pełna wersja

Widziałeś coś ciekawego?

9 października 2014

Postoimy też przed wjazdem na rondo w Chwaszczynie od strony Wejherowa.

Tradycyjnie korki tworzą się między Bolszewem a Wejherowem. Najgorzej jest przy Centrum Handlowym Comes aż do ronda.

Problemy występują również na ulicy Długiej w Bolszewie, gdzie trwa remont.

8 października 2014

Wypadek ul. Orzeszkowa w Wejherowie

W Wejherowie na skrzyżowaniu krajowej szóstki z ulicą Orzeszkowej doszło do kolejnej kolizji. Tym razem zderzyły się dwa auta.

Tradycyjnie już o tej porze zakorkowana jest ulica Hutnicza w Gdyni. Kilka minut stracimy zwłaszcza w okolicach Makro aż do skrzyżowania z ulicą Pucką.

Na trasie między Kębłowem a Wejherowem cisza przed burzą. Póki co na tej drodze jest spokojnie, lada moment rozpocznie się jednak popołudniowy szczyt.

Jak informuje nasza czytelniczka Magdalena od Rumi do Wejherowa jedziemy płynnie.

Bez utrudnień również na Obwodnicy Trójmiasta.

Na Obwodnicy Trójmiasta zjazd na Dąbrowę utrudnia zepsuta ciężarówka.

Na ul. Winieckiego w Sopocie auto marki Fiat uderzyło w słup. Do zdarzenia doszło około godziny 7:00. Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia. Po ustaleniu kim jest prowadzący auto i zbadaniu jego stanu trzeźwości, okazało się że był pijany.

Więcej informacji wkrótce na portalu Nadmorski24.pl.

Między Sławnem a Słupskiem zablokowana jest krajowa szóstka. Przez miejscowość Warszkowo samochód dostawczy przewoził 18 pojemników butli z acetylenem. Doszło do rozszczelnienia jednej z nich. Trwają działania Straży Pożarnej.

Wejherowo

Płynnie jedziemy również przez Wejherowo. Krajowa szóstka jest w pełni przejezdna. Problemów nie ma również na głównych drogach Pucka i Władysławowa.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×