pełna wersja

Wernisaż malarstwa Anny Sobolewskiej i linorytów Magdy Klimkiewicz

2018-01-12 18:00
Miejsce: Fabryka Kultury
Miejscowość: Reda
Godzina: 18:00
Data: 12.01.2018
Bilety: Wstęp wolny

12 stycznia 2018 (piątek) odbędzie się na wernisaż wystawy malarstwa Anny Sobolewskiej i linorytów Magdaleny Klimkiewicz. Będzie można zobaczyć wielkoformatowe płótna o tematyce społecznej oraz abstrakcyjne formy zamknięte w technice linorytu.

MALARSTWO:

Anna Sobolewska - absolwentka Liceum Plastycznego w Gdyni. W roku 2012 uzyskała tytuł magistra na kierunku grafika Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W roku 2016 ukończyła z wyróżnieniem malarstwo na tej samej uczelni (obok malarstwa sztalugowego, dyplom uzupełniający z malarstwa ściennego). Studiowała także na Akademii Umeni (Bańska Bystrzyca, Słowacja) jako uczestniczka rocznego stypendium zagranicznego w ramach programu Erasmus.

LINORYT:

Magdalena Klimkiewicz - absolwentka Liceum Plastycznego w Grudziądzu. W 2009 roku ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. W 2017 roku uzyskała tytuł magistra sztuki na kierunku malarstwo na gdańskiej ASP. W pracach poszukuje "swojego" środka wyrazu, eksperymentując z matrycą linorytniczą.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×