pełna wersja

Zgrana Reda - kolejne spotkania

2017-02-18 15:00
Miejsce: Fabryka Kultury
Adres: ul. Łąkowa 59 A
Miejscowość: Reda
Godzina: 15:00
Data: 18.02.2017
Bilety: Wstęp wolny

Miejski Dom Kultury w Redzie zaprasza na kolejne spotkanie z grami planszowymi. Rozgrywki potrwają od godziny 15:00 do 21:00 w Fabryce Kultury, mieszczącej się przy ulicy Łąkowej 59 A. Najbliższe wydarzenie odbędzie się 18 lutego (sobota).

Przez pełne sześć godzin będzie okazja, by poznać zarówno nowe, jak i sprawdzone, a wręcz kultowe gry, a będzie ich mnóstwo - bo prawie 100 tytułów. Spotkanie nie ma ograniczeń wiekowych. Nie trzeba też znać zasad gier, każda z nich posiada instrukcję, a resztę niuansów wytłumaczą niezawodni prowadzący, czyli Aga i Maciej z bloga Ja Ty Gry. Organizatorzy przewidzieli też pewne niespodzianki.

Zawsze przychodzicie we dwoje, a chcecie zagrać w coś na 5 osób? Jeżeli chcielibyście zagrać w coś większego, trwającego dłużej, to śmiało możecie wykorzystać to wydarzenie do zbierania grupy planszówkowej!

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie z planszówkami w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku. Od tego czasu frekwencja podczas rozgrywek nie spadła poniżej 50 osób. Można śmiało powiedzieć, że na wszystkich spotkaniach było już blisko dwa tysiące osób.

Więcej informacji na Facebooku.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×