pełna wersja

XV Targi Ślub i Wesele - Edycja Specjalna Gdynia Arena

2018-01-13 10:00
Miejsce: Gdynia Arena
Miejscowość: Gdynia
Godzina: 10:00
Data: 13.01.2018
Bilety: -

Po raz pierwszy Targi Ślub i Wesele zagoszczą w Gdyni. Moc atrakcji , niespodzianek, fantastyczni wystawcy, niesamowite pokazy, liczne warsztaty, setki nagród. 13 stycznia 2018 czekamy na Was w Gdynia Arena! Najważniejsze wydarzenie branży ślubnej na Pomorzu. Największe Targi Ślubne w nowej jubileuszowej odsłonie po raz pierwszy zagoszczą w samym centrum Gdyni..

Nowość ! Specjalna STREFA ALTERNATYWNA czeka na Was na górnym poziomie, wychodzimy na przeciw Waszym potrzebom i inspirujemy !

Targi Weselnika to gwarancja satysfakcji ! Nasi wystawcy to pasjonaci i profesjonaliści, którzy pomogą Wam w zorganizowaniu idealnego wesela. Czeka na Was moc jubileuszowych atrakcji i niespodzianek !

W programie między innymi : pokazay mody ślubnej i wieczorowej trójmiejskich salonów i wybitnych projektantów, pokazy makijażu, fryzur, sztuki barmańskiej, tańca. Czekają na Was moc atrakcji oraz wyjątkowe nagrody m. in. suknie ślubne, garnitury, wycieczki, pakiety spa, sesje fotograficzne, biżuteria, kwiaty i wiele innych... Zapraszamy na jubileuszowy torty i fajerwerki ! Strefy : bezpłatnych makijaży i fryzur, relaksu, kids.

Już ponad 200 000 młodych powiedziało TAK z "Weselnikiem" a większość z nich to szczęśliwe małżeństwa po dziś dzień. Dołącz do grona zadowolonych Młodych Par !

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×