pełna wersja

Kabaretowe szaleństwo w Rumi. Sprawdź kto wystąpi

2018-02-09 13:52
Kabaretowe szaleństwo w Rumi. Sprawdź kto wystąpi

Już w niedzielę (18 lutego) o godzinie 17:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej (ul. Mickiewicza 49) w Rumi odbędzie się niezwykłe widowisko kabaretowe. Na scenie zobaczymy Kabaret OT.TO oraz Kabaret Pod Wyrwigroszem.

Bilety można nabyć TUTAJ.

Kabaret OT.TO


Kabaret OT.TO charakteryzują dwie główne cechy, a mianowicie zróżnicowana twórczość, która wynika z wszechstronnych umiejętności. Twórczość satyryczna Kabaretu OT.TO to doskonałe żarty słowne, zawarte w tekstach mówionych i w śpiewanych; to utwory muzyczne własnych kompozycji i tzw. Minikoncerty, czyli zestawy utworów złożonych z fragmentów najbardziej znanych przebojów; to skecze, zaskakujące tematem, pełne wyobraźni i nieprzewidzianych sytuacji; to wreszcie gry słowne, wykorzystywane i konstruowane w niezwykle inteligentny sposób.

Program Kabaretu pod Wyrwigroszem – trasa "500+"!


Kabaret pod Wyrwigroszem osadził swój program w nowych realiach. Będą Państwo mieli jedyną okazję (rzecz jasna w krzywym zwierciadle) przyjrzeć się temu, co jest. Tutaj każdy kabaretowy wieczór jest inny. Codzienny napływ świeżych, ale trudnych do pojęcia doniesień powoduje, że i program "500+" tworzy się niejako na bieżąco. Niezawodnie pojawią się na scenie "Kresowiacy", będzie "Kryśka" i... co tylko Państwo sobie życzą.


Kwt/mat.prasowe

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (4)

mogli sie postarać 2018.02.10 13:20
Oceń:

OT.TO jest słabe, Pod Wyrwigroszem troche lepsze, zalezy kiedy, ale generalnie przyjeżdża druga, trzecia liga kabaretowa.

januszek. 2018.02.09 10:56
Oceń:

Gdyby Kabaret Skeczów Męczących wystąpił, to byłbym murowanym kandydatem z biletem...
Ale i tak fajnie że kabareciarze zawitaja do Rumi , jak wejdzie ustawa o braku handlu w niedziele od marca, to może w niedziele bedzie więcej imprez w Powiecie Wejherowskim.

Jasio 2018.02.08 16:51
Oceń:

Nie jestem fanem, wolałbym jakieś konkretne stand***, ale fajnie że coś się dzieje.

No co to jest 2018.02.08 15:39
Oceń:

Abelard Giza nie lajkuje...

Komentarze publikowane na portalu Nadmorski24.pl są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

zobacz również

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×