pełna wersja

Widziałeś coś ciekawego?

12 listopada 2014

Na drodze z Rumi do Łężyc,a właściwie na jej dolnym odcinku, doszło do kolizji samochodu osobowego ze śmieciarką. Uszkodzone pojazdy blokują przejazd.

Na obwodnicy utrudnienia między Chwarznem a Demptowem w stronę Gdyni. Prawy pas blokuje uszkodzona ciężarówka. Proszę uzbroić się w cierpliwość.

Gdynia: utrudnienia na ul. Hutniczej w obu kierunkach. Trójmiejska Obwodnica na tę chwilę w pełni przejezdna.

Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431! Najbardziej wytrwałych informatorów nagrodzimy wymianą opon.

GDDKiA

Chwilowo przeminęły korki na lokalnych drogach. Aktualnie jedynie warunki pogodowe, a konkretniej mgła, utrudniają kierowcom jazdę. Zalecana jest szczególna ostrożność.

Kolejna osoba wygrała darmową wymianę opon na zimowe! Szczęśliwcem jest czytelnik A7. Prosimy o kontakt na maila info@nadmorski24.pl i podanie w nim danych (imię i nazwisko)!

Problem na ulicy Kartuskiej w Gdyni (przy skrzyżowaniu z ulicą Morską). Prowadzone są prace przez które zamknięta jest część jezdni. Trasą kursują trolejbusy i autobusy, które przeciskają się zwężoną jezdnią - informuje Grzegorz.

Jak zawsze o tej porze, stoi Morska od Obwodnicy do Estakady - informuje A7.

10 listopada 2014

Na Alei Havla straż pożarna zakończyła właśnie działania związane z neutralizacją długiej na 500-metrów plamy paliwa. Zablokowany był jeden pas od ul. Świętokrzyskiej w kierunku Armii Krajowej. Na chwilę obecną nie ma już utrudnień związanych z działaniem służb - informuje rumia24.net

Na alei Havla w Gdańsku straż pożarna usuwa paliwo które wyciekło z auta. Występują drobne utrudnienia- niebezpieczna substancja rozlana jest na pasie w kierunku Armii Krajowej na długości około 500 metrów. Na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej- informuje rumia24.net

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×