pełna wersja

Piłkarze w sutannach pokonali tych w krawatach

2018-05-04 11:00
Piłkarze w sutannach pokonali tych w krawatach
TTM

W czwartek (3 maja) w Wejherowie na stadionie Gryfa Wejherowo odbył się niecodzienny mecz zorganizowany w ramach Powiatowych Obchodów Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Aby wspomóc potrzebujących, korki włożyli księża i samorządowcy.

W rywalizacji ma murawie na Wzgórzu Wolności górą okazali się ci z futbolistów, którzy na co dzień przywdziewają sutanny. Księża pokonali samorządowców 2:1.

Jednak nie wynik meczu był tego dnia najważniejszy. Podczas tego wydarzenia zorganizowana była zbiórka pieniędzy dla 14-letniego mieszkańca Wejherowa Karola Barcza, chorego na eozynofilowe zapalenie przewodu pokarmowego, chorobę Leśniowskiego-Crohna i padaczkę.

TTM TTM
TTM TTM
TTM TTM
TTM TTM
TTM TTM
TTM TTM
TTM TTM
TTM TTM

Spotkanie połączone zostało z festynem. Wśród atrakcji zaplanowano m.in.: dmuchane zamki, trenażer lotu, fotobudka, miasteczko militarne, pokazy strażaków, wata cukrowa. Poza tym pokaz Strongman z Mateuszem Ostaszewskim, a także Crossfit.

raz

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (5)

Wejherowianin 2018.05.04 20:22
Oceń:

A który z was pomógł więcej trole internetowe!

Jork 2018.05.04 14:47
Oceń:

Czy brakuje już kultury niektórym osobom, które nie grały w piłkę a ustawiły się w pierwszym rzędzie do zdjęć i filmowania. Sława nie w każdym miejscu jest akceptowana panowie.

Frank 2018.05.04 14:51
Oceń:

oni wszyscy tam byli tylko dla tych fotek, najmniej dla tego chorego chlopaczka i to jest przykre

gruby 2018.05.04 11:18
Oceń:

brawo Pan radny Bartek Czyżewski.
Czekamy na inicjatywę wyłączenia wnętrz samochodów z przestrzeni publicznej.
Samorządy już mogą ustalać takie przestrzenie, gdzie można pić.

Jaca 2018.05.04 12:00
Oceń:

Czyżewskiego tam nie było - bo on pełni od kilku miesiecy funkcje radnego Miasta wejherowa za granicą, a tak się razem z kumplem od doli i niedoli Rafałem chwalil jaki to on jest miejski społecznik - tyle że miejsca pomylił!!!

Komentarze publikowane na portalu Nadmorski24.pl są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

zobacz również

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×