pełna wersja

Widziałeś coś ciekawego?

19 listopada 2014

Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego! Najbardziej wytrwałych informatorów nagrodzimy wymianą opon.

Trójmiejska obwodnica w pełni przejezdna. Jedynym "ale" mogą być warunki pogodowe, które powodują, że nawierzchnia jest śliska.

Korek na Morskiej ciągnie się od zjazdu na Swarzewską. Stanowczo nie polecamy tej trasy.

W Gdańsku, na końcu Al. Havla (skrzyżowanie z Świętokrzyską) palił się autobus- informuje nasz czytelnik, Karol. Dziękujemy za informację.

Uwaga! Ślisko na drogach. Deszcz ze śniegiem opanowuje okolice Pruszcza Gdańskiego, jednak marznące opady deszczu ze śniegiem wystąpią przez najbliższe dwa dni na większości lokalnych dróg. Za dnia temperatura wyniesie około 2 stopni, a w nocy spadnie poniżej 0.

Gdynia: utrudnienia w ruchu na ul. Morskiej w kierunku centrum. Przed skrzyżowaniem z ulicą Chylońską nieprzejezdny jest lewy pas z powodu robót drogowych. W miarę możliwości należy objechać Chylońską. Na tę chwilę korek sięga aż do obwodnicy.

18 listopada 2014

Awaria świateł w Sopocie na Alei Niepodległości z ul. Jana z Kolna - informuje Przemek.

Zderzyły się dwa samochody osobowe na ul. Mickiewicza w Gdyni. Prawdopodobnie nikomu nic się nie stało.

Kolizja w centrum Gdyni, na węźle Franciszki Cegielskiej. Mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym, szczególnie teraz, w godzinach szczytu.

W wypadku poszkodowana została jednak jedna osoba.

Przypomnijmy, że w Wejherowie zderzyły się dwa samochody osobowe, którymi podróżowały dwie osoby. Na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej. Usuwane są płyny, które wyciekły z aut.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×