach, ale jeśli coś się zmieni to... Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Nagranie ze zdarzenia drogowego w Wejherowie, do którego doszło na skrzyżowaniu krajowej szóstki z ul. Orzeszkowej. W zdarzeniu brały udział dwa samochody: dostawczy i osobowy. Najprawdopodobniej nikomu nic się nie stało.

  • Wypadek na skrzyżowaniu ul. Judyckiego i 12 Marca w Wejherowie. Ruch odbywa się wahadłowo, wjazd pod UM jest niemożliwy - informuje Karol.

Zmiany w organizacji ruchu na przebudowie linii tramwajowej w Gdańsku Przeróbce

Od 4 marca od godziny 9.00 nastąpi zamknięcie dla ruchu samochodowego zachodniej jezdni ulicy Siennickiej od skrzyżowania z ul. Stary Dwór do skrzyżowania z ul. Elbląską. Ruch poprowadzony zostanie wschodnią jezdnią. Prowadzone prace nie będą kolidowały z aktualnymi trasami komunikacji miejskiej. Tramwaje będą kursowały ul. Siennicką.

Wykonywane będą roboty rozbiórkowe jezdni oraz chodników, kanalizacja deszczowa, warstwy wzmocnienia, warstwy bitumiczne i chodniki. Czas wykonywanych prac ok: 2 miesiące.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na wiosnę rozpoczyna się przebudowa ulicy Lenartowicza. W związku z tym w nocy z 10/11 marca zostanie wstrzymany ruch tramwajowy na odcinku od pętli tramwajowej Przeróbka do pętli tramwajowej Stogi. Tramwaje będą dojeżdżać do pętli tramwajowej Przeróbka i tam zawracać w kierunku Centrum. Na trasie Pętla Przeróbka Pętla Stogi na koszt wykonawcy prac (firmy Budimex) zostanie wprowadzona komunikacja zastępcza. Przystanek autobusowy umożliwiający przesiadkę pasażerów zostanie zlokalizowany w ul. Bajki. Trasa autobusu będzie prowadziła ul. Sienną, która na czas remontu będzie dwukierunkowa.

Pojazdy poruszające się na kierunku od skrzyżowania ul. Siennickiej z ul. Przetoczną do ul. Sucharskiego zostaną skierowane na objazd prowadzący przez ul. Bajki i ul. Sienną. Pojazdy od strony ul. Sucharskiego zostaną skierowane na ten sam objazd przez ul. Sienną i ul. Bajki. W związku z tym na czas prowadzenia robót planuje się wprowadzenie ruchu dwukierunkowego w ul. Siennej. Na odcinku po wiaduktem kolejowym w ul Siennej zostanie wprowadzony ruch wahadłowy z pierwszeństwem przejazdu pojazdów jadących w kierunku ul. Sucharskiego. Dojazd do ul. Lenartowicza, ZNTK oraz Zakładu Karnego będzie umożliwiony przez objazd prowadzący przez ul. Dickensa i ul. Andersena oraz przez objazd w okolicy pętli tramwajowej do czasu uruchomienia wyjazdu przez ul. Siennicką.

Na tym obszarze prowadzone będą roboty rozbiórkowe jezdni i torowiska tramwajowego oraz trakcji, roboty kanalizacyjne, warstwy wzmocnienia, wykonane będzie nowe torowisko tramwajowe oraz trakcja, roboty bitumiczne i brukarskie. Planowany okres robót to trzy miesiące.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×