pełna wersja

Ukradła czekolady i próbowała przejechać ochroniarza

2018-05-15 12:10
Ukradła czekolady i próbowała przejechać ochroniarza
Fot. KWP Gdańsk

Policjanci zostali zaalarmowani przez pracowników jednego z gdańskich sklepów o tym, że klientka ukradła ze sklepu cztery czekolady o wartości 20 złotych. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że krewka pani próbowała przejechać interweniującego ochroniarza.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Gdańsku, w piątek (11 maja). W jednym ze sklepów kobieta zabrała czekolady i wyszła na zewnątrz, nie płacąc za nie. Za złodziejką, która zdążyła wsiąść do samochodu, wybiegł pracownik ochrony, który poprosił ją o oddanie ukradzionych czekolad. Kobieta, zamiast zwrócić czekolady, ruszyła autem w kierunku ochroniarza.

Kobieta potrąciła mężczyznę, który przewrócił się na maskę auta i trzymając się wycieraczek samochodowych, został kilka metrów przewieziony na masce pojazdu, po czym upadł, doznając urazu kolana. Kobieta odjechała z miejsca zdarzenia, nie udzielając mu pomocy – relacjonują pomorscy funkcjonariusze.

Przybyli na miejsce stróże prawa zabezpieczyli ślady, obejrzeli monitoring, porozmawiali ze świadkami oraz z pokrzywdzonym. Ustalili, że kobieta przyjechała do sklepu nie swoim autem, mimo to szybko ustalono jej miejsce pobytu.

Kobieta została zatrzymana przez funkcjonariuszy jeszcze tego samego dnia w jednym z mieszkań na terenie miasta. 28-latka została doprowadzona na komisariat i osadzona w policyjnym areszcie – podają przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

W weekend prokurator postawił kobiecie zarzut kradzieży rozbójniczej i zastosował wobec niej policyjny dozór. Grozi jej nawet 10 lat więzienia.

raz

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (2)

czekolada z bakaliami 2018.05.15 21:29
Oceń:

Nie dziwi mnie kradzież czekolady w Gdańsku. Moja szwagierka jest z Gdańska i potrafi zajumać ,, na wieczne nie oddanie" ksiązki kucharskiej...to wszystko ukazuje jaką mamy patologię. Nawet sędzia juma ze stacji 100 zł, bo jak orzekł jego ,,kolega po fachu" był przemęczony i roztargniony:)
Ale ta baba ładnie pojechała, 4 czekolady ...a ochroniaż z wypłatą 1700 brutto rzuca się na maskę jakby zginęło 140 czekolad :) więcej wyda na obdukcję, leki itp niż to jest warte...ach ten GD :(

leo 2018.05.15 14:02
Oceń:

co to z kobiety nie robi łaknięcie czekolady w napięciu przedmiesiączkowym...

Komentarze publikowane na portalu Nadmorski24.pl są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

zobacz również

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×