pełna wersja

Świetnie tańczysz kolędy!

2018-01-13 21:00
Miejsce: Wtedy
Miejscowość: Sopot
Godzina: 21:00
Data: 13.01.2018
Bilety: -

Zatańczmy kolędy jak Mazowsze! (to taki zespół tańca) Już od teraz co tydzień będziemy puszczać kolędy i tańczyć dla mnie! Wybierzemy Miss i Mistera kolędy, a do wódki będzie karp w galarecie ( katering z junikłe), bo trzeba pieścić Polską tradycje! Ale lujja ale lujja !

Ludek ma 0,5 na barze, bo natchną... pozdro ;)

wejście 10 zł klubowicze - karty klubowe free Chciałoby się dopisać "Lista FB free", ale w kontekście tego wydarzenia nie uchodzi.

Dzieci do 24 roku życia nie wchodzą, bo nie maja kasy, a mają pryszcze i siedzą całą impreze w telefonach i grają w gry i w ogóle. Chyba, że zapłacą 134 zl za wejście. Ale nie sądze.

Przypominamy iż na zewnątrz klubu mamy okompletnie wystrzałowy ogródek, który zapewnia Wam możliwość wyrobienia nowych znajomości, a także co za tym idzie nowych chorób wenerycznych. A jeżeli już kupicie lekarstwa, to przed użyciem zapoznajcie się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultujcie się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Waszemu życiu lub zdrowiu.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×